#ICYMI: کوچک شیوع بیماری در خانواده, افزایش, برای, کسب و کار, اخبار بیشتر

پنج شنبه, مارس 19: برخی از امروز داستان در سایت ما در زندگى است.

شهردار مونترال گذرد پلانت چپ و مونترال بهداشت عمومی مدیر mylène را Drouin توضیح آخرین اقدامات اتخاذ شده توسط این شهرستان در طول به روز رسانی در coronavirus بحران در دوشنبه 16 مارس سال 2020 است. Pierre Obendrauf / Montreal Gazette

برخی از امروز داستان در سایت ما در زندگى است.

Coronavirus

به عنوان مونترال گزارش آن را 28 مورد COVID-19 روز پنج شنبه مقامات بهداشت عمومی در حال حاضر تایید کوچک شیوع بیماری در برخی از خانواده ها — شوم نشانه آن است که این بیماری همه گیر coronavirus ممکن است در آستانه پخش یکسره در جامعه است. بیشتر در اینجا.

کمک برای کسب و کار

کبک است ارتکاب حداقل $2.5 میلیارد دلار برای کمک به شرکت های غلبه بر مشکلات نقدینگی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که تشویق شهروندان به خرید محلی و اقتصاد افزایش بسیار مورد نیاز. بیشتر در اینجا.

مالیات

شهر مونترال است که به تعویق انداختن با یک ماه سال جاری قسط دوم در مالیات بر املاک برای کمک به صاحبان خانه و کسب و کار است که ممکن است رنج می برند از نظر مالی به عنوان یک نتیجه از COVID-19 pandemic, شهردار, Valérie پلانت پنج شنبه اعلام کرد. بیشتر در اینجا.

ضربه بزنید در اینجا برای همه ما پوشش coronavirus بحران است.

جرم و جنایت و قانون

یک لاوال اقامت دریافت نه سال حبس برای کشتن همسر خود را سه سال پیش در مقابل 18-ماه-پیر پسر داخل خانه و خانواده خود را. مقاطعه در زمان او در حال حاضر در خدمت دونالد Fleurival, 46 سمت چپ بود روز چهارشنبه برای خدمت به چهار سال حبس. بیشتر در اینجا.

Alouettes

مونترال Alouettes امضا کانادا توهین آمیز-lineman فیلیپ Gagnon به یک سال-معامله CFL باشگاه اعلام کرد در روز پنج شنبه. بیشتر در اینجا.

موسیقی

گرایمز شاید بیشتر مشهور اظهارات بحث برانگیز و بودن در یک رابطه با میلیاردر Elon Musk از موسیقی و در صورتی که در واقع در این مورد که شرم آور واقعی است چون کلر بوچر — که در اصل تحسین از ونکوور کردم و او indie در موسیقی حرفه ای رفتن در حالی که زندگی در مونترال — باعث می شود برخی از موسیقی منحصر به فرد در این سیاره است. Q&A در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de