#ICYMI: مدارس daycares مجلس بسته با توجه به COVID-19

Coronavirus اخبار و داستان های بیشتر از طول روز است.

Coronavirus: کبک بسته daycares ابتدایی, مدارس CEGEPs و دانشگاه

کبک — استان daycares ابتدایی و دبیرستان CEGEPs و دانشگاه ها بسته خواهد شد برای دو هفته آینده به عنوان کبک مراحل نبرد خود را در برابر رمان coronavirus.

برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت اعلام کرد که بر حدود یک میلیون دانش آموزان و معلمان — در یک کنفرانس خبری به روز رسانی Quebecers در تکامل از COVID-19 وضعیت. داستان کامل در اینجا.

Coronavirus: خریداران قفسه های خالی در مونترال-منطقه فروشگاه

Montrealers flocked به منطقه فروشگاه های مواد غذایی جمعه با جمعیت آنقدر بزرگ است که پلیس تا به حال برای جلوگیری از دسترسی به یک فروشگاه Costco در لاوال.

داروخانه زد کوتاه بر روی کاغذ توالت. داستان کامل در اینجا.

Coronavirus: STM به گام تا اقدامات بهداشتی — دوباره

مونترال حمل و نقل آژانس روز جمعه گفت این است که یک بار دیگر پله تا آن شیوه های بهداشت در پی بیماری همه گیر کوروناویروس. داستان کامل در اینجا.

در یک صبح روز جمعه در دسترس بودن توسط تاثیر جمهور کوین گیلمور ” او متوقف شد به طور خلاصه پس از شنیدن صدای زنگ در اتاق مجاور است. آن مدلول خرید بلیط فصل اگر چه لیگ برتر فوتبال به حالت تعلیق در بازی برای 30 روز و مونترال نیست برنامه ریزی شده به بازی اول خود را Saputo ورزشگاه به طور منظم فصل صفحه اصلی بازی تا مارس 18.

“وای” گیلمور گفت: قبل از شکستن را به یک خنده. “انتظار نداشتم که امروز.” داستان کامل در اینجا.

کبک courthouses تعلیق فعالیت های منظم

Courthouses در سراسر استان را به حالت تعلیق درآورد “فعالیت های منظم” برای زمان حال به عنوان دولت کبک تلاش می کند برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. داستان کامل در اینجا.

تیم ملی بمب نامیده می شود در سمت چپ کادر خارج مونترال بیمارستان کودکان

مونترال پلیس نامیده می شود و در آن تیم ملی بمب در روز جمعه پس از یک گزارش از یک بسته مشکوک در سمت چپ در خارج از ورودی اصلی به مونترال بیمارستان کودکان. داستان کامل در اینجا.

در این پست به شما لبخند را در میان همه گیر

این آسان برای تحت الشعاع این خبر در بهترین روز, اما در طول یک بین المللی و همه گیر با خبر بد باران را بر ما مثل بهار, دوش تمایل به پرتاب گوشی های هوشمند خود را در نزدیکترین بدن از آب چیزی است که همه ما می تواند مربوط به. داستان کامل در اینجا.

توجه داشته باشید به خوانندگان: ما می دانیم که سرعت و حجم coronavirus-اخبار مرتبط طاقت فرسا است و کمی ترسناک است. برای کمک به با که ما باید Montreal Gazette خبرنگار اندی ریگا اختصاص دادن وقت خود را برای سنتز مهم ترین coronavirus-اخبار مربوط به خصوص آن را به عنوان مربوط به زندگی در مونترال و کبک. دنبال به روز رسانی های زنده در اینجا. همه ما coronavirus-اخبار مرتبط همیشه می توان در اینجا یافت نشد: montrealgazette.com/tag/coronavirus.

ثبت نام برای ما ایمیل جدید در خبرنامه اختصاص داده شده به محلی coronavirus پوشش در اینجا: https://montrealgazette.com/coronavirusnews

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de