جاناتان سیلا پیاده روی در خارج از SAQ انبار در Marché مرکزی پس از انجام برخی از خرید در 23 مارس سال 2020 است. این SAQs خواهد شد مجاز به اقامت در کبک را به عنوان ضروری خدمات. Pierre Obendrauf / Montreal Gazette

آن شده است یک روز دیگر از تحولات در سراسر جهان در مبارزه با کروناویروس. در اینجا به برخی از گزارش های بسیاری از شما در montrealgazette.com.

کبک

گزارش از شهر کبک روزنامه را فیلیپ Authier می نویسد: با این تعداد تایید COVID-19 موارد به شدت بالا برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت در زمان دیگری چشمگیر گام برای کنترل این ویروس قرار دادن استان در جزئی مستند تا اواسط ماه آوریل است. این بدان معناست که همه غیر ضروری کسب و کار هستند به نزدیک نیمه شب دوشنبه اما کسانی که می توانید بلافاصله خواسته به انجام این کار, ایتالیایی, توالت گفت. بیشتر در اینجا.

اینجا ضربه بزنید برای یک لیست از خدمات ضروری که باز باقی خواهد ماند و بله SAQ و SQDC در میان آنها هستند.

مونترال

اطلاعات منتشر شده توسط مونترال عمومی-وزارت بهداشت روز شنبه نشان می دهد که 265 تایید موارد COVID-19 در جزیره مونترال در مورد به طور مساوی تقسیم بین مردم و زیر سن 50. بیشتر در اینجا.

مونترال پلیس باید 100 افسران تحت قرنطینه پس از دو افسر تایید شد با آلوده COVID-19. این گروه دارای بیش از 6000 افسران پلیس و غیر نظامی کارکنان. بیشتر در اینجا.

هیچ وجود دارد تانک های ارتش در Décarie بلوار. یک عکس که اثر در Facebook شنبه بود فقط بخشی از اخبار مضر و نیمه حقایق رویه در رسانه های اجتماعی پست می نویسد T’Cha maya frost. بیشتر در اینجا.

کانادا نظرسنجی

زنان در حال مصرف COVID-19 شیوع زیادی جدی تر از مردان هستند, یک نظرسنجی جدید از چرتکه اطلاعات پیدا کرده است. “پس از انجام تحقیقات کمی خودم, نگاهی به تفاوت های جنسیتی وقتی که می آید به خطر ادراک وجود دارد نسبتا روشن ادبیات است که می گوید که مردان فقط کمتر به احتمال زیاد به درک خطر به شدت به زنان گفت:” دیوید طراحی, مدیر عامل شرکت چرتکه اطلاعات در مصاحبه با ملی پست در روز دوشنبه. بیشتر در اینجا.

کسب و کار

مونترال-بر اساس یوگا شلوار جین است که در میان صدها نفر از شرکت صدمه زدن در طول زمان بحران بهداشت و درمان. اما از بنیانگذاران و رئیس جمهور اریک Wazana امیدوار است او در بر داشت یک راه برای نگه داشتن خود را از کارگران شاغل و کمک به این استان بهداشت و درمان کارگران در همان زمان. بیشتر در اینجا.

و آبجو غول Labatt کارخانه های لبنی اتحاد پیوست مبارزه با COVID-19 متعهد به 50,000 بطری ضد عفونی کننده دست در گیاهان در سراسر کشور است. بیشتر در اینجا.

مونترال داستان

خوانندگان خود را به اشتراک بگذارید افکار و احساسات و تجربیات و مشاهدات در مورد COVID-19 بحران است. بیشتر در اینجا.

بریتانیا

نخست وزیر بوریس جانسون دستور انگلیسی ها به ماندن در خانه به مدت سه هفته به توقف گسترش coronavirus اعمال محدودیت هایی در زندگی روزمره و بدون سابقه در زمان صلح. بیشتر در اینجا.

بازی های المپیک

کمیته بین المللی المپیک تصمیم گرفته است برای به تعویق انداختن توکیو 2020 Summer Games به دلیل coronavirus همه گیر IOC عضو دیک پوند گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. این آمد و پس از استرالیا و کانادا در حال حاضر در خارج در روز دوشنبه. بیشتر در اینجا.

ایالات متحده

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او با توجه به نحوه بازگشایی اقتصاد ایالات متحده زمانی که 15 روز تعطیلی پایان هفته آینده حتی به عنوان بسیار مسری coronavirus به سرعت در حال گسترش و بیمارستان ها نیروبخش برای یک موج از ویروس های مربوط به مرگ و میر. مغلوب ساختن پیشی جستن ارشد اقتصادی و مشاور لری Kudlow نشانه ممکن است تغییر سیاست در اوایل مصاحبه با فاکس نیوز گفت: “به رئيس جمهور است. درمان نمی تواند بدتر از این بیماری است. ما قصد داریم به برخی از مشکل trade-offs.” بیشتر در اینجا.

برای یک نگاه در چه روز تکامل یافته ما در زندگی روزانه به روز رسانی وبلاگ اینجا ضربه بزنید.

و به آن ضربه بزنید در اینجا برای همه ما پوشش coronavirus بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im