گرفتن بر روی همه چیز شما ممکن است از دست رفته در طول روز است.

دو گروه مختلف سند چشم انداز برای توسعه کانادا Malting سایت

در سهشنبه, جامعه, سازمان, Solidarité St-هانری پرده برداری کرد پیشنهاد خود را به repurpose رها نقطه عطفی در کنار Lachine کانال به عنوان یک 230-واحد پروژه مسکن. آن را شامل اجاره دفاتر زیرزمینی مرکز داده گلخانه برای تولید مواد غذایی, باغ جامعه و دوچرخه کارگاه. داستان کامل در اینجا.

برندان گالاگر آگهی Canadiens’ شارژ در 6-2 دقیقه از جزایر

بروکلین, n. y. — این Canadiens’ برندان گالاگر هرگز خواهد داد.

اگر او تا به حال گالاگر هرگز از آن ساخته شده به NHL در 5-پا-9 و 184 پوند هرگز به ذهن شدن 30 گل. داستان کامل در اینجا.

آنچه ما می دانیم درباره مقابله دولت با توافق مرطوب’suwet’en ارثی ستاد

اتاوا – پس از سه روز از جلسات یک معامله زده شد یکشنبه بین دولت فدرال و دولت های استانی و ارثی ستاد در’suwet’en خاک در شمال, British Columbia. شرایط معامله معلوم نیست در این نقطه, اما همه طرف حاکی از آن است که یک توافق مهم است که آدرس کنونی بست و مسائل گسترده تر در بازی. داستان کامل در اینجا.

کبک اعلام جدید Dorval اقامت برای کودکان با نیازهای ویژه

یک نوع جدید از محل اقامت ساخته خواهد شد در غرب جزیره به خدمت پیری جمعیت با نیازهای ویژه. ایده این است برای ایجاد یک انسانی تر محیط زندگی برای این گروه آسیب پذیر و یک جشنی فضای کار برای کارکنان ارائه می دهد که خدمات و مراقبت های. داستان کامل در اینجا.

استو کوان: حبس GM دونفره پایین می گوید: Julien باز خواهد گشت فصل آینده

بروکلین, n. y. — هنگامی که Canadiens GM مارک Bergevin ملاقات با رسانه ها پس از آخرین روز دوشنبه NHL تجارت مهلت او به سر مربی کلود ژولین رای اعتماد.

روز بعد وقتی پرسیده شد که در مورد آن Julien گفت: “خوب این همیشه خوب است که خود جنرال موتورز به شما می دهد که رای اعتماد گرفتند, اما شما شنیده ام که قبل از ، و دو هفته بعد مربی از بین رفته است.” داستان کامل در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de