#ICYMI: Pileup در بزرگراه 15, e-اسکوتر نمی تواند به عقب, اخبار بیشتر

Feb. 19, 2020: امروز برترین در داستان کوتاه.

یک وانت نشسته است در بالای یک خودرو در صحنه از چند تصادف رانندگی در بزرگراه 15 غرب در Laprairie در چهار شنبه, فوریه. 19, 2020. John Mahoney / Montreal Gazette

امروز خبرها در زندگى است.

بزرگراه 15 pileup

دو نفر کشته شدند در طول یک pileup از اتومبیل ظهر روز چهارشنبه. در تمام حدود 200 خودرو درگیر شدند در این تصادف که به نظر می رسد باعث شده اند ناگهانی کولاک در بزرگراه 15 در La Prairie. جزئیات بیشتر در اینجا.

محاصره

حدود 100 معترض بودند روی ریل قطار در St-Lambert بعد از ظهر چهارشنبه مسدود کردن ترافیک راه آهن و لغو رفت و آمد قطارها در Exo3 St-Hilaire خط. بیشتر در اینجا.

این اثر در کسب و کار: با محاصره فلج خطوط راه آهن در سراسر کشور, Quebec شرکت در حال آماده کردن کارگران و به شدت به دنبال جایگزین برای کشتی و دریافت لوازم و کالاها به پایان رسید. بیشتر در اینجا.

همچنین:از طریق راه آهن به طور موقت اخراج 1000 کارمند

همچنین:Kanesatake رئیس retracts راه آهن محاصره نظرات جامعه پس از داد و بیداد

E-اسکوتر

آنها از اینجا. Montrealers خواهد شد و دیگر مجبور به انتخاب راه خود را بیش از رها e-اسکوتر در این تابستان پس از شهرستان کمیته اجرایی حکومت در روز چهارشنبه که وسایل نقلیه را نمی توان مجاز در شهرداری. بیشتر در اینجا.

همچنین:مونترال را به طرز وحشیانه ای پارک e-اسکوتر: بیادگار — و آیه: آن بود که بهترین زمان آن را بدترین زمان نوشتن دیوید رودین.

سلامت

بمب افکن

بمب افکن, Inc. تصمیم به ترک قطار کسب و کار پس از کاوش خریداری که در نهایت ثابت دست نیافتنی به دلیل بدهی های سنگین بار مدیر اجرایی آن گفت. بیشتر در اینجا.

استنطاق

خواهر Pierre Coriolan را شکست گریه و گریه “چرا ؟ چرا ؟ ” عنوان اخلال در تلفن همراه تصویری از افسران پلیس به ضرب تیراندازی برادر او که تا به حال یک بیماری روانی شد, بازی های برگزار شده در روز سوم از پزشکی قانونی رسیدگی به مرگ او. بیشتر در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im