#ICYMI: مونترال COVID-19 مورد افزایش شیوع شدید در وردن طور کلی بیشتر اخبار

محتوای مقاله

مارس 2, 2020: گزارش coronavirus بحران ،

Coronavirus بحران

480 جدید مونترال موارد

تعداد COVID-19 موارد در مونترال صعود کرد و به سرعت در 24 ساعت گذشته با 480 موارد جدید آوردن مجموع به 2,642. به تاریخ 17 Montrealers درگذشت یکی دیگر از 148 بستری هستند و 29 قرار داده شده در تخت های مراقبت ويژه. ادامه مطلب.

شیوع در وردن بیمارستان موثر بر به 35 نفر

وردن بیمارستان شده و با ضربه شدید ترین شیوع COVID-19 تا به امروز از هر گونه حاد-مرکز مراقبت در شهرستان ها به عنوان بسیاری از 35 بيمار مبتلا پنج پزشکان به خانه فرستاد برای جداسازی همراه با تعداد نامعلومی از بهداشت و سلامت دیگر کارگران نیز ابتلا به کوروناویروس. جزئیات بیشتر.

پلیس دستور داد برای سرکوب scofflaws

تغذیه با صحنه هایی از شهروندان نقض قوانین اجتماعی فاصله و کسب و کار غیرقانونی برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت دستور داده است تا پلیس خود را به مرحله اجرای عمومی-بهداشت سفارشات در سراسر استان. ایتالیایی, توالت اضافه شده که کبک با استفاده از همان بیس بال تاکتیک های بین المللی دیگر بازیکنان در آنچه که تبدیل به یک جنگ برای دوباره پر کردن بحرانی تجهیزات پزشکی. این زبان قوی از برتر آمد که تعداد تایید COVID-19 موارد شروع به پریدن کرد 907 دوشنبه آوردن مجموع در استان به 5,518. سه نفر فوت کرده اند و در مجموع 36. وجود دارد 365 نفر در بیمارستان ها از جمله 96 در بخش مراقبت های ویژه. جزئیات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر