گرفتن تا امروز ،

Mohawks حذف Kahnawake راه آهن محاصره: “آن را یک ژست حسن نیت’

در پایان آن نبود نیروی است که آنها را راندند از آهنگ; نه حمله نظامی و یا کاروان پلیس موبایل فرستاده شده به سر و صدا از طریق Mohawk خطوط.

در پایان Mohawks خود را خود را جمع آوری اردوگاه جمعه و برداشته راه آهن محاصره در Kahnawake. آنها انجام نشده بود تا به دستور دولت فدرال یا استانی پلیس آنها را در شرایط خود را پس از نگه داشتن آهن برای نزدیک به یک ماه است. داستان کامل در اینجا.

کوتاه دست Canadiens هیچ بازی برای قدرتمند Lightning تیم ملی

تمپا, فلوریدا. — “ما ممکن است در وهله اول شما فکر می کنم وقتی که می آید به هاکی. اما سعی کنید برای متقاعد کردن ما آن را بهتر از هر جای دیگری. این نیست که بازی آغاز شده است و جایی است که در آن تکامل یافته است. که در آن کامل شده است. Tampa Bay هاکی. بازتابی از آسمان ما بر ما یخ.”

کسانی که کلمات در ابتدای pregame معرفی فیلم های روی پرده در آمالی عرصه شنبه شب هنگامی که رعد و برق مواجه Canadiens. بازی کامل روکش اینجا.

کبک قرار می دهد حفاظت از جوانان دفتر خدمات تحت قیمومت

شرقی شهرک شاخه جوانان خدمات حفاظت شده و تحت قیمومت توسط دولت استانی در روز پنج شنبه پس از آن آشکار شد دفتر منتظر ماه به بررسی یک مورد کودک انگاری. داستان کامل در اینجا.

مخالفان نگرانی برنامه ریزی برای جلسه عمومی در N. D. G. پلیس ایستگاه پایانی

پلنتی (دهانه دولت اعلام روز شنبه که آن را به نگه داشتن یک اطلاعات عمومی جلسه در مورد بسته شدن ایستگاه پلیس 11 در Notre-Dame-de-فضل به نظر می رسد با برافروختن به جای آرام کردن افکار عمومی. داستان کامل در اینجا.

استو کوان: در حالی که حبس رها مثل مگس در این فصل Domi پد خط

تمپا, فلوریدا. — توماس تاتار را رگه هایی از بازی در هر بازی این فصل به پایان رسید زمانی که او پرواز به مونترال پنج شنبه با یک فوقانی بدن آسیب قبل از Canadiens بازی Tampa Bay Lightning در آمالی عرصه است.

تاتار دچار آسیب در شنبه شب 6-2 برنده بیش از این جزایر در نیویورک است و منجر به Canadiens در به ثمر رساند با 22-39-61 بالغ. تنها چهار Canadiens چپ که از دست رفته اند بازی این فصل حداکثر Domi جف Petry نیک سوزوکی و فیلیپ Danault. داستان کامل در اینجا.

سگونی LNG تامین مالی پروژه در شک و تردید به عنوان بافت می کشد

بلند پروازانه $9 میلیارد گاز طبیعی مایع و پروژه در شمال کبک است که به دنبال یک جدید منجر شود سرمایه گذار پس از وارن بافت Berkshire Hathaway Inc. بیرون کشیده و به دلیل کسب و کار فعلی و سیاسی آب و هوا در کانادا. داستان کامل در اینجا.

برای مبارزه با گسترش coronavirus استارباکس مکث استفاده از فنجان قابل استفاده مجدد

مورد علاقه خود را در سفر لیوان ممکن است آخرین تلفات از شیوع کروناویروس.

برای مبارزه با گسترش این رمان coronavirus قهوه زنجیره پذیرش نیست قابل استفاده مجدد فنجان.

“این یک coronavirus چیز” barista در کمی کبود خروجی گفت یک مشتری در روز پنج شنبه صبح. داستان کامل در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de