#ICYMI: Mohawks مواجه با تهدید کمپوست, پروژه, مطلب, اخبار,

2 مارس سال 2020: امروز برترین در داستان کوتاه.

کمپوست زباله سطل را در گوشه ای از Beaubien و کلارک Sts. در رووزمانت در مونترال در مارس 28, 2016. داریو آیالا / Montreal Gazette

امروز خبرها در زندگى است.

محاصره

Mohawks مسدود کردن ترافیک راه آهن در جنوب شهر مونترال برگزار شد شرکت شنبه در دستور سفارش آنها را به پاک کردن آهنگ ها و افزایش تهدیدات آنلاین. بیشتر در اینجا.

حدود 40 معترضان به طور خلاصه مسدود CN راه آهن پل در Pointe-St-Charles روز دوشنبه در همبستگی با مرطوب’suwet’en ارثی ندارند. بیشتر در اینجا.

کمپوست

مونترال خواهد شروع به اجرای کمپوست وانت در آپارتمان بزرگ و محل سکونت ساختمان در انتخاب مناطق شهر در این سال است. Jean-François Parenteau این عضو کمیته اجرایی و مسئول محیط زیست و خدمات به شهروندان گفت: در شهرستان شروع خواهد شد جمع آوری قهوه ای زباله از ساختمان های با نه و یا بیشتر واحد در بخش از چهار بخش: Montréal-Nord, St-Laurent, این, Sud-Ouest و Ville-Marie. پروژه آزمایشی را تحت تاثیر قرار دهد تا 4000 خانه در کل او گفت:. بیشتر در اینجا.

Coronavirus

Air Transat می گوید: یک مسافر که با هواپیما به کانادا از فرانسه هفته گذشته آزمایش مثبت برای رمان coronavirus شناخته شده به عنوان COVID-19. مسافر پرواز از فرودگاه شارل دوگل در پاریس به مونترال ترودو فرودگاه در فوریه. 25 قبل از مصرف یک اتصال پرواز به پیرسون تورنتو. بیشتر در اینجا.

همچنین:یهودی بیمارستان عمومی رمپ تا آماده سازی برای یک COVID-19 شیوع

دادگاه

مونترال دفاع وکیل شده است تبرئه برای نقش خود را در تلاش برای ارعاب شاهد پیش از 2016 قتل محاکمه. دیمیتریوس Strapatsas متهم شده بود با مانع عدالت در حالی که دفاع از قاتل به اعدام محکوم شده جیمی Boulachanis. بیشتر در اینجا.

مرگ کمک

یک دادگاه کبک داده است دولت فدرال زمان بیشتری برای اصلاح آن کمک-مرگ شد. اتاوا رو به رو شده 11 مارس مهلت. مهلت است در حال حاضر جولای 11. بیشتر در اینجا.

سه شنبه

هرلی میخانه ایرلندی میزبانی همه شیوه ای از رویدادهای متنوع از کنسرت های موسیقی به تاریخی — گاهی اوقات هیستریک — سخنرانی به روز برنج جشن. اما آن را بی خطر می گویند که در حالی که هرگز وجود کمبود سیاسی متهم پچ پچ در میان tipplers بیشتر هرگز کاردانی محبوب هلال سنت سوراخ آبیاری به عنوان یک محیط برای … ریاست جمهوری آمریکا اولیه رای ایستگاه. لایحه Brownstein ستون در اینجا.

سرطان پستان

است شیر حفاظتی در برابر سرطان پستان و یا باعث آن ؟ بستگی دارد که مطالعه شما به عنوان خوانده شده. آخرین شلیک در این نبرد بود از کار اخراج شده توسط محققان از دانشگاه Loma لیندا که به این نتیجه رسیدند که حتی مقدار کمی از شیر به عنوان کمی تا یک سوم از یک فنجان در روز می تواند به طور قابل توجهی افزایش خطر ابتلا به سرطان پستان است. بیشتر در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im