#ICYMI: چگونه ماندن در خانه می تواند صرفه جویی در زندگی

همچنین: prepping برای سیل های نجومی.

Coronavirus: ماندن در خانه می تواند زندگی ها را نجات پزشک پنجه نرم می کند

در خانه بمانند. صرفه جویی در زندگی می کند.

دکتر Giada Sebastiani صحبت می کند به عنوان یک پزشک و استادیار پزشکی در دانشگاه مک گیل و هنگامی که او مؤکدا از پدر و مادر به ماندن در خانه با کودکان خود. هیچ بازی تاریخ. بدون احزاب است. بدون گردش. داستان کامل در اینجا.

Pierrefonds-روکسبورو چک کردن در سطح آب در حال آماده شدن برای سیل های نجومی

قصبه Pierrefonds-روکسبورو می گوید که حتی با این بیماری همه گیر کوروناویروس آن را آماده شدن برای سیل بهار فصل است. داستان کامل در اینجا.

اورژانس-اتاق, دکتر, پاسخ به سوالات در مورد COVID-19

کانادا و فرزندان آن مرز و مدارس و میله و عرصه و مردم دستور داد به اقامت در خارج از فضاهای عمومی به عنوان آنجا که ممکن است وجود دارد بسیاری از سوالات در مورد کوروناویروس و ممکن است نتایج منفی. داستان کامل در اینجا.

Coronavirus: مسافران باید هیئت مدیره STM اتوبوس از طریق درب عقب

این شهر حمل و نقل آژانس را تنها اجازه می دهد تا مسافران به هیئت مدیره اتوبوس از عقب و می پرسد مسافران به حفظ و عادلانه فاصله از رانندگان اتوبوس. داستان کامل در اینجا.

چرا گمرک فرودگاه عوامل در نظر گرفتن مردم به درجه حرارت بالا ؟

آن را ممکن است به یکی از بزرگترین سوالات پاسخ داده نشده در اطراف کانادا COVID-19 غربالگری استراتژی: چرا ماموران گمرک در نظر گرفتن درجه حرارت از مردم پس از رسیدن به فرودگاه ؟ داستان کامل در اینجا.

Coronavirus: Quebec گسترش مالیاتی-تشکیل پرونده مهلت به اقتصاد ‘اکسیژن’

کبک است و به شهروندان و شرکت های بروز بیماری همه گیر کوروناویروس یک استراحت با گسترش مالیاتی-تشکیل پرونده مهلت. داستان کامل در اینجا.

Coronavirus: مونترال ممکن است استفاده از بیمارستان به خانه بی خانمان ها

مونترال بزرگترین پناهگاه بی خانمان را جفت کردن برخی از خدمات برای جلوگیری از گسترش بیشتر این COVID-19 ویروس, اما این شهر خواهد قرض دادن برخی از امکانات آن به جای هر کسی که نیاز به یک محل به خواب. داستان کامل در اینجا.

آلیسون Hanes: از طرف playdates بیش از حد بسیاری از نقض قوانین جدید

باز از سرو بستنی در مونترال است که معمولا امیدوار نشانه آن است که بهار در اطراف گوشه است. و آخر هفته گذشته با شکوه آفتاب آورده و خانواده ها از چوب برای لذت بردن از هوای تازه.

این صف خارج وحشی ویلی را در Pointe Claire شنبه گذشته من با بیم و هراس به جای شادی است. ستون در اینجا.

COVID-19: حدود 300 متخصصان پزشکی هستند که در انزوا در کبک

حدود 300 متخصصان پزشکی در کبک هستند داوطلبانه و یا اجباری خود انزوا.

برخی از این تعداد است که در پاسخ به کبک وزارت بهداشت را سه شنبه گذشته که همه کارگران بهداشت و درمان از بازگشت از خارج از کشور باید خود جدا برای 14 روز. داستان کامل در اینجا.

بیشتر رشته Quebecers خواهش کنم برای کانادا برای کمک به آنها را به ترک مراکش

بیشتر کبک مسافران می گویند آنها احساس رها شده توسط دولت کانادا به عنوان آنها باقی می ماند سرگردان در مراکش. داستان کامل در اینجا.

بسیار آرام روز سنت پاتریک در هرلی میخانه ایرلندی

در هرلی میخانه ایرلندی آن را به طور معمول یکی از شلوغ ترین روزهای سال — تا کنون.

به جای آن آرامترین. داستان کامل در اینجا.

Canadiens چشم انداز کول Caufield بازگشت به منچستر در فصل آینده

کول Caufield خواهد بود رفتن به دانشگاه فصل آینده است.

Canadiens GM مارک Bergevin اعلام کرد سه شنبه شب که 19 ساله راست جناح را به Wisconsin Badgers برای سال دوم پس از ارسال 19-17-36 در مجموع 36 بازی این فصل است. داستان کامل در اینجا.

توجه داشته باشید به خوانندگان: ما می دانیم که سرعت و حجم coronavirus-اخبار مرتبط طاقت فرسا است و کمی ترسناک است. به کمک با ما سنتز مهم ترین coronavirus-اخبار مربوط به خصوص آن را به عنوان مربوط به زندگی در مونترال و کبک در زمان واقعی است. ما را دنبال کنید و به روز رسانی زنده برای 17 مارس سال 2020 در اینجا. همه ما coronavirus-اخبار مرتبط همیشه می توان در اینجا یافت نشد: montrealgazette.com/tag/coronavirus.

ثبت نام برای ما ایمیل جدید در خبرنامه اختصاص داده شده به محلی coronavirus پوشش در اینجا: https://montrealgazette.com/coronavirusnews

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im