لایحه Brownstein

“هنگامی که ما به سمت چپ تنها پیشنهاد است که ما از دولت بود به سفر به اروپا و به بهداشت احتیاطی می گوید:” Ilianna Andrada-سالواتوره که سرگردان در شهر کوسکو با پسر نیکولاس دیویس. “آنها گفتند: هیچ چیز همه چیز در مورد سفر به آمریکای جنوبی است.” حسن نیت ارائه میدهد از نیکولاس دیویس

آن را به یک تعطیلات رویایی برای جوان مونترال ، آن است که به سرعت تبدیل به کابوس نهایی نیست و هیچ نشانه ای از آن پایان دادن به هر زمان به زودی. اخیر داوسون grads کالج Ilianna Andrada-Salvatore, 22 و نیکولاس دیویس 20 و با هم مخلوط وجوه خود را برای سفر به پرو. آنها وارد آوریل 10 و برنامه ریزی شده بود به ترک جمعه گذشته و بازگشت به مونترال روز بعد. آنها سرگردان در پرو شهر کوسکو حدود 1,100 کیلومتر از لیما. بیشتر در اینجا.

آلیسون Hanes

اگر ما در حال حاضر معتاد به ما دستگاه های دیجیتال قبل از COVID-19 گیر آنها را تبدیل به یک بحرانی تاسیسات به جهان خارج در طول دو هفته گذشته از انزوای اجتماعی. رفتن آنلاین است یک منبع اطلاعات حیاتی لازم انحراف و یک مجرا به تماس انسان. برای بزرگسالان و کودکان به طور یکسان زندگی در حال حاضر نقل مکان کرد و به عرصه مجازی. بیشتر در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im