#ICYMI: رانندگی در حالی که سیاه COVID-19 روز رسانی Lac-Mégantic دور زدن

محتوای مقاله

‘رانندگی در حالی که سیاه و سفید” کاروان تظاهرات دهها در مونترال

صدها نفر از مردم شرکت کننده در کاروان سراسر مونترال در پنج شنبه برای محکوم کردن دهها توسط پلیس و تماس برای پایان دادن به “رانندگی در حالی که سیاه و سفید” موارد است. کاروان چپ از دو مکان در شرق و غرب پایان قبل از پایان حدود دو ساعت بعد از نزدیکی نمور مترو ایستگاه. کانادا و کبک پرچم آویزان از پنجره ماشین و نشانه های متصل به شیشه جلو بخوانید “رانندگی در حالی که سیاه و سفید افتخار و رایگان است.” جزئیات بیشتر.

کبک گزارش 79 جدید COVID-19 نفر از هشت مرگ و میر بیشتر

کبک گزارش 79 موارد جدید COVID-19 روز یکشنبه آوردن تجمعی در مجموع عفونت در این استان به 55,863 پس از همه گیر آغاز شد. یک نفر در اثر این بیماری در گذشته در 24 ساعت. هفت مرگ و میر رخ داده است که قبل از ژوئن 27 اضافه شد به کبک رسمی کل که در حال حاضر در 5,574. جزئیات بیشتر.

ساخت و ساز در Lac-Mégantic راه آهن دور زدن مجموعه ای برای شروع در سال 2021

دولت کبک اعلام کرد که ساخت و ساز در Lac-Mégantic راه آهن دور زدن آغاز خواهد شد در 2021. این 12.8 کیلومتر پروژه که توسعه یافته برای تامین امنیت این شهر در حالی که اطمینان حاصل کرد که کسب و کارهای محلی در ادامه به بهره مندی از حمل و نقل ریلی باید تکمیل شود سقوط 2022. ادامه مطلب.

وکلا ارائه مشاوره رایگان به قربانیان نژاد پرستی و محرومیت

به طور معمول, مردم نشان داد تا در بوکسور بازنشسته علی نستور در ورزشگاه در Villeray—St-Michel—Parc-فرمت قصبه به آماده شدن برای نبرد. اما این نبرد از نوع های مختلف در روز شنبه به عنوان ده ها تن از مردم در نستور آموزش بدنسازی برای دریافت رایگان مشاوره حقوقی از یک تیم از وکلا حاضر به کار حرفه ای بونو به آنها آماده شدن برای شخصی خود را قانونی جنگ است. هدف این است که برای اطلاع رسانی به قربانیان نژاد پرستی و محرومیت و عدالت اجتماعی در چگونه آنها می توانند مراحل قانونی برای مبارزه با تبعیض ، ادامه مطلب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>