#ICYMI: Coronavirus خطر هنوز هم کم در کبک حبس تجارت بیت و قطعات در مهلت

همچنین محاصره در Kanesatake در همبستگی با بازداشت شدگان در محاصره در Tyendinaga, Ont., که برچیده شد توسط پلیس.

Coronavirus خطر ابتلا به Quebecers کم است می گوید: عمومی مدیر سلامت

کانادا و 11 مورد از coronavirus بیماری باعث عفونت تنفسی COVID-19 تشخیص داده شد در روز دوشنبه در بریتیش کلمبیا و موارد جدید در, ایتالیا, ایران و کره جنوبی لرزاند سرمایه گذاران و فرستاده سهام غلت کبک مدیر بهداشت عمومی دکتر Horacio اررودا داد در یک کنفرانس مطبوعاتی که در آن او اظهار داشت که “هیچ coronavirus در اینجا در کبک” و خطر ابتلا به Quebecers پایین باقی مانده است. داستان کامل در اینجا.

مخاطرات کوه در محاصره در Kahnawake — و در حال حاضر Kanesatake بیش از حد

KANESATAKE — راه آهن اختلال در Tyendinaga و Kahnawake تنها ممکن است آغاز یک مبارزه گسترده تر از Mohawk مقاومت در برابر دولت است.

این پیام روز شنبه به معترضان در Kahnawake و Kanesatake ساخته شده قوی نشان دادن همبستگی خود را “برادران و خواهران” بار دیگر در یک استان انتاریو حمله پلیس راه آهن اعتراض در Tyendinaga. داستان کامل در اینجا.

Quebecer نمی دانستم او اعتراف به قتل درجه دوم دادگاه گفت:

مردی که بستری تنها چند ماه پیش که او خود را کشته جنین در حال حاضر می گوید که او تا به حال هیچ ایده او شفاعت گناه به قتل درجه دوم یک جرم است که می آید با یک خودکار جمله زندگی است. داستان کامل در اینجا.

Harvey Weinstein مجرم تجاوز به عنف, چهره های تا 25 سال زندان

نیویورک — سابق هالیوود تولید Harvey Weinstein بود به جرم تجاوز جنسی توسط نیویورک منصفه روز دوشنبه یک پیروزی برای #MeToo است که الهام گرفته از جنبش زنان برای رفتن با اتهامات سوء رفتار در برابر مردان قدرتمند. داستان کامل در اینجا.

چگونه برخی از “جهانی قابل دسترس’ مونترال ایستگاه های مترو نیست

مونترال حمل و نقل آژانس می گوید: 15 métro ایستگاه های جهانی در دسترس — اما صندلی چرخدار نمی تواند هیئت مدیره قطار در حداقل چهار نفر از کسانی که. داستان کامل در اینجا.

انتاریو پلیس حرکت در Tyendinaga Mohawk راه آهن محاصره نزدیک بلویل

TYENDINAGA MOHAWK خاک, Ont. — پلیس استان انتاریو نقل مکان کرد صبح روز دوشنبه برای روشن شدن راه آهن محاصره در Tyendinaga Mohawk خاک.

این محاصره در نزدیکی Belleville, Ont., تا مانع هر دو حمل و نقل مسافری و ترافیک ریلی در بسیاری از شرق کانادا برای نزدیک به سه هفته است. داستان کامل در اینجا.

دولت کبک به دنبال جمعی از درمان به ضد سامی اعمال فروش

در پاسخ به آخرین داد و بیداد بیش از یک سند منع فروش ملک در کبک به فروش می رسد به “هر کسی از منشاء یهودی”, وزیر دادگستری کبک سونیا LeBel می گوید دولت به دنبال یک “جمعی از درمان” برای اطمینان از مالکان را مجبور به رفتن به دادگاه به این کهنه بند زده خود را از فروش اسناد و مدارک. داستان کامل در اینجا.

Canadiens نوت بوک: توماس تاتار و جف Petry باقی می ماند با Habs

این Canadiens’ توماس تاتار تلاش برای درمان پنج شنبه بود فقط یک روز دیگر با وجود این واقعیت NHL مهلت تجارت بود که در 3 p. m. و نام خود را ذکر شده در تجارت شایعات.

“من عصبی … من از آن زمان به عنوان یک روز عادی” تاتار گفت: فقط بعد از ظهر زمانی که Canadiens به پایان رسید تمرین در زنگ مجموعه ورزشی در بروسار. “یک مدل موی فقط خودم لذت ببرید. من واقعا فکر می کنم در مورد آن صادق باشد.” داستان کامل در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de