#ICYMI: بمب افکن به فروش می رساند واحد آموزش بیشتر اخبار

Feb. 17, 2020: امروز برترین در داستان کوتاه.

یک بمب افکن, تبلیغات, تخته, تصویر در ایستگاه قطار در برن سوئیس است. دنیس Balibouse / ایسنا

امروز خبرها در زندگى است.

بمب افکن

بمب افکن موافقت با فروش آن اکثریت سهام در قطار آن واحد به فرانسه Alstom SA در یک پیشنهاد معامله ای که ارزش کسب و کار در حدود US$8.2 میلیارد دلار است. درآمد حاصل خواهد شد نسبت به پرداخت مونترال-شرکت بر اساس دلار 9.3 میلیارد دلار از بدهی های بلند مدت, بمب افکن گفت. بسته شدن است و انتظار می رود در نیمه اول از 2021 شرکت گفت. بیشتر در اینجا.

تظاهرات

فرانسوا ایتالیایی, توالت می گوید او می خواهد به یک راه حل صلح آمیز به Mohawk محاصره فلج راه آهن ترافیک در شرق کانادا, اما “وجود دارد باید محدودیت” به مذاکرات است. بیشتر در اینجا.

نخست وزیر جاستین ترودو می گوید: دولت خود را متعهد به پیدا کردن سریع راه حل صلح آمیز به ضد خط لوله محاصره که باید تعطیل ردیف هایی از این کشور قطار و سیستم به طور موقت مسدود و پل ها و بزرگراه ها. بیشتر در اینجا.

C. D. N.-N. D. G.

دو محققان با حسابرسی اداره کل ثبت چهار گزارش در همان روز در ماه دسامبر در ارتباط با فضای کار در قصبه — یکی نیست به عنوان مسئولان شهرستان پیشنهاد کرده اند. بیشتر در اینجا.

دادگاه

چهارده سال پس از قتل یک لاوال مرد در اتاق خواب خود Septimus Neverson شنبه در زندانی جعبه دوشنبه و مشتاقانه گوش به حرف نوشته شده توسط مرد بیوه است. بیشتر در اینجا.

دانستن او اجتماعی جدا شده و قادر به قضاوت در مورد ارزش کار خود, چهار مرد به یک, صفحه اصلی شرکت تعمیر و نگهداری شده اند و برای استفاده از 87 سال در St-Laurent قصبه. بیشتر در اینجا.

دادگاه کبک media star اریک Salvail باز جمعه با شهادت از سابق co-worker که گفت Salvail گوشه او را در معرض خود را و سعی کردم به زور او را به انجام یک عمل جنسی. بیشتر در اینجا.

Grand داد

برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت و خلیج جیمز کری را امضا کرده اند $4.7 میلیارد معامله خواهد شد که گسترش شبکه راه آهن شمال, محافظت, جدید زیستگاه های حیات وحش در برابر توسعه و شریک در پروژه های زیربنایی. بیشتر در اینجا.

آزبست

شهر آزبست را آغاز کرده است روند تغییر علامت تجاری خود را. آن است که به دنبال یک نام جدید به جای آن که یک بار نشان داده رفاه اما در حال حاضر درک است که از لحاظ اقتصادی سمی به عنوان مواد معدنی آن پس از نام گذاری شد. بیشتر در اینجا.

جف بزوس

Amazon.com Inc. بنیانگذار جف بزوس اعلام کرد او ایجاد کرده بزوس زمین صندوق خود بزرگترین-همیشه بشردوستانه سرمایه گذاری برای کمک به مقابله با اثرات تغییر آب و هوا. بزوس شروع با 10 میلیارد دلار آغاز خواهد شد و به موضوع کمک های مالی در چند ماه. بیشتر در اینجا.

شاهدانه

اولین قابلمه فروشگاه در غرب جزیره است باز برای کسب و کار. Société کبک du شاهدانه (SQDC) خروجی واقع در مرکز نوار در سال 1866-یک منبع بلوار. غرب نشینان ممکن است به یاد داشته باشید آن را به عنوان سابق محل خیابان بوربن غرب کلوپ شبانه. بیشتر در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im