#ICYMI: محاصره coronavirus بیشتر اخبار

Feb. 26, 2020: امروز برترین در داستان کوتاه.

برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت, دیده می شود در یک فایل عکس روز چهارشنبه گفت که وضعیت در راه آهن محاصره در Kahnawake بسیار ظریف چرا که دولت اطلاعات مربوط به اثر وجود سلاح های سنگین در سایت — به طور خاص AK-47 تفنگ. ژاک Boissinot / کانادا مطبوعات

امروز خبرها در زندگى است.

محاصره

Mohawks از Kahnawake که در حال مسدود کردن یک CP خط راه آهن در اختیار داشتن سلاح های سنگین — به طور خاص AK-47 تفنگ برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت گفت. اما Mohawks را به شدت تکذیب آنها چنین سلاح توصیف ایتالیایی, توالت سخنان را به عنوان “خطرناک و التهابی است.” بیشتر در اینجا.

همچنین:مانع شدن در Kahnawake دارای پشتیبانی از Mohawk جامعه و فراتر از آن

همچنین:Kahnawake محاصره در نیروهای حافظ صلح به افزایش تنش

Coronavirus

چند مونترال-مدارس منطقه به تعویق افتاد یا دوباره روت سفرهای کلاس برای جلوگیری از ایتالیا به دلیل نگرانی در مورد coronavirus نیز آلوده کرده است که 400 نفر کشته و 12 در آن کشور است. بیشتر در اینجا.

همچنین:Coronavirus: چگونه ما آماده برای یک بیماری همه گیر?

همچنین:قرنطینه برای 22 روز و شمارش: مونترال زن و شوهر نا امید در کرن

همچنین:Schwarcz در coronavirus: هیچ quacks, فقط حقایق لطفا

دادگاه

یک نوجوان دستگیر شد و در لاوال در سال جدید روز پس از بهترین دوست خود بود به ضرب چاقو در یک مبارزه در یک پارکینگ بوده است به قید وثیقه در پرونده قتل علیه او. بیشتر در اینجا.

استنطاق

زمانی که Const. سیمون Chrétien در پاسخ به 911 تماس در ساختمان که در آن Pierre Coriolan زندگی در تابستان 2017, مستاجران نشستن در بالکن خود را به ندرت در زمان اطلاع. اما زمانی که مونترال افسر پلیس و پنج نفر از همکاران نشان داد تا پس از تماس و گفت: یک بیمار روانی مرد سطل زباله آپارتمان خود را خلق و خوی متفاوت بود. “ساکنان رها شدند که ما آنجا بودیم” Chrétien گفت: در پزشکی قانونی استنطاق بررسی کشنده تیراندازی پلیس از Coriolan. “آن را مانند وضعیت شدید تر از حد معمول است.” اخبار بیشتر است.

کبک بودجه

شهردار گذرد پلانت خواستار دولت کبک به سرمایه گذاری به عنوان های زیادی را در حمل و نقل عمومی به عنوان نشانی از آن را در شبکه جاده. “ضرورت به قانون است” او گفت: روز شنبه در یک کنفرانس خبری در تالار شهر به پرده مونترال خواست برای استانی بودجه عمومی ساخته شده در مارس 10. بیشتر در اینجا.

شاهدانه

تنها 17 درصد از Montrealers استفاده از شاهدانه در سال قبل از آن قانونی در اکتبر 2018 یک نظرسنجی که توسط محلی بهداشت عمومی سازمان نشان می دهد و نسبت آن دسته از کاربران (38 درصد) بودند 18 تا 24 سال است. بیشتر در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im