#ICYMI: دستگیری دختر مرگ Mohawks می خواهید عذرخواهی اخبار بیشتر

امروز خبرها در زندگى است.

بدن از Océane بویر, 13 بود که بر روی یک بزرگراه در نزدیکی Brownsburg-Chatham, در شمال شرقی مونترال در فوریه. 26, 2020. Facebook

امروز خبرها در زندگى است.

قتل

این Sûreté du Québec می گوید آن را دستگیر کرده است یک مرد در مونترال در ارتباط با مرگ های خشونت آمیز از یک دختر نوجوان که در بدن پیدا شده بود صبح روز چهارشنبه در کنار یک جاده در Laurentian شهر Brownsburg-Chatham. بیشتر در اینجا.

همچنین:Quebec مرد پنجه نرم می کند گناه به قتل کارگر جنسی در حالی که در روز آزادی مشروط

محاصره

برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت باید عذرخواهی نشان می دهد معترضان مسالمت آمیز در واقع اسلحه toting داعش می گوید یک سخنگوی Mohawks مسدود کردن آهنگ های راه آهن در Kahnawake. بیشتر در اینجا.

Coronavirus

Amazon.com Inc محروم بیش از 1 میلیون محصولات از فروش در هفته های اخیر بود که ادعا نادرست به درمان و یا دفاع در برابر coronavirus این شرکت به رویترز گفت در روز پنج شنبه. آمازون همچنین حذف ده ها هزار نفر از معاملات از تجار که در آن گفت: اقدام به قیمت گول زدن مشتریان. بیشتر در اینجا.

همچنین: کبک اولین مورد مشکوک به از coronavirus COVID-19

همچنین:کانادا آماده برای نظارت بر برای جامعه گسترش COVID-19: Tam

سلامت زنان

زنان سازمان بهداشت اصرار کبک وزارت بهداشت شروع به ارائه با اطلاعات از اهمیت حیاتی در مورد سلامت خود را — به طور خاص و تراکم سینه های خود را. بیشتر در اینجا.

حریم خصوصی

بحث استفاده از صورت-شناخت ابزار کار به زودی بررسی توسط نمایندگان مجلس است. اعضای مجلس عوام کمیته دسترسی به اطلاعات و حفظ حریم خصوصی و اخلاق رای دادند این هفته به بررسی تکنولوژی اثرات آن بر جامعه مدنی و حریم خصوصی, حقوق اقلیت ها و جمعیت های آسیب پذیر. بیشتر در اینجا.

همچنین:کل لیست مشتری های هک شده در Clearview AI نقض داده ها

پایان یک دوران

پس از 40 سال نمایشگاه چرخش چرم گاومیش بدن به سلامتی زنان جشن ازدواج قریب الوقوع و یا پایان دادن به یک و مجزا نارضایتی از کلیسا در کنار درب مونترال را یاد Le 281 نر نوار, نوار, است تماس, آخرین رقص. بیشتر در اینجا.

Canadiens

این Canadiens’ نبرد برای زنده ماندن در کنفرانس شرق حذفی مسابقه در زمان دیگری ضربه شنبه به عنوان آنها منفجر و در عین حال یکی دیگر از دو هدف منجر شود و از دست به نیویورک رنجرز 5-2 در زنگ مرکز. بیشتر در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im