یخی پیاده روی و نوشیدنی های گرم: یک جاسپر, دور شو آخر هفته

چاق-تایر دوچرخه سواری در هرم دریاچه. حسن نیت ارائه میدهد Pam Fieber کلگری

برودی راهنمای اول می رود نشسته در ته قنداق تفنگ خود را به اسلاید به پایین یخ پوشیده از سنگ و در اطراف گوشه, خارج از دید.

“خوب,” او خواستار است. “نشستن و اسلاید من در اینجا خواهید بود برای گرفتن پای خود را!”

یک به یک ما نشستن و اجازه رفتن در یخ زده waterslide, عنوان, به یک نابینا منحنی. بسیاری از ما بریده بریده نفس کشیدن به ما دور است که گوشه ای — یخ زده دیوارهای Maligne دره عمیق و باریک هستند و به طور ناگهانی افزایش سربار. پس از آن وجود دارد یک غیر منتظره تنگ فشار در سرسره یخی که ما از طریق اسلاید و رها کردن به زمین.

این است که هیجان انگیز ترین لحظه Maligne دره Icewalk دو تا سه ساعت پیاده روی زمستان همراه خشک سنگهایی های دیدنی یخ زده, آبشارها و متناوب دره views.


کشف یک سرزمین عجایب زمستانی با Maligne دره Icewalk. حسن نیت ارائه میدهد از پیگیری

کلگری

و این پیاده روی فقط یکی از برجسته گریز آخر هفته به جاسپر که در آن شما باید انتخاب خود را از فعالیت های زمستان از سراشیبی اسکی در Marmot حوضه به چربی-تایر دوچرخه سواری در هرم دریاچه یا snowshoeing و اسکیت روی یخ.

این یکی از مزایای استفاده از یک زمستان به جاسپر این مجموعهای از گزینه های, همه به راحتی شدنی در این منظره کوه شهر با برکت فراوان انداز تازه و پودر.

جاسپر فقط کمی هزينۀ که به معنی کمتر جمعیت در قیمت های پایین تر و ساکت تر بار.

برای Maligne دره Icewalk شما لازم نیست برای رفتن با یک راهنمای, اما اگر شما, چکمه های ضد آب و یخ cleats یک آرامش واقعی. به عنوان کلاه هنگامی که شما در حال ایستاده در پایین یک دره عمیق و باریک با دیوارهای سر به فلک کشیده از یخ سربار. تورهای رفتن روز و شب — روز عالی برای عکس و کامل ویژوال اما شب تور ویژگی های چراغ جلو و چراغ قوه برای حتی بیشتر تجربه سورئال.

پیاده روی در حد متوسط است اما از ویژگی های برخی از لکه های روی حیله و تزویر — از جمله یکی که در آن شما باید به اسلاید از طریق تنگ است که فشار چشم نهان و چند که در آن شما باید به چرخش گام به دقت خود را با cleats.

پس از مدتها صعود به بالا از دره سر به دنج Maligne بیابان, دره عمیق و باریک, آشپزخانه وسیع رستوران و فروشگاه با چوب سوز آتش سوزی و منو از مجلل راحتی مواد غذایی مانند ساندویچ گوشت خوک کشیده و زمستان گرم سالاد. آن را نیز در محل که در آن شما ملاقات با راهنمای خود را و که در آن شما می توانید گرم انگشتان خود را توسط آتش پس از تبدیل در دنده خود را.


پهلو به زمستان شاهکار در Maligne بیابان, دره عمیق و باریک ، حسن نیت ارائه میدهد از پیگیری

کریس Amat / کلگری

رستوران ارائه می دهد گرفتن و رفتن به ناهار یا ناهار خوری نشسته و پس از یک پیاده روی آن تنظیمات کامل برای یک فرصت شام در خدمت خانواده به سبک, به ویژه هنگامی که آشپزخانه به ارمغان می آورد زندگی می کنند, گیتار آکوستیک, موسیقی. آن را مظهر دنج زمستان hideaway — بسیار شبیه جاسپر خود را.

در زمستان, نرخ هتل ها در جاسپر مقرون به صرفه هستند (بیشتر در زیر 130 دلار در هر شب) هستند و بنابراین بسیاری از فعالیت های است (از Icewalk برای مثال 69 دلار در هر فرد بالغ). رستوران ها و مسیرهای پیاده روی و دامنه uncrowded و در عین حال تجربه هر بیت کوه لوکس.

پس از یک روز در دامنه Marmot حوضه — چهار چهره کوه و هفت آسانسور, 3,000 عمودی از افت و بیش از 90 اجرا می شود — شما می توانید باز کردن در بخار, هوای آزاد, وان داغ, dine on لذیذ کوه fusion آشپزی و ذخیره کردن سر خود را در fluffiest هتل ملافه بالش.

آن است که ارزش اضافی ساعت و یا پس از رانندگی برای این طراوت و معتبر تغییر صحنه ؟ شما قضاوت کنید. (Spoiler alert — آن است).


پشت پا زدن در هرم دریاچه رفت و آمد مکرر در خارج جاسپر. حسن نیت ارائه میدهد از پیگیری

کلگری

برای تسلیم روستایی تجربه بررسی به هرم دریاچه رفت و آمد مکرر یک اتاق 30 تسلیم در سواحل دریاچه هرم. 13-minute drive from Jasper تسلیم ساخته شده است در شیب تند از هرم دریاچه اجازه می دهد برای نمایش از هر یک کلبه ییلاقی است. هر اتاق دارای یک شومینه و یک بالکن رو به دریاچه.

چنگ زدن به یکی از استراحتگاه چهار چاق-تایر دوچرخه و دوچرخه سواری را امتحان کنید درست است که جاده یخ زده و یا به عمیق تر برف از دریاچه. هر دو نیاز مختلف صفحه لمسی — برف عمیق می باتلاق های شما را نرم و صاف کردن جاده لغزنده می تواند. اما اگر شما می توانید یک دوچرخه سواری شما می توانید چربی-تایر دوچرخه سواری.

بررسی هرم جزیره که در آن شما می توانید راه رفتن در این مسیر در سایه قوی هرم کوه برای حتی بیشتر از راه دور دریاچه مناظر و هوای تازه و Instagram-شایسته, عکس, فقط پایین جاده از رفت و آمد مکرر.

چاق-تایر دوچرخه و برفی برای کسانی که می خواهند برای حمله به تازه پودر — در تسلیم در دسترس هستند به عنوان یک بزرگ, هوای آزاد, وان آب داغ که در آن مهمان می تواند زل زل نگاه کردن در ستاره در حالی که غوطه ور شدن در برف.


زرشکی هتل در جاسپر. حسن نیت ارائه میدهد از پیگیری

کلگری

برای شام آمار تسلیم رستوران برای ناهار خوردن در صفحات کاملا متعادل charcuterie و خوب B. C. شراب و همچنین پیچیده منو با همه چیز از kale به گوشت گوزن و آهو.

اگر شما ترجیح می دهند که در مرکز شهر و داشتن یک کتاب در زرشکی و راحت و شیک هتل که در آن شما می توانید قدم زدن به بد بو مغازه های مشهور جاسپر دم شرکت محلی فیلم تئاتر (شبانه نمایش شروع در 8 p. m.) را در کوه-شهر پرنیان.

وجود دارد چیزی در مورد چشم از این قطار در برابر کوه برفی پس زمینه. در شب میدان شهر است و روشن با رشته نور ساخت کل محل شبیه چیزی است که در یک Canadiana کارت پستال.

و نیست که فقط به آنچه شما دنبال آن هستید در یک شهر کوه?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de