طوفان یخ محقق کرده است هشدار برای زنان باردار در طول همه گیر

محتوای مقاله

سالم ماندن و اقامت مثبت است.

برای برخی از, آن ممکن است صدای ساده حتی glib به کانادا دعوا جهانی COVID-19 بیماری همه گیر. اما توصیه مهم به زنانی که حامله هستند و در حال حاضر می گوید مونترال محقق که مطالعات اثرات استرس مادر بر جنین در حال رشد در طول بلایای طبیعی است.

پیام اصلی به زنانی که باردار هستند — پس از نیاز به حفاظت از خود را از کروناویروس جدید — برای محدود کردن استرس به عنوان آنجا که ممکن است گفت: سوزان کینگ استاد روانپزشکی در دانشگاه مک گیل.

پادشاه دارای پنج در حال انجام مطالعات ارزیابی اثرات قرار گرفتن در معرض استرس مادر در حالی که در رحم مادر در طول یک فاجعه طبیعی است. تحقیقات او شامل پروژه طوفان یخ که در زیر بیش از 180 نفر از کودکان متولد شده پس از سال 1998 طوفان یخ. کار او در بر داشت که کودکان دچار برخی عصبی اختلال به عنوان یک نتیجه از خود را پیش از تولد در معرض استرس حاد.

اما وجود دارد راه هایی برای محدود کردن استرس ، مراقبت های دوران بارداری از جمله حق خوردن و خوب پدر و مادر پس از تولد نیز مهم او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>