یخ در نظر انتشار 600 زندانیان آسیب پذیر به کروناویروس

روز سه شنبه آژانس دستور خود در زمینه دفاتر به ارزیابی افراد در زندان برای انتشار بر اساس دستورالعمل از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری — به طور خاص برای در نظر گرفتن سن بارداری و عوامل دیگر که ممکن است آنها را بیشتر مستعد ابتلا به این ویروس.

این آژانس همچنین گفت: این امر در نظر گرفتن سایر عوامل از جمله به عنوان یک فرد با سابقه کیفری, مهاجرت, تاریخ, جامعه, روابط, پرواز خطر و اینکه آیا فرد تلقی می شود تهدیدی برای امنیت عمومی.

[CBP شود به کودکان بی سرپرست با استناد به COVID-19 ترس]

اعلام می آید پس از تماس با طرفداران و قانونگذاران دموکرات برای آزادی زندانیان میان سلامت فعلی بحران شروع با بیشترین آسیب پذیر است. این منتقدان استدلال می کنند که یخ را محصور امکانات اجتماعی که در آن فاصله ممکن نیست را مهاجران مستعد ابتلا به بیماری است. آنها همچنین گفت که یخ مجهز به بیمار ارائه مراقبت های پزشکی مناسب برای هر کسی که بیمار می شود.

در میان منتقدان خانه نظارت و اصلاحات رئیس کارولین B. Maloney, D-n. y. و تشکر. جیمی راسکین مریلند از حزب دموکرات که ریاست کمیته حقوق مدنی و آزادی های مدنی پنل. دو قانونگذاران نوشت: روز سه شنبه به اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ و آژانس سران انتقاد از رهبری خود را در میان COVID-19 بیماری همه گیر. در نامه خود به آنها اشاره کرد یخ به حال مقامات اذعان به کنگره کارکنان که آژانس تا به حال “هیچ طرح احتمالی برای coronavirus درمان اگر بیمارستان های محلی غرق شده و نمی تواند درمان زندانیان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im