محتوای مقاله در ادامه

ما عذرخواهی می کنیم اما این فیلم شکست خورده است را به بار.

بدن نورا و رومی Carpentier سن 11 و 6 واقع شده بودند در یک منطقه پوشیده شده از درخت در خیابان-Apollinaire اما مارتین Carpentier که مظنون به ربودن دختران از دست رفته باقی می ماند.

Lemieux sobbed به عنوان او ساخته شده راه خود را به یک یادبود موقت در سینی de la Chaudière پارک در Lévis, همراه با چند ده نفر از اعضای خانواده اش است.

A man places a message at a memorial for Norah and Romy Carpentier, Sunday, July 12, 2020 in Lévis. The bodies of Norah and Romy Carpentier, aged 11 and 6, were found in a wooded area of a Quebec City suburb on Saturday.
یک مرد مکان یک پیام در یک بنای یادبود برای نورا و رومی Carpentier, یکشنبه, جولای 12, 2020 در Lévis. بدن نورا و رومی Carpentier سن 11 و 6 مورد یافت شد در یک منطقه پوشیده شده از درخت از یک کبک حومه شهرستان در روز شنبه. ژاک Boissinot/کانادا مطبوعات

پس از بازرسی gazebo تبدیل شده است که پر از حیوانات و گل و یادداشت پس از دخترش ” کشته شدند روز شنبه از او تشکر کرد و مقامات عمومی برای حمایت خود را.

این Sûreté du Québec گفت آنها “مربوط به عناصر” در این منطقه در روز یکشنبه که “ما منجر به فکر می کنم مارتین Carpentier هنوز هم می تواند در سراسر منطقه و یا حداقل در حمل و نقل در این منطقه گفت:” گروهبان. ان Mathieu یک متر مربع سخنگو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de