“من که اصلا انتظار آن را در همه’: کارل Alzner مبارک به یاد می آورد در حبس

جانباز defenceman که نه در بازی NHL در 13 ماه است که تماس خود را به یاد بیاورید برای بازی امشب در برابر سناتور “یک سورپرایز زیبا.”

اتاوا — کارل Alzner آماده است به بازی اول خود را NHL بازی در بیش از 13 ماه به عنوان Canadiens صورت خاموش در برابر سناتورهای اتاوا روز شنبه (7 p. m. شهر SNE, TVA, ورزش, TSN 690 رادیو). او به یاد می آورد از لاوال موشک پس از آسیب به ویکتور Mete و خاویر Ouellet.

“انتظار نداشتم اما در همان زمان من شاد برای بازگشت” Alzner گفت: پس از شرکت در صبح اسکیت شنبه.

Alzner که به خاک سپرده شد در لاوال در ژانویه گذشته همراه با $4.625 میلیون درپوش آمار گفت: “نمی دانم اگر او همیشه می خواهم بازی NHL دوباره.

“راستش من از بچه های دیگر بروید و سپس من تو را دیدم این حرکت با (مارکو) Scandella و سپس (ویکتور Mete) رفت و من فکر کردم آن بود که امکان. شما هرگز می دانیم اما این یک سورپرایز زیبا.”

Alzner گفت که او تا به حال یک اشاره او بود که تا بعد از ظهر جمعه

“من نمی دانم که هر کس بیماری است اما من برای آن آماده” گفت: Alzner.


کارل Alzner شرح زیر از طریق یک slapshot در لاوال موشک تمرین در محل بل مجموعه ورزشی در لاوال در شمال مونترال در پنج شنبه 30 ژانویه 2020. (John Mahoney} / MONTREAL GAZETTE) ORG XMIT: 63871 – 6624

John Mahoney / Montreal Gazette

Alzner که در آخرین بازی NHL on Jan. 10, 2019 شد به یاد می آورد به صورت اورژانس پس از موشک 4-1 برنده شدن بیش از Manitoba گوزن شمالی جمعه شب. او تا به حال سوار شدن کرایه تاکسی از لاوال به تیم هتل در Kanata ورود در ساعت 1 صبح

این defenceman گفت که او در قلمرو ناشناخته با بازگشت خود را و مطمئن نیستید که چگونه او واکنش نشان می دهند.

“من حدس می زنم خواهیم دید چرا که من تا به حال این اتفاق می افتد قبل از اینکه گفت:” Alzner. “من هنوز هم به یاد داشته باشید بازی اما با سرعت متفاوت است بنابراین من باید به میل لنگ آن را به سرعت می خواند. بچه ها به نظر می رسد خیلی از کار اخراج و آنها به من کمک کند.”

Alzner که شناخته شده است به عنوان یکی از بهترین افراد در هاکی دارای یک هدف و 13 پاس گل در 53 اهل بازی و پلاس-4.

31 سال, بازی های برگزار شده است نزدیک به 700 بازی NHL و کمک به مربی جوانان مثل جاش بروک.

“من شخصا احساس خوب گذشته 20, 25, بازی” Alzner گفت: زمانی که خواسته خود را در مورد فصل است. “من در بر داشت یک خوبی گرو روی یخ شیمی خوب با برخی از بچه ها. این تیم تلاش کمی اما ما یک بازی سرگرم کننده گروهی از بازیکنان است. ما باید بسیاری از مهارت اما نه به حال نتایج.”

Alzner خواهد شد در سوم دفاع جفت در کنار مسیحی Folin کسی که با او بازی کرده است در لاوال.

“یکی از بازی های بود که در سیراکیوز و این قطعا یکی از سرگرم کننده ترین بازی هایی که من بازی کرده ام” گفت: Alzner. “ما تا به حال یک بازی بسیار خوب است. او ساخته شده یک زن و شوهر از خوب نقش ما صحبت زیادی است و ما باید کمی شیمی است.”

اکثر بازیکنان نامیده می شود که از این فقط یک دست انداز در حقوق و دستمزد خرید Alzner خواهد شد در واقع قطع پرداخت. او همان NHL حقوق و دستمزد در لاوال اما زمانی که او بازی می کند در NHL آن را منوط به سپردن پرداخت.

“من واقعا نمی ذهن و دیم بهتر است” گفت: Alzner.

Alzner امضا پنج سال قرارداد با Canadiens به عنوان یک عامل آزاد در سال 2017, اما او تا به حال مشکل تنظیم به سبک جدید بعد از بازی با واشنگتن پایتخت و پای خود را با سرعت به سمت چپ چیزی به دلخواه.

[email protected]
twitter.com/zababes1

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net