طوفان در Canadiens: پنج چیز شما باید بدانید

این است که تا پایان سه بازی homestand و مونترال امید به نجات یک پیروزی پس از 4-3 OT دست دادن به ونکوور و یک 5-2 دست دادن به رنجرز.

در اینجا پنج چیز شما باید بدانید در مورد Canadiens-طوفان بازی در زنگ مرکز در روز شنبه (7 p. m., شهرستان, SNE, TVA, ورزش, TSN 690 رادیو).

رقابت: این آخرین بازی از سه بازی homestand و Canadiens به امید نجات یک پیروزی پس از 4-3 اضافه کاری دست دادن به ونکوور و یک 5-2 دست دادن به رنجرز. دو زیان سمت چپ Canadiens با شرم آور 13-16-6 رکورد در زنگ مرکز. در حالی که Canadiens آماده به دست برگشتی برای چهارمین بار در پنج فصل طوفان ها بسیار زنده و با وجود از دست دادن به کلرادو در خانه در شب جمعه. آنها دو امتیاز پشت سر کلمبوس در جنگ دوم wild-کارت نقطه در کنفرانس شرق اما آنها برگزار شد و دو بازی در دست است.

حمل با کری: هیچ کس نباید تعجب کرد اگر Carey قیمت خود را می سازد 56 شروع فصل شنبه شب. قیمت دهکدهای از دست رفته تنها چهار بازی پس Dec. 11 و آن را به نظر می رسد کلود ژولین را حفظ خواهد کرد شروع تا او را به تیم ریاضی حذف از حذفی مشاجره این طوفان از دست رفته خود را بالا دو goaltenders پس از جیمز ریمر (پایین تر بدن آسیب) و پتر Mrazek (تصادم) هر دو مجروح شنبه برابر تورنتو است. کارولینای انتخاب برای این بازی خواهد بود بین الکس Nedeljkovic (0-1-0) در این فصل و آنتون Forsberg که جمعه شروع شد و اولین بازی NHL از 2017-18 فصل است.


Canadiens دروازه بان کری قیمت را نگه می دارد یک چشم نزدیک بر روی جن با هم تیمی شیا وبر و رنجرز Filip Chytil مبارزه در مقابل net پنج شنبه شب در زنگ مرکز. انتظار می رود قیمت به شروع برای مونترال در پنج شنبه شب.

Pierre Obendrauf / Montreal Gazette

Déjà vu همه را دوباره و دوباره: باید Canadiens تنظیم کردن و یا آنها اشتباه گرفتن پیام ؟ به عنوان Canadiens لغزش دورتر از نقطه حذفی در کنفرانس شرق وجود دارد یک روند نگران کننده است که کمک به این تیم بودند. در هر یک از این گذشته دو بازی Canadiens از دست داد پس از گرفتن یک 2-0 منجر شود. در روز پنج شنبه آنها منجر رنجرز 2-1 پس از دو دوره و از دست 5-2. این Canadiens از دست داده اند 10 بار در این فصل زمانی که پیشرو پس از دو دوره و هیچ تیم دیگری در لیگ برتر سقوط کرده است به عنوان اغلب.

بازی برای یک قرارداد: حداکثر سلطه نمی خواهد بازی فصل گذشته زمانی که او به رهبری Canadiens در به ثمر رساند با یک حرفه ای-بالا 72 امتیاز. اما بعد از متناقض امتداد او و فیلیپ Danault گره خورده برای دوم در تیم به ثمر رساند با 43 امتیاز. Domi شده است این تیم توهین آمیز رهبر بیش از دو هفته گذشته با سه گل و چهار پاس گل در شش بازی. اعداد مهم خواهد بود برای Domi چرا که او در یک قرارداد سال و در حالی که در فصل گذشته او را با توجه به یک دست انداز از $3.15 میلیون کلاه ضربه چانه زنی ممکن است کمی سخت تر با جریان خروجی. او را محدود و رایگان با داوری حقوق.

جوانی خدمت خواهد شد: این طوفان باید سوم-جوانترین صف در NHL و آنها به رهبری دو جوانان است. مونترال طرفداران آن آشنا هستند سباستین Aho چون مارک Bergevin ساخته شده پیشنهاد ناموفق گردش را 22 ساله محدود رایگان agent دور از طوفان وقتی که او امضا کرده به او پیشنهاد ورق در تابستان گذشته. تلاش خود را شکست خورده که Carolina همسان ارائه دهد. Aho منجر طوفان با 36 اهداف — که پنجم-بهترین ها در لیگ — و 62 امتیاز. دیگر جوان sparkplug است آندره Svechnikov روسیه که بازی هاکی کاربر در بری. او در خط بعدی در ” نی ها به ثمر رساند رژه با 24 اهداف و 58 امتیاز.

[email protected]

Twitter.com/zababes1

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im