محتوای مقاله در ادامه

کبک وزیر آموزش و پرورش Jean-François Roberge سپس اعلام کرد یک برنامه در ماه ژوئن به بازگشایی مدارس ابتدایی و متوسطه سراسر استان در اوت. 31 پس از یک کاهش در تعداد COVID-19 موارد است.

این اطلاعیه شامل دستورالعمل برای مدارس اجتماعی را حفظ فاصله و حد اندازه گروه. برای مثال دانش آموزان پیش دبستانی تا متوسطه 3 خواهد بود تقسیم به گروه های شش دانش آموزان خواهد شد که باید به احترام یک متر فاصله فیزیکی از یکدیگر در حالی که همه دانش آموزان را مجبور به اقامت دو متر دورتر از بزرگسالان است. و همچنین دانش آموزان یک کلاس درس اختصاص داده و معلمان را به آنها به جای اینکه دانش آموزان حرکت به اتاق های مختلف برای کلاس های خود را.

دانش آموزان در ثانویه 4 و 5 را هم دنبال همان پروتکل به عنوان دانش آموزان جوان و یا آنها خواهید بود قادر به حضور در مدرسه یک روز از دو, با کلاس های آنلاین در دسترس به آنها را در به روز نیستند در یک ساختمان مدرسه.

تعداد COVID-19 موارد در حال افزایش بوده است دوباره در کبک این ماه است. کارشناسان نیست و تا کنون به سوال نامیده می شود این طرح برای بازگشایی مدارس است.

“به عنوان بازگشت به مدرسه تاریخ روش انگلیسی مونترال هیئت مدیره مدرسه والدین کمیته (EMSBPC) به رسمیت می شناسد که اگر چه بسیاری از والدین به دنبال به جلو به فرستادن کودکان خود به مدرسه برخی از والدین نیز مضطرب و پرسش های متعدد” بیانیه توسط والدین کمیته اجرایی گفت.

در این بیانیه اضافه شده است که دولت و EMSB را ابراز میدین کار با پدر و مادر این کمیته است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de