صدها شرکت در مراسم تشییع جنازه برای قتل قربانی Océane بویر

صدها نفر از مردم با حضور در مراسم تشییع جنازه خدمات در Lachute روز جمعه برای Océane بویر نوجوان بود که به طرز وحشیانه ای به قتل هفته گذشته است.

فرانسیس بویر و کارولین Sarrazin, والدین Océane بویر 13 و فرزندان خود کنسول یکدیگر پس از انتشار یک کبوتر پس از عزاداری در روز جمعه 6 مارس سال 2020 در Lachute. بویر بود به قتل هفته گذشته در حالی که راه رفتن به مدرسه. رایان Remiorz / کانادا مطبوعات

LACHUTE — صدها نفر از مردم با حضور در مراسم تشییع جنازه خدمات در Lachute روز جمعه برای Océane بویر نوجوان بود که به طرز وحشیانه ای به قتل هفته گذشته است.

این کلیسا که در آن سرویس برای 13 سال برگزار شد و پر شد به آن 700 صندلی ظرفیت ترک برخی از عزاداران به ایستاده در طول مراسم.

عزاداران شامل خانواده و بسیاری از دوستان بودند که به همراه پدر و مادر خود را. برخی از افراد گفت: آنها نمی دانم اما احساس می شود نقل مکان کرد و برای حضور در.

Océane خانواده تا به حال حتی دعوت خانواده از مرد متهم با قتل او به تشییع جنازه.

برای یک ساعت و نیم قبل از این خدمات آغاز شد صدها نفر از مردم در صف مرکز راهرو کلیسا به انتظار نوبت خود را به آغوش Océane پدر و مادر او را برادر Olivier و خواهرش کاساندرا. بسیاری از آنها تا به حال اشک در چشمان خود را.

برخی از نوجوانان دوستان بودند که ابتدایی یا دبیرستان همکلاسی او گفت که آنها هنوز نمی توانستم باور کنم او رفته بود.

“آن را به عنوان هر چند او هنوز هم وجود دارد” یکی از دوستان گفت.

“آن لطمه می زند و آن را واقعا لطمه می زند گفت:” دوست دیگری 16 ساله Sophye-ان لکلرک.


فرانسیس بویر و کارولین Sarrazin, والدین Océane بویر 13 و فرزندان خود را ترک کلیسا پس از مراسم عزاداری جمعه.

رایان Remiorz / کانادا پرس

در میان عزاداران, Lyne مورل, عمه از Océane مادر گفت: او هنوز هم در شوک است.

“ما خیلی عاطفی ما را درک نمی کنند چه اتفاقی می افتد,” او گفت:, و اضافه کرد او را نیز لمس Quebecers’ فوران پشتیبانی از Océane را عزادار پدر و مادر کارولین Sarrazin و فرانسیس بویر.

یک عکس از دختر بسیاری از آنها به نام “یک توپ کوچک از انرژی” قرار داده شده بود در نزدیکی محراب کلیسا همراه با دسته گل های قرمز و صورتی و سفید و بنفش و گل های در قفس کبوتر.

“هر یک از ما متاثر از قتل Océane گفت:” کشیش رابرت Lemire که تا به حال غسل تعمید در کلیسا همان. او گفت که او متزلزل شد زمانی که او آموخته است که از مرگ او.

“Océane همیشه می خواستم برای موفقیت او همیشه دیدم شیشه نیمه پر” او گفت:.

یک زن به نام کیم که صحبت می کرد در این مراسم “نام همه Océane به خاله گفت:” خواهر زاده او بود “مفید, همیشه وجود دارد برای کمک به همیشه پر از شفقت است.”

همه Océane را خاله بدست خالکوبی با نام او, او گفت:. دیگر اعضای خانواده را بدست خالکوبی نیز از جمله ماریو Noël یکی از عموهای.

Noël که صحبت به رسانه ها در خانواده به نمایندگی پس از سرویس های تشکر شده Quebecers برای سخاوت خود را.


فرانسیس بویر و کارولین Sarrazin, والدین Océane بویر, 13, انتشار یک کبوتر بعد از عزاداری برای دختر خود را در روز جمعه.

رایان Remiorz / کانادا پرس

در پایان از خدمات اعضای خانواده جمع آوری شده در خارج از کلیسا برای نهایی ارسال کردن. Océane پدر ظرافت برگزار شد یک کبوتر را در دست خود را قبل از اجازه دادن به آن دور پرواز به آهنگ “Je موش صحرایی” توسط میشل Sardou.

بدن دختر پیدا شد در فوریه. 26 توسط یک رهگذر در کنار یک جاده در Brownsburg-Chatham, فقط غرب Lachute و 50 کیلومتری غرب مونترال. بدن نشان داد نشانه هایی از خشونت است. او گذشته بود با خروج از مدرسه که آن روز صبح. پلیس گفت که او درگذشت و همان روز.

این Sûreté du Québec بازداشت یک مرد به عنوان یک دوست از خانواده فرانسوا Sénécal روز بعد. او متهم شد اولین درجه اول قتل یک نوجوان در روز جمعه هفته گذشته است. او بازداشت شده پس از دستگیری او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im