چگونه وودرو ویلسون اجازه مرگ و میر آنفولانزا ویروسی در جنگ جهانی اول

X

داستان جریان

مقالات اخیر

بالاتر از سربازان در فورت رایلی کانزاس بیمار با 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی.

توسط اریک Felten, RealClearInvestigations
8 آوریل سال 2020

آخرین باری که ایالات متحده با آن مواجه در سراسر جهان همه گیر – “آنفلوآنزای اسپانیایی” از سال 1918 و 1919 — شهرستانها نورد تا پیاده رو بسته تئاتر و توقیف سالن. آتش نشانی, پلیس, پرستاران و دست پاچه شهروندان تحت پوشش چهره خود را با ماسک گاز.

وودرو ویلسون, بازگشت از کنفرانس صلح ورسای, 1919. “من فکر نمی کنم ویلسون به توجه زیادی به آنفولانزا می گوید:” پیشرو Wilson بود.

آسوشیتد پرس

این تلخ آنفلوآنزا ظهور در آخرین سال جنگ جهانی اول, انکوباتور در ارتش آمریکا اردوگاه ها و گسترش در خارج از کشور در سربازان کشتی. زمان آنفلوانزا در نهایت سوخته خود را بیش از 45,000 آمریکایی ها و برخی از 600,000 غیر نظامیان آمریکایی مرده بودند از این بیماری است. تخمین زده می شود که آنفلوآنزای اسپانیایی کشته و 50 میلیون نفر در سراسر جهان است.

زمانی که بحران این کشور منجر شد توسط رئیس جمهور عنوان میان بیشتر قادر به رهبران آمریکایی وودرو ویلسون. مورد علاقه ترقی خواهان Wilson مورد ستایش قرار داد و برای گسترش دولت فدرال و جشن برای تعهد خود را به نهادهای بین المللی. او به طور منظم در مورخان’ نظر سنجی از 10 رئیس جمهور یک ارزیابی است که تنها تضعیف در سال های اخیر به عنوان ویلسون unreconstructed نژاد پرستی شایع شده است. هنوز هم انتظار می رود ماهر مدافع فدرال قدرت به استفاده از هر قدرت خود را برای مقابله با یک معضل بود که کشتن آمریکایی ها توسط صدها هزار نفر. مطمئنا پاسخ او خواهد بود یک مدل از ریاست جمهوری رهبری است.

نه کاملا.

“من فکر نمی کنم ویلسون به توجه زیادی به آنفولانزا” مهدی جان کوپر و استاد بازنشسته در دانشگاه ویسکانسین-مدیسون می گوید RealClearInvestigations. “از رفتن را از طریق مقالات خود را تنها وجود دارد نه بسیاری وجود دارد می گوید:” کوپر دین از ویلسون از دانشمندان است.

“رئیس جمهور وودرو ویلسون شده بود فوق العاده نزدیک دهن در مورد این بیماری همه گیر از اول” می نویسد: ساندرا Opdycke در “اپیدمی آنفلوآنزای 1918: آمریکا تجربه در بهداشت جهانی بحران.” مورخان “شده اند قادر به پیدا کردن یک مناسبت که در آن او ذکر آن را ندارد.”

آنفولانزا بخش در ارتش ایالات متحده اردوگاه بیمارستان No. 45, Aix-Les-Bains, فرانسه, سال 1918.

ارتش ایالات متحده پزشکی سپاه, عکس از طریق موزه ملی بهداشت و پزشکی وب سایت/ویکیمدیا

“ویلسون به حال هیچ بیانیه عمومی در مورد آنفلوانزا” John Barry M. نوشت: “بزرگ آنفلوانزا است.” ویلسون “نمی خواهد تغییر تمرکز خود را” از جنگ “نه برای یک لحظه.” با آلمانی ها پشت در پاشنه خود که تمرکز نگه داشتن فشار در مسابقه سربازان آمریکایی به جبهه اروپا – حتی اگر آنها را کشته است.

کوپر می گوید RealClearInvestigations که “نظامی و غیر نظامی رهبری بودند خم جهنم در گرفتن نیروهای نظامی به فرانسه. کسانی که سربازان کشتی شد حتی بدتر از امروز کشتی های کروز اما آنها می خواستند برای گرفتن doughboys در سراسر اقیانوس اطلس و آنها به نظر نمی رسد نگران اینکه بسیاری از آنها وارد بیمار و یا مرده است.” بسیاری از آنها آلوده قبل از آنها آغاز کرده است: “ارتش اردوگاه شدند ظروف پتری بیش از حد” کوپر می گوید. در واقع این احتمال وجود دارد که بیماری همه گیر آنفلوانزا متولد شد در سر می برند آمریکایی آموزش پایه. گسترش سرایت عين “مهم فشار بود که مردان آموزش دیده و اعزام.”

وجود ندارد با این استدلال که رئیس جمهور ویلسون بود به نحوی غافل از فاجعه اتفاق می افتند. او خیلی خوب می دانستند که این قیمت بود که پرداخت می شود در بیماری و مرگ است. “[P]eople او اعتماد به صحبت کرد او از بیماری” می نویسد بری و آنها “صحبت کرد به خصوص بی فایده و میر در حمل و نقل.”

به عنوان یک اندازه گیری از بی فایده و میر فقط دو روز به آن اقیانوس اطلس عبور در سپتامبر 1918 حمل و نقل کشتی جورج واشنگتن در حال حاضر بیش از 500 سربازان بیمار مبتلا به آنفلوانزا است. زمان کشتی رسیده فرانسه 77 مرده بودند.

سیاتل پلیس دسامبر 1918.

ویکیپدیا

ویلسون نزدیک ترین مشاور کری T. گریسون اتفاق افتاده است به یک دکتر پزشکی. بری نشان می دهد که گریسون کسی است که رئيس جمهور به مقابله با او رئیس ستاد ارتش در مورد این بیماری قطع صفوف. در اوایل اکتبر سال 1918 Wilson ملاقات با ژنرال Peyton مارس در کاخ سفید است. رئیس جمهور گفت: “به طور کلی مارس, من تا به حال نمایندگی به من فرستاده شده توسط مردان که توانایی و میهن پرستی هستند و مقبول است که من باید به جلوگیری از حمل و نقل به فرانسه تا زمانی که این بیماری همه گیر آنفلوانزا تحت کنترل است.”

به طور کلی پاسخ داد: “هر جمله سرباز که مرده است [آنفلوآنزا] همانطور که مطمئنا بخشی از بازی خود را به عنوان رفیق خود را که جان خود را در فرانسه است.”

که ممکن است شده اند soundest نظامی عمل. برای هر سرباز که نشان داد در فرانسه ناتوان توسط آنفولانزا دیگران تا به حال به مراقبت از او را. ارسال سربازان بیشتر زمانی که بسیاری از کسانی که سربازان بیمار بودند تنها کاهش قدرت و آمادگی نیروهای آمریکایی در اروپا است. این بیماری همه گیر “ارائه شده و صدها هزار نفر از پرسنل نظامی و غیر موثر” Carol R. Byerly نوشت و در مجله “بهداشت عمومی گزارش.” “در طول آمریکایی اعزامی نیروهای’ کمپین در بود-Argonne بیماری همه گیر منحرف ضروری و مورد نیاز از منابع و پشتیبانی رزمی به حمل و نقل و مراقبت از بیمار و مرده است.”

Peyton مارس: ویلسون رئیس ستاد مطمئن باشید که رئیس جمهور “هر جمله سرباز که مرده است [آنفلوآنزا] همانطور که مطمئنا بخشی از بازی خود را به عنوان رفیق خود را که جان خود را در فرانسه است.”

بایگانی ایالات متحده آمریکا وزارت جنگ/ویکیمدیا

ویلسون اجازه کلی مارس باید راه خود را.

برخی از 16,000 سربازان آمریکایی در اثر بیماری در اروپا و در بالای 30,000 که تسلیم در stateside اردوگاه های آموزشی.

دانشمندان برای چند دهه مورد بحث که آیا ویلسون که بیمار در کنفرانس صلح پاریس در مارس 1919 بود مبتلا به سکته مغزی آنفولانزای اسپانیایی یا یک جلسه از آنفلوانزای فصلی. کوپر می گوید: بهترین زمان بورس تحصیلی است به این نتیجه رسیدند که ویلسون پاریس بیماری بود که با توجه به مشترک آنفولانزا نیست همه گیر فشار است.

Back صفحه اصلی رئیس جمهور نیست بهتر است توسط شهروندان نسبت به او توسط سربازان. این مدافع بزرگ برای فدرال قدرت نه درگیر خودش و نه یک کلمه گفت: در مورد شایع مرگ و میر در شهرهای بزرگ آمریکا از جمله بوستون, سان فرانسیسکو و نیویورک و فیلادلفیا. “آنها حتی نمی دفن مردم” یکی فیلادلفیا بازمانده گفته مورخ چارلز هاردی در سال 1984. چگونه می تواند آنها را زمانی که در عنوان بسیاری از 528 آنفولانزا قربانیان در فیلادلفیا در یک روز ؟ “آنها را از گیر در گاراژ و همه چیز.”

به مراتب بیشتر از امروز دولت یک قرن پیش بودند انتظار برای رسیدگی به حوادث و بیماری است. و در عین حال Wilson سکوت همه گیر آنفلوآنزا عجیب و غریب باقی مانده است با توجه به اعتقاد به این که حرف های عمومی است که در قلب ریاست جمهوری قدرت و نفوذ است. رئیس جمهور “تنها ملی صدای در امور” ویلسون نوشت. “اگر او به درستی تفسیر ملی فکر کردم و با قاطعیت بر آن اصرار دارند او غیر قابل مقاومت است.” که در آن بود ویلسون “oratorical ریاست جمهوری” در زمانی که کشور نیاز به مرتب کردن بر اساس از “متحد عمل” به آن وعده داده شده ؟

آمبولانس وظیفه, St. Louis, اکتبر 1918.

CDC.gov

این نیست که وجود ندارد فدرال بهداشت عمومی خدمات. آن را فقط بسیار کمی برای مردم است. ویلسون به حال امضا فرمان اجرایی در سال 1917 قرار دادن سرویس های بهداشتی تحت کنترل نظامی. منابع که ممکن است به کاهش درد و رنج در مقابل خانه در سال 1918 به ارتش رفت. شاید مهم ترین منابع پرستاران در تامین کوتاه مدت زمانی که این بیماری همه گیر آنفلوآنزا شروع به گسترش کرد. بری می نویسد که بیمارستان شده بود محروم از ضروری ترین کارگران و که “بسیاری از بیمارستان های خصوصی در سراسر کشور [بودند] که کارکنان که آنها بسته شده و باقی مانده بسته تا زمانی که جنگ به پایان رسید.”

یکی ممکن است استدلال می کنند که ویلسون به حال یک جنگ را به نفع خود و نمی توان به پریشان هر چیزی به طوری که عابر پیاده به عنوان آنفولانزا. اما دیگر زمان جنگ رهبران شناخته شده خطر بیماری را در برخواهد داشت. در تاریخ 4 ژوئیه سال 1775 جورج واشنگتن به تازگی ساخته شده فرمانده قاره ارتش برقرار رژیم اجتماعی فاصله به نگه داشتن آبله از گسترش در میان سربازان خود را. وجود دارد یک قرنطینه آبله بیمارستان در نزدیکی یک برکه در نزدیکی کمبریج ، واشنگتن ساخته شده تالاب از حد. “هیچ فرد اجازه داده می شود برای رفتن به تازه-آب برکه ماهیگیری و یا هر مناسبت دیگر که ممکن است یک خطر معرفی آبله به ارتش است.” این یکی از اولین دستورات واشنگتن را صادر کرد و او هرگز از دست نزد تهدید شیوع مطرح شده به سربازان و شهروندان به طور یکسان. مردی که تبدیل به اولین رئیس جمهور خواست همکار خود بنیانگذاران به “نهایت هوشیاری در برابر این دشمن خطرناک ترین.”

در صورتی که “دشمن” بحث بیشتر تلفن های موبایل مانند ضد همه گیر شعارهای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از آن, از, وودرو ویلسون, این ممکن است به دلیل ویلسون به حال هیچ ضد همه گیر شد. به عنوان تابوت انباشت اشیاء بدست آمده در گاراژ در شهرستانها عمده رئیس جمهور ماند متمرکز – برای اولین بار در پیروزی در جنگ و پس از آن در تامین امنیت خود انترناسیونالیستی رویای ملل.

Wilson خواهد در واقع شکل جهان پس از جنگ — در درجه اول از طریق این بیماری تصمیمات خود را خیلی به کشتی در خارج از کشور. در مواجهه با چنین حماسه رنج رئیس جمهور وودرو ویلسون — متبحر rhetorician مترقی دولتمرد و برجسته رهبر جهان — تا به حال هیچ نظر.

مقالات مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im