تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

دادستان کل ویلیام Barr به تازگی گام بی سابقه ای از نیاز به هر گونه آینده تحقیق و تفحص از انتخابات ریاست جمهوری به دریافت تایید از او و مدیر اف بی آی است. اما اظهارات اخیر از سازمان های اطلاعاتی نشان می دهد که سیاسی جاسوسی — اعضای کنگره به عنوان به خوبی به عنوان نامزد ریاست جمهوری — ممکن است گسترده تر از بار خود را متوجه می شود.

Barr قابل ستایش تصمیم بود در واکنش به گزارش منتشر شده از سوی بازرس کل Michael E. هوروویتس که دقیق عدم مناسب نهادی نظارت از نظارت الکترونیکی در FBI حتی در مورد یک تحقیق لمس کردن در انتخابات ریاست جمهوری است. برخی از آزادی خواهان مدنی نیز نگران هستند که دولت ممکن است بازی سریع و سست با “دریدن” – عمل آشکار در اینتل جامعه هویت یک شهروند آمریکایی که مکالمات اتفاقا در آژانس امنیت ملی کرجی از تماس های بین المللی. لیندزی گراهام سناتور. سپس رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا ابراز نگرانی کرد که ممکن است او یک قربانی شده اند و از دریدن.

این امر می تواند آسان برای نوشتن این داستان به عنوان overhyped (اگر شما را دوست ندارم تهمت) و یا اثبات این که جامعه ایران به مغلوب ساختن پیشی جستن (اگر دوست دارید تهمت). اما تهدید سیاسی نظارت نباید حزبی مهم است. پس از همه, سیاسی, نظارت ضربه نقطه بالا با FBI و CIA در (جمهوری خواه) دوران نیکسون زمانی که هر دو سازمان مستقر شدند به رفتار داخلی, سیاسی, جاسوسی.

برای تعیین اینکه آیا چنین جاسوسی به تازگی رخ داده است ما حزبی آزادی های مدنی گروه در زمینه قانون آزادی اطلاعات (FOIA) درخواست با برجسته سازمان در واشنگتن هوش جامعه است. ما برای اولین بار می خواست در مورد نظارت از اعضای مجلس نمایندگان و سنا هوش کمیته ها در هر دو طرف.

دفتر مدیر اطلاعات ملی رو به ما فقط در چهار روز کسب و کار. به عنوان اغلب اتفاق می افتد با قانون آزادی اطلاعات درخواست ما را دریافت کدها عدم پاسخ به نام “Glomar پاسخ.” این سازمان گفت: آن “را نه تایید و نه انکار وجود یا عدم وجود سوابق پاسخگو به از [sic] درخواست خود را. این واقعیت وجود یا عدم وجود سوابق درخواست . . . می تواند فاش کردن منابع اطلاعاتی و روش اطلاعات است که محافظت از افشای.”

زمانی که ما خواسته همان سوال در مورد مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری قصد بازگشت به سال 1978 ما همان جواب کردم. یکی دیگر از درخواست قانون آزادی اطلاعات در مورد امکان هدف قرار دادن اعضای مجلس نمایندگان و سنا قضائیه کمیته تولید Glomar پاسخ ظرف دو روز کسب و کار.

این روش از نهادی stonewalling نشات گرفته از یکی از بلند پروازانه ترین پروژه های هوش. در سال 1968 نیروی دریایی ناظران در اقیانوس آرام متوجه سراسیمگی از اتحاد جماهیر شوروی نیروی دریایی فعالیت است که تنها می توانست یک جستجو برای گم شدن یک زیردریایی. نیروی دریایی ایالات متحده واقع شده خراب از اتحاد جماهیر شوروی زیردریایی K-129 قادر به حمل موشک های هسته ای 16,000 زیر سطح. جلب میلیاردر صنعتگر هوارد هیوز برای ایجاد یک مفصل داستان پوشش سازمان سیا به سفارش دولت از-هنر هیوز Glomar اکسپلورر برای بازیابی خراب است. این پروژه به سرعت تولید شایعات. تمایلی به آن اذعان پروژه به رسانه ای سازمان سیا صادر اول “Glomar” پاسخ.

در سال دخالت این عدم پاسخ به معنای پنهان کردن و به یاد ماندنی پروژه هوش در مورد غرق شده روسی sub تبدیل به یک استاندارد پاسخ به سوالات در مورد مسائل گسترده ای از منافع عمومی. یک قاضی فدرال در سال 2004 رد درخواست وزارت دفاع و سازمان سیا به پنهان کردن اسناد و تصاویر مربوط به زندان ابوغریب شکنجه رسوایی. اما رکورد از دادگاه های پایین بیشتر شده است به گسترش رسیدن به این Glomar پتو و آژانس همچنان به پنهان کردن تحت آن هر زمان ممکن است.

اما جایی که ممکن است سیاسی جاسوسی نگران است حتی یک Glomar پاسخ آشکار است: اگر آژانس است نه سیاسی درگیر در جاسوسی نه “منابع و روش” احتمالا می تواند در معرض از یک پاسخ ساده به این سوال – شما در حال حاضر و یا آیا شما شده است به اتهام جاسوسی بر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری یا اعضای کنگره? سازمان’ Glomar پاسخ نتیجه حاکی از آن است که حداقل برخی از “منابع و روش” برای جاسوسی بر روی نامزد ریاست جمهوری و اعضای کنگره را در برخی از نقطه توسعه یافته و مستقر شده اند.

چنین سیاسی نظارت اگر آن را هنوز هم اتفاق می افتد می تواند یک تهدید بزرگتر از هر چیزی که روسیه ممکن است انجام داده اند. این یک چیز است برای مسکو به استفاده از رسانه های اجتماعی به تلاش برای دخالت در سیاست و فرهنگ است. به مراتب بدتر خواهد بود برای خود ما و سازمان های اطلاعاتی به فکر و عمل مانند روسیه سازمان های اطلاعاتی.

علاوه بر این surveilling قانونگذاران را اجرایی شعبه یک شلاق به برگزاری بیش کنگره است. به طور مشابه, جاسوسی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و مبارزات را ایجاد خطر این نوع باج خواهی است که در آن FBI مدیر J. Edgar Hoover اعتقاد بر این است که درگیر است.

و اگر ملت ما رهبران امن نیست از نظارت دولت خود ما آیا شما واقعا فکر می کنم شما هستند ؟

ژن Schaerr یک واشنگتن-بر اساس وکیل و دانشیار سابق مشاور رئیس جمهور جورج دبلیو بوش به عنوان مشاور عمومی به غیر حزبی پروژه برای حفظ حریم خصوصی و نظارت و پاسخگویی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de