‘ما چگونه به اینجا رسیدیم’: تحول امریکا

X

داستان جریان

مقالات اخیر

در اوایل این ماه دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن گفت: در توییتر که او را “تبدیل” امریکا اگر او انتخاب شدند. “ما در حال رفتن به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. و هنگامی که ما انجام می دهیم ما نمی خواهد فقط در بازسازی این کشور — ما می خواهیم آن را تغییر دهد.”

که خبر خوب اگر شما نمی مانند امریکا. با توجه به این لغت به “تغییر” به “را کامل و یا تغییر چشمگیر در شکل ظاهر یا شخصیت” از چیزی. آن است که به تغییر شکل و یا به عنوان زمان می رود عبارت در سمت چپ “برای آینده” — به عنوان دموکرات ها قول داده اند که به “اختراع دوباره امنیت عمومی” توسط defunding نیروهای پلیس با تشویق غارتگران با حذف پول نقد وثیقه تضمین می کند که متهمان جنایی نشان می دهد تا برای محاکمه و پیگرد قانونی افرادی که با استفاده از متمم دوم حق حمل سلاح برای حفاظت از جان خود و خانواده و امرار معاش خود را.

وقتی شما می شنوید که بایدن می خواهد به “تبدیل” امریکا و سپس شما می شنوید که او رهبری رئیس جمهور تهمت 10 یا 15 درصد در نظر سنجی شما را به ترس از این که شاید امریکا است که در حال حاضر تبدیل شده است که آن است که دیگر سرزمین شیرین آزادی است که آن است که دیگر همان زمین که در آن پدران ما درگذشت آن عزیز آزادی ما یک بار در زمان اعطا شده است جایگزین ارزان آزادی “هیچ چیز برای از دست دادن.”

اما اگر ما به عنوان یک ملت دیگر احترام به اصول مندرج در اعلامیه استقلال در مقالات از قانون اساسی در مورد مرگ و میر صدها هزار نفر از آمریکایی ها که قرار داده افتخار و کشور برای اولین بار پس ما باید بپرسید — کسانی از ما که هنوز یک قطب نمای اخلاقی و به دنبال جهت خانه — “ما چگونه به اینجا رسیدیم؟”

این هیچ حادثه ای است که بایدن وعده برای تبدیل آمریکا تکرار این کلمات از او به عنوان معاون رئیس جمهور. هفته قبل باراک اوباما رئیس جمهور انتخاب شد او گفت: جمعیت در میسوری “ما پنج روز دور از اساسا تبدیل ایالات متحده آمریکا است.” پس از انتخابات خود او تلاش برای تحقق آن وعده اکثر آشکارا توسط شرکت امید بستن این کشور سیستم مراقبت های بهداشتی یک پنجم از اقتصاد ایالات متحده و قرار دادن آن تحت نظارت دولت فدرال با قانون مراقبت مقرون به صرفه.

اما نباید سرزنش اوباما و تبرئه خودمان را از همه مسئولیت. به قول شکسپیر خطا در ستاره های ما سیاستمداران اما در خودمان است. بن فرانکلین گفت که پدران بنیانگذار داده بود و ملت جمهوری “اگر شما می توانید آن را نگه دارید.” به خوبی انجام داده ایم و نه یک کار ضعیف نگه داشتن آن است. فرود به جنون در خیابان های ما و در ما courthouses و قانونگذاران ما امروز نه فقط شروع با باراک اوباما و همانطور که ما در حال حاضر به وضوح آن را نمی خواهد فقط با متوقف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

برای بیش از 100 سال ملت شمردن با سوسیالیسم مانند یک پنجم کلاس تجربه با سیگار. چه آسیبی می تواند آن را انجام ، اما قبل از شما آن را بدانید شما پنجم کلاس است که همه رشد کرده و در تلاش برای نفس کشیدن و یا شروع دور دیگری از شیمی درمانی. اقدامات عواقب داشته باشد و بنابراین به دنبال راه های دیگر.

در کتاب “ما چگونه به اینجا رسیدیم” من نگاهی به برخی از ریشه های ایدئولوژی رادیکال است که در حال حاضر تهدید به نابود کردن کشور ما است. این تصادفی نیست که زیرنویس این است که “چپ را حمله به قانون اساسی” به دلیل آن است که سند آن محدود سوسیالیستی ضربه برای بسیاری از سال و در عین حال در حال حاضر اثبات خطرناکی مستعد ابتلا به دادگاه دستور براندازی.

در نگاه به گذشته میکنم که ایمان ما در قانون اساسی بود که شاید بد قرار می گیرد. ما را فراموش کرده هشدار جان آدامز که “قانون اساسی ما ساخته شده تنها برای یک اخلاقی و مذهبی مردم است. آن است که کاملا کافی به دولت از هر یک از دیگر.”

که نقل قول است که به خوبی شناخته شده به محافظه کاران اگر به اندازه کافی افتخار, اما بقیه جمهور Adams’ نامه ای به ماساچوست ارتش در سال 1798 است کمی به یاد. که مایه تاسف است زیرا آن را برای تلفن های موبایل زنگ ما در زمان بحران بسیار presciently:

“[S]hould مردم امریکا یک بار تبدیل شده و قادر است که در … شبیه سازی نسبت به یکدیگر و نسبت به کشورهای خارجی که فرض زبان از عدالت و حد اعتدال در حالی که آن را تمرین ظلم و اسراف و نمایش در فریبنده ترین شیوه ای جذاب تصاویر از خلوص و صداقت صراحت و صداقت در حالی که شورش در rapine و اهانت: این کشور خواهد شد بدبخت ترین مسکن ها در جهان است. چرا که ما هیچ مسلح دولت با قدرت قادر به رقیب با احساسات بشر لجام گسیخته اخلاق و دین است. بخل جاه طلبی انتقام یا Galantry خواهد شکست قویترین کابل از قانون اساسی ما به عنوان یک نهنگ می رود از طریق یک شبکه است. قانون اساسی ما ساخته شده تنها برای یک اخلاقی و مذهبی مردم است. آن است که کاملا کافی به دولت از هر یک از دیگر.”

صدا آشنا است ؟ آن را باید. Black Lives Matter و متحدان آن در سمت چپ به تصویب رسید “زبان عدالت” در حالی که در واقع “تمرین شرارت” در صورت آتش سوزی و تیراندازی و “شورش در rapine و اهانت.” هر چند کلمه از مد rapine به نظر می رسد مناسب شرح وضعیت ما در خیابان های شهر پس از پایان ماه مه. آن را به عنوان “تشنج و خشونت آمیز از کسی اموال.” چه چیز دیگری شما توصیف آنچه اتفاق افتاده در مینیاپولیس و آتلانتا و سیاتل است و هنوز هم اتفاق می افتد در پورتلند بودن.

آدامز هشدار داد که “این کشور خواهد بود که بیشتر بدبختی زندگی در جهان” باید این شرایط را برای تصویب و ما لازم نیست که حدس می زنم اگر حق با او بود. ما در زندگی آن است. ما می دانیم و کامل است که غرایز از “بخل جاه طلبی و انتقام” در واقع می تواند “شکستن قوی ترین تارهای قانون اساسی است.” شاهد آنچه اتفاق افتاده است به سنت لوئیس وکیل است که در دفاع از خانه خود را با یک سلاح زمانی که او تهدید غیر قانونی مجمع. هیچ کس او را به محافظت هیچ کس پاسخ تماس خود را برای پلیس و در عرض یک هفته خود اسلحه کشف و ضبط شد و او را تهدید به پیگرد قانونی برای یک “جنایت نفرت.” بسیار برای متمم دوم.

“ما هیچ مسلح دولت با قدرت قادر به رقیب با احساسات بشر لجام گسیخته اخلاق و دین” گفت: Adams. “ما مردم” هیچ راهی برای رقابت با دولت است که لجام گسیخته اخلاق و دین است. که خانم ها و آقایان است, نقطه ما رسیده اند بنابراین کشف “چگونه ما به اینجا رسیدیم” ممکن است تنها یک دانشگاهی ورزش. با اینحال اگر ما در حال رفتن به هر گونه شانس برای بازگرداندن اخلاق به دولت — و قدرت به قانون اساسی — ما باید سخت کار پیدا کردن چه چیزی اشتباه رفت. پس از آن ما باید به دیدن اگر وجود دارد هر گونه امید.

بیایید شروع با از دست دادن اخلاق. این ستاره شمال از رفتار bellwether از نجابت اطمینان از درست و نادرست است. اخلاق چیزی است که C. S. Lewis در “لغو مرد” به نام تائو — “دکترین هدف ارزش این باور است که نگرش خاصی هستند واقعا درست است و دیگران واقعا غلط به این نوع از چیزی که در جهان است و این نوع از چیزهایی که ما هستند.” به عبارت دیگر آن بود که نیروی که وجود مستقل از مرد اما تعبیه شده در impelled او را که بنیانگذاران ما به توصیف برخی از حقوق مسلم با عنوان “خود مشهود است.” تائو نمی شد ایجاد شده توسط دین بلکه به این دلیل بود که چرا ادیان وجود داشته است. آن چیزی است که بنیانگذاران ما به نام قانون طبیعی است.

پس چه مشکلی پیش آمد ؟ در یک کلام آموزش و پرورش است. در دو عبارت “آموزش و پرورش پیشرو.” برای اولین صد سال یا بیشتر از کشور ما تاریخچه آموزش و پرورش در خدمت آن معمول با هدف تقویت هنجارهای اجتماعی آموزش ارزش ها و انتقال میراث و سنت است که ما با هم متصل. همه از آن شروع به تغییر در 1880s تشکر در بخش های بزرگ به یک مرد — جان دیویی, پدرخوانده آموزش و پرورش پیشرو که اصرار بر آموزش کودکان به آنچه آنها می خواهند به یاد بگیرند که به جای آنچه که آنها باید یاد بگیرند. اساسا چه مترقی آموزش و پرورش حرکت می خواستم برای به انجام رساندن — و آیا انجام 1960s — به jettison ارزش های سنتی و جایگزینی آنها را با گذرا ارزش (کسانی که هر نسل و یا حتی هر دانشجو به صورت جداگانه به تصویب رسید). این بدان معنی است که جامعه دیگر افسار به تائو. اخلاق تبدیل شده بود به نسبت. آموزش و پرورش در حال تغییر از یک روش تقویت قراردادهای اجتماعی و استانداردهای به ریشه کنی آنها.

مجله تایم در سال 1958 آن را در این راه:

“در یک نوع از کشور-باشگاه اگزیستانسیالیسم دیویی و پسران خود را genially ادعا که سنتی به پایان می رسد آموزش و پرورش مانند خدا, فضیلت و ایده ‘فرهنگ’ تمام شد بسیار قابل بحث و از این رو نه ارزش بحث. در محل خود را وارد کنید: زندگی تنظیم شده است. این Deweyites نتیجه تبدیل مطبوع تکنیک های به پایان می رسد در خود را دارند. … در مدارس و انضباط به راه به طور فزاینده ای مشکوک گروه اجبار. ‘با نوجوانان,’ یک مدیر دبیرستان گفت: با افتخار ” وجود دارد هیچ چیز قدرتمند تر از تایید و یا رد این گروه است. زمانی که اکثریت مطابق با دیگران به همراه خواهد شد.’ آن را نمی خواهد به راحتی رخ می دهد به تحصيلات مدرن که چنین کور پرورش گروه فشار یک تقلید مسخره امیز از دموکراسی است.”

دیویی سیستم آموزش و پرورش با تاکید بر دانش آموزان انجام چه احساس خوبی به جای یادگیری چه خوب است برای آنها. آموزش و پرورش پیشرو و نه اخلاقی و مذهبی یا فرهنگی مطلق بلکه به دانشجویان می آموزد که آنها حق رد هر گونه سیستم از اعتقاد به هر گونه اصول و ارزش هایی که آنها پیدا می شود “محدود” و یا که آنها را “ناراحت کننده است.” در اصل دیویی گفت: به سوال همه چیز و احترام هیچ چیز نیست. که مدل را آسیب دائمی به خانواده به کلیسا و به کشور است. آموزش و پرورش پیشرو و نه اخلاقی و مذهبی یا فرهنگی مطلق و باعث می شود هر فردی که کارشناسی ارشد خود را اخلاقی جهان است. آن را نیز بدان معنی است که هیچ چیز می تواند گرفته شده برای اعطا هیچ چیز خاصی است و مفهوم درست و نادرست را نرم و قابل انعطاف است.

که ما به ارمغان می آورد-در این تاریخچه کوتاه — به 1960s. اجتماعی انقلاب که دهه فرزند نامشروع از آموزش و پرورش مترقی و مرفه جامعه است. با تشکر از فداکاری از بزرگترین نسل من نسل خود قادر به smoke weed, جست و خیز و بالا بردن قابیل — همه در حالی که در خانواده کمک هزینه. به نوعی در امتداد راه این محصولات از زیاده روی تصمیم گرفت که امریکا زندگی نمی کنند تا به استانداردهای بالای خود را از عدالت اجتماعی است. آنها را رد کرده و اصول ناهموار فردگرایی و رایگان شرکت و جایگزین خود را سوسیالیست ، جنگ ویتنام به آنها فویل کامل به دامن زدن به ناآرامی های مدنی و به کمک طلب کردن بسیاری از نسل خود را به جنگ با “استقرار” است که به معنای جنگ با نظم و قانون جنگ در دین جنگ در خانواده هسته ای و جنگ قدرت به طور کلی. این godchildren جان دیویی: سوال همه چیز احترام هیچ چیز نیست.

یک متفکر از ’60s انقلاب بود بیل آیرز بود که برای اولین بار مترقی مربی و سپس یک بمب پرتاب انقلابی در آب و در زیر زمین و سپس یک فراری از عدالت است. این در حالی بود او پنهان شد از اف بی آی برای کل دهه 1970 که Ayers متوجه شدم که خشونت انقلاب نمی تواند سرنگونی دولت مگر اینکه آن را برای اولین بار پوسیده از درون. در “دشت آتش” و دیگر رادیکال نوشته های Ayers توضیح داد که چگونه افراد جوان اقلیت ها و زنان می تواند علیه این سیستم و از همه مهمتر چگونه انقلابی که عینک مناسب و روابط می تواند نفوذ boardrooms و احزاب سیاسی و نظامی و دادگاه ها و دیگر نهادهای جامعه را به ارمغان می آورد در مورد تغییر از درون.

هنگامی که شما ببینید که چگونه بسیاری از میلیون ها دلار است که شرکت های بزرگ امریکا است به طور داوطلبانه با توجه به کمونیست مقابل سازمان شناخته شده به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, شما می توانید سنج چقدر موفق Ayers شد در استراتژی خود را. هنگامی که شما ببینید که حزب دموکرات به رهبری کمونیست ها و سوسیالیست مانند برنی ساندرز و اسکندریه Ocasio-کورتز شما می توانید با تشکر از بیل آیرز. هنگامی که شما ببینید نظامی ژنرال علنا محکوم فرمانده کل قوا برای تلاش های خود را برای اطمینان از ایمنی عمومی شما می دانید که بیل آیرز آمده است نزدیک به پیروزی. وقتی که شما تماشای دادگاه های ما دور تراشه در آزادی های ما, شما می توانید شرط می بندم که بیل آیرز فکر می کند او برنده است. و شاید او است.

یک موضوع در محدوده زمانی معین در “ما چگونه به اینجا رسیدیم” این است که قانون اساسی و دیگر به معنی آنچه در آن می گوید: این بدان معنی است بلکه آنچه هر پنج دیوان عالی کشور می گویند به این معنی است. این قضات باید یک استعداد قابل توجه برای کشف قدرت های جدید برای دولت پنهان در گوشه و مخفیگاه از سند که به نحوی از دست رفته بودند قبلا. در چنین سناریویی قانون اساسی تبدیل به یک ابزار برای مهندسی اجتماعی به جای حفاظت در برابر دولت بیش از حد به عنوان اصل در نظر گرفته شده.

آن را بیش از حد است و همه بخشی از این طرح است. پس از همه قضات و وکلا و وکلا در حال فارغ التحصیل از دانشکده های حقوق و قانون-مدرسه دانش آموزان از بالا می آیند آیوی لیگ و رادیکال چپ کالج ها و رادیکال ترین دانشجویان آمده از مدارس دولتی و مدارس دولتی به progressivism چه سیاست است که به باتلاق. شما می توانید با تشکر از جان دیویی و شما می توانید با تشکر از بیل آیرز که پس از بازگشت او به نمایش عمومی شد با نفوذ مربی مربیان در دانشگاه ایلینوی در شیکاگو است.

در “دشت آتش” Ayers مشخص شده که چگونه انقلاب را متحول امریکا است. بله خشونت خواهد نقش بازی کند. بله bankrupting سیستم با افزایش وابستگی به دولت خواهد نقش بازی کند. بله ترغیب جنگ های خارجی به گسترش نظامی آمریکا بیش از حد نازک خواهد نقش بازی کند. بله تشویق بخش در میان نژادها خواهد بود بخشی از آن را به عنوان خواهد تضعیف تاثیر دین بر توده اما اگر شما می خواهید برای برنده شدن در این انقلاب Ayers ساخته شده است آن را کاملا روشن است که چگونه برای شروع: “سوال واقعی این است: چه کسی را کنترل مدارس؟”

ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟ پاسخ در حال حاضر باید آشکار است.

فرانک Miele بازنشسته سردبیر روزنامه بین دریاچه ای در, Kalispell, Mont., یک مقاله نویس برای RealClearPolitics. کتاب جدید خود “ما چگونه به اینجا رسیدیم: سمت چپ حمله به قانون اساسی” است که در دسترس از آمازون صفحه نویسنده. او در مشاهده HeartlandDiaryUSA.com به خواندن روزانه خود را تفسیر و یا او را دنبال کنید Facebook @HeartlandDiaryUSA و یا در توییتر و یا Parler @HeartlandDiary.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbethttps://bahiscis.xyz/https://gelsincicek.com/Betvolebuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma