چگونه به تعمیر سیاست آمریکا: رقابت بیشتر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

ایالات متحده شده است مورد تاخت و تاز دشمن که به کشته شدن بیش از 129,000 آمریکایی ها تا کنون و ممکن است 160,000 قبل از پایان ماه ژوئیه. شما می خواهم فکر می کنم ما رهبران سیاسی خواهد بود متحد در مورد چگونگی مبارزه با COVID-19 بحران است.

اما آن را تبدیل به یکی دیگر حزبی نبرد—بیش ماسک-پوشیدن, اجتماعی, فاصله, آیا اعتماد به دانشمندان چگونه به زودی بازگشایی اقتصاد و اینکه بیشتر فدرال کمک های مورد نیاز برای مقابله با عواقب.

همان درست است در مورد امریکا دیگر بحران بزرگ—چه در پی پلیس به قتل جورج فلوید. و در مورد مسائل بزرگتر از نژادی و بی عدالتی. دموکرات و جمهوری خواه سنا در تضاد هستند بیش از آنچه که باید در گام اول پلیس اصلاحات.

شما می توانید آن را سرزنش همه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مسلما اکثر تفرقه رئیس جمهور در تاریخ ایالات متحده است. اما به عنوان کاترین Gehl و مایکل پورتر خاورمیانه ادعا را مهم کتاب جدید “سیاست صنعت: سیاسی چگونه می تواند نوآوری شکستن حزبی ترافیکی و صرفه جویی در ما دموکراسی” ملی ما نظام سیاسی است که طراحی شده است برای تولید میکنند. آن را تا قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن و ادامه خواهد داد به انجام هنگامی که او رفته است.

و بدون تغییر سیاست فلج (و با آن ملی کاهش) ادامه خواهد داد به این نتیجه اجتناب ناپذیر.

آنها یک رویکرد رمان به سیاست آمریکا—تجزیه و تحلیل آن به عنوان یک صنعت.

پورتر یک جشن دانشکده کسب و کار هاروارد استاد نویسنده از 19 کتاب در بازار و رقابت, اما او می دهد و اعتبار کامل به Gehl سابق کسب و کار ویسکانسین-زن-تبدیل-سیاسی-اصلاح طلب برای استفاده از ایده های خود را به سیاست است.

هدف آنها این است که به اصلاحات انتخابات توسط آنها را رقابتی تر باز کنید به بیشتر های مستقل و متوسط نامزدها. آنها مصرانه از شهروندان برای ایجاد “بازار آزاد سیاست” اقدام اصولا در سطح دولت است.

در حال حاضر ایالات متحده آمریکا سیاست کنترل آهن-fistedly توسط “duopoly”—از توسط و برای احزاب جمهوری خواه و دموکرات خود را اهدا متفقین منافع خاص و نمرات از فروشندگان نظرسنجی آگهی نویسندگان ایده تامین کنندگان و دوستانه رسانه ها.

به عنوان تشویق نویسندگان نشان می دهد که آمریکایی ها باید اصلاح سیاست قبل از زمانی که جنبش مترقی از اوایل 20th قرن undid, قطبش, فلج, ثروت غلظت انحصارات’ کنترل از سیاست رئیس حکومت و کار نزاع از اواخر قرن 19th قرن طلاکاری شده سن.

آمریکا سیاست های آنها نشان می دهد که بسیار موفق میباشد. آن را به تولید انبوه پول. شمارش فدرال و دولت احزاب و سیاستمداران و لابی آنها تخمین می زنند این 100 میلیارد دلار “کسب و کار بزرگ.”

و در سطح فدرال به تنهایی مقامات منتخب مسئول به طور آهسته از یکی دیگر از $3.5 تریلیون دلار در سال است. بدیهی است که یک قدرتمند میباشد.

به موفقیت آنها در نوشتن یک صنعت است و برای جلب رضایت مشتریان خود — و سیاسی صنعت می کند. به جز کسانی که آن را در خدمت هستند نه مردم آمریکا. “سیاسی-مجتمع صنعتی” در خدمت خود دارد. به عنوان Gehl می گوید: “سیاست آمریکا این است که شکسته نمی شود. آن را ” ثابت شده است.'”

عمومی, در پایان دریافت از آنچه در این مجتمع تولید شده است عمیقا نسبت به آنچه آن را گرفتن. تنها 10 درصد از رای دهندگان گفته گالوپ آنها اعتماد به نفس زیادی در دولت فدرال—که در در سال 2019 قبل از COVID افتضاح.

در حال حاضر 68 درصد فکر می کنم این کشور است که در “مسیر اشتباه” و تنها 24 درصد فکر می کنم آن را به رهبری در “مسیر درست است.” تنها 25 درصد شناسایی به عنوان جمهوری خواهان فقط 31 درصد به عنوان دموکرات. کثرت 40 درصد شناسایی به عنوان مستقل است. همواره اکثریت می گوید یک شخص ثالث مورد نیاز است.

و چرا که نه ؟ دولت فدرال نتوانسته است برای حل هر گونه مشکل مهم—بدهی ملی تغییر آب و هوا, مهاجرت اصلاحات زیرساخت های بهداشتی مقرون به صرفه مراقبت از افزایش نابرابری درآمد و کاهش تحرک اجتماعی, عدم, مدارس و ناکافی دولتی و سرمایه گذاری خصوصی.

نتیجه این است که ایالات متحده در رتبه 22d از 36 کشور پیشرفته (بزرگتر تعداد بدتر نشان) در دبیرستان ثبت نام 35هفتم در مرگ و میر مادران 33d در مرگ و میر کودکان و 35هفتم در قتل نرخ 26th در تبعیض و خشونت علیه اقلیت های 32d در حقوق سیاسی 23rd, آزادی بیان و 26th کلی پیشرفت اجتماعی با توجه به 2019 پیشرفت اجتماعی و شاخص های توسعه یافته توسط پورتر.

هر خصوصی صنعت تولید چنین رضایتبخش نتایج Gehl و پورتر نوشتن را به زودی پیدا کردن رقبای ورود به بازار آنها را به چالش.

اما حزب دموکرات و جمهوری خواه duopoly سیستماتیک با استفاده از قدرت خود را به مسدود کردن مستقل و یا شخص ثالث رقابت است. و آن را به حاشیه رانده میانه رو در درون صفوف حزب که ممکن است وسوسه به سازش با حزب مخالف به تولید نتایج.

آن را با استفاده از دستگاه های مانند gerrymandering به اطمینان حاصل شود که 90 درصد از کرسی های مجلس در “امن” برای یک دولت حزب حاکم. آنها به تصویب رسید “بازنده درد” قوانین 44 ایالات—قرمز – و-آبی تحت سلطه–ممنوع که یک نامزد از دست می دهد که حزب اصلی از رقابت در انتخابات پارلمانی.

حزب سیاستمداران نیز ایجاد طاقت فرسا رای دسترسی مورد نیاز است. و کمپین قانون بودجه اجازه می دهد تا یک فرد برای کمک به دلار 855,000 یک سال به دموکرات و جمهوریخواه کمیته ملی اما تنها $5,600 بیش از یک دوره دو ساله به نامزد مستقل کمیته.

در سطح ریاست جمهوری در این کمیسیون در بحث ریاست جمهوری تحت کنترل دو طرف تعیین کرده است مدارک آنقدر زیاد است که فقط خود تامین مالی میلیاردر است به احتمال زیاد برای کسب درآمد به اندازه کافی به رسمیت شناختن نام آن را به بحث مرحله.

متفاوت از دیگر اصلاحات گروه های تمرکز بر مسائل مانند رای گیری آسان تر ممنوعیت gerrymandering محدود کردن هزینه های کمپین و جایگزینی انتخاباتی, کالج, Gehl و پورتر تمرکز بر دو انتخابات نقص حزبی اولیه انتخابات و اول-گذشته-post “کثرت رای گیری.”

حزب مقدماتی معمولا پایین مشارکت مردم در امور تحت سلطه ترین ایدئولوژیک متعهد پارتیزان. از این رو تنها چالش یک عضو کنگره نیاز به ترس است که به “primaried” توسط یک افراطی تر از سمت چپ یا راست جناح. و میانه رو از دست دادن و یا هرگز اجرا, بنابراین هر دو مجلس نمایندگان و سنا حزب قفقاز بیشتر از قطبی.

“کثرت رای گیری” به موجب آن نامزد پیشرو برنده دفتر حتی اگر او دریافت کمتر از یک اکثریت آرا ایجاد “اسپویلر اثر است.” نامزدهای مستقل را اجرا کنید (به عنوان مایکل بلومبرگ نیست در سال 2016 و هوارد شولتز نیست در این سال) از آنجا که انجام این کار ممکن است انتخاب حداقل مطلوب نامزد شده است.

در کنگره وضع شده توسط کمیته کاهش یافته و در حمایت از حزب رهبری تصمیم گیری است. رهبران حزب دست کمیته تکالیف و chairmanships بر اساس حزب وفاداری و جمع آوری کمک های مردمی ، در خانه تحت اصطلاح “Hastert قاعده” لایحه نمی تواند به طبقه مگر اینکه از آن است که با حمایت اکثریت اعضای حزب اکثریت—حتی اگر آن را تا به اندازه کافی از حمایت هر دو حزب به تصویب.

رهبری تحت سلطه قوانین خانه کمیته تصمیم می گیرد چقدر بحث لایحه را دریافت کنید و چگونه بسیاری از اصلاحات خواهد بود. “بسته قوانین” نپذیرفتن هر گونه اصلاحات.

Gehl شناسایی خودش را به عنوان یک سابق حزب دموکرات تبدیل شده است “بی خانمان میانه رو و مستقل است.” پورتر است “مادام العمر ماساچوست خواه.”

آنها به همان اندازه مهم جمهوری خواهان و دموکرات ها. اوباما در سنا میچ مک کانل رهبر خود می بالد که او “grim reaper” که به کشته شدن دموکراتیک صورتحساب. هری رید سابق و رهبر حزب دموکرات بود و فقط به عنوان حزبی.

Gehl و پورتر مدافع گسترش رقابت با تعویض به حزبی مقدماتی قرار دادن “پنج” رای-اهل عمل در انتخابات عمومی رای گیری با برنده سپس انتخاب شده با استفاده از رتبه, انتخاب رای گیری (RCV).

قوی—و به طور فزاینده موفق—شهروند-رهبری سیاسی جنبش اصلاحات را توسعه داده است که نویسندگان امیدوارم که به کمک طلب کردن (با دیگران از جمله مدیران کسب و کار و خیر) را به “نجات ما دموکراسی” توسط کار بر روی اصلاحات ارائه شده است.

تا کنون جنبش گرفته تا RCV—به موجب رای دهندگان رتبه نامزدها و رای برای نامزد بازنده هستند اختصاص داده شده به افزایش رتبه داوطلبان تا یک اکثریت.

اما در حالی که 22 متحده انجام “باز کردن مقدماتی” نه محدود به اعضای حزب تنها دو (کالیفرنیا و واشنگتن) تولید بالا “دو” انتخابات فینالیست. آلاسکا است که رای گیری در این سال در یک “تیم” سیستم و ممکن است در کالیفرنیا 2024 رای گیری.

Gehl و پورتر فکر می کنم “پنج” (یا چهار) به علاوه RCV را تشویق نامزدها بیشتر به اجرا و به نفع خود آنها خواهد شد که برای جلوگیری از مبارزه منفی و شدید موقعیت برای تبدیل شدن به رای دهندگان انتخاب دوم.

هنگامی که کادر نسیم “بازار آزاد” برندگان انتخاب شده است—از به عنوان چند به عنوان 10 متحده آنها می گویند آنها می توانید استفاده کنید تعادل خود را از قدرت و موقعیت به زور اصلاحات قانونی.

نویسندگان کمتر خاص در مورد اصلاحات قانونی نسبت در مورد انتخابات, اصلاحات, اما به وضوح آنها را در ذهن معکوس سیاست هایی که در حال حاضر پاداش وفاداران حزبی که به طور مداوم به مبارزه با مخالفان اما به طور موثر تبانی کردن به تولید هیچ نتیجه خوب است.

Gehl و پورتر تحت هیچ توهمی در مورد چگونه دشوار است زمان اصلاح طلبان خواهد شد. دموکرات ها و یا جمهوری خواهان و متصل منافع خاص مبارزه کرده اند هر تغییر که رقیق قدرت خود را—و کار به معکوس که بسیاری از رای دهندگان را نصب کنید.

اما نویسندگان این مقاله می گویند, آن را به ارزش ، فقط به اطراف نگاه در چه duopoly تولید کرده و به یاد داشته باشید تمام این تغییرات برای بهتر مترقی جنبش به ارمغان آورد.

مورتون Kondracke است بازنشسته اجرایی سردبیر تماس رول سابق “مک لافلین” و فاکس نیوز مفسر و همکاری نویسنده با فرد بارنز از “جک کمپ: خونریزی قلبی محافظه کار که تغییر امریکا است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر