نحوه صحیح پوشیدن یک ماسک و دستکش در

محتوای مقاله

راهنمایی های جدید از کانادا بالا, دکتر, افزایش استفاده از ماسک صورت در عمومی برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19 اما کارشناسان بهداشت می گویند استفاده نادرست می تواند اثر مخالف است.

دکتر Kwad Mponponsuo یک بیماری عفونی همکار در دانشگاه کلگری گفت: پوشیدن دستکش یا ماسک در مکان های عمومی می تواند کمک به جلوگیری از آلوده مردم از انتقال این ویروس است اما کمتر مفید هنگامی که می آید برای جلوگیری از کاربر را از ابتلا به COVID-19.

“آنها یک احتیاط اضافی که ممکن است کمک کند اما آنها نه 100 درصد گفت:” Mponponsuo. “ما هنوز هم باید آگاه باشند از این واقعیت است که مگر اینکه شما در حال تدریس و یا به درستی آموزش داده که چگونه به آن را انجام دهد وجود دارد برای رفتن به لغزش در چگونه شما را در تجهیزات و آن را خاموش.”

او گفت: مردم هنوز هم نیاز به تمرین فیزیکی, فاصله, شستن دست های خود را اغلب و اجتناب از دست زدن به صورت خود را به عنوان آنجا که ممکن است.

دکتر ترزا Tam کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر گفت: “که آن را “معقول” برای کانادایی ها به پوشیدن ماسک صورت در مکان های که در آن آنها می توانند اطمینان از مناسب فیزیکی, فاصله, مانند فروشگاه های مواد غذایی و یا حمل و نقل عمومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im