چگونه n. y. بار چرخش در فاکس نیوز — و از دست رفته

X

داستان جریان

مقالات اخیر

نه محتوا را متهم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از کشتن آمریکایی ها با بی کفایتی خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس دموکرات ها و متحدان آنها در رسانه ها تبدیل شده آتش خود را بر رئیس جمهور حامیان نیز هست. کسانی که با “خون در دست خود” به استفاده از لام du jour, محدوده از فرمانداران جمهوریخواه تمایلی به موضوع قرنطینه سفارشات به میشیگان autoworkers معترض بودن قفل شغل خود را. و البته فاکس نیوز.

آخرین سالوو آمد و در قالب یک نیویورک تایمز ستون با یک وافغان تیتر: “یک معشوق نوار صاحب شک و تردید در مورد ویروس. سپس او در زمان کروز.”

همراه با یک عکس خانوادگی, داستان بازگو سرنوشت غم انگیز جو جویس محبوب 74 ساله خانواده مرد و مالک بروکلین سالن که فوت در 9 آوریل از COVID-19. پس چرا او و همسرش به اسپانیا سفر در کشتی کروز? با توجه به بار قطعه توسط Ginia Bellafante آنها میره به بارسلونا به خاطر اینکه رئیس جمهور تهمت و Sean Hannity مطمئن باشید آنها را از آن امن بود:

در مارس 1, جو جویس و همسرش, جین, مجموعه بادبان برای اسپانیا در یک کروز اولین پرواز به فلوریدا. خود را فرزندان-کوین ادی و کریستن Mider — پیشنهاد کرد که عذاب قریب الوقوع از coronavirus این یک ایده بد است. جو جویس بود 74 يک غير سيگاری بودند سالم; چهار سال پس از او باز بار او را متوقف نوشیدن به طور کامل. او نمی بینم مشکل است. “او را تماشا فاکس و بر این باور بود که تحت کنترل” کریستن به من گفت.

Ginia Bellafante دوستان با ادی جویس که توضیح می دهد که چرا او نوشت: در اول شخص و همچنین چرا او عصبانی است در مورد این مرگ انسان. او احساس می کند برای کودکان خود. او عزادار از دست دادن خود را. او احساسات واقعی هستند و باید افتخار نه مقصر. او همچنین یک مقاله نویس و نه راست خبرنگار و مجاز است برخی از عرض در تن. اما نه اعطا نامحدود گریز-و اصلا با واقعیت.

روایت او شامل زمان ” واجب فضیلت-سیگنالینگ کامل با عباراتی مانند “جناح راست نفرت” همراه با یک فرض است که جمهوری خواهان کمتر تحمل مردم از دموکرات ها. پیوستن به دادگاه قانون در مورد impeaching خود را شاهد, با این حال او اشاره کرد که جو جویس مخالف بود از یک نژادپرست است. جویس نیز در حمایت از همجنس گرا حامی را در نوار خود را که به ایدز, بار, خوانندگان گفته شد. و این همه نیست: “او پشتیبانی گروه هایی که مطرح شده پول برای بانک های مواد غذایی و سازمان های کمک کرد که ضرب و شتم زنان است. او کمک به کودکان معلول.”

اگر آن را برای تیتر یک خواننده ممکن است تصور می کردند این بود که برای رفتن به یک ستون در مورد چگونه لیبرال رسانه های ناعادلانه کلیشه محافظه کاران است. هیچ گونه شانس و اقبال. جو جویس شخصیت او را به خاطر خوب درگذشت مردی که چون او یافت ایسنا معتبر تر از کودکان خود. اما شواهدی در حمایت از این داستان خط نازک است. فرزندان او “پیشنهاد” زمان سفر بود مشکل ساز است ؟ که نسبتا ضعیف چای. همچنین به عنوان ستون اذعان کرد آن ناشناخته که آیا جو جویس قرارداد این ویروس در کشتی کروز یا در بارسلون — و یا در نیویورک است. او به بروکلین در 14 مارس و صرف مارس 15 در نوار خود را. نیویورک را مستند به اثر رفت در 8 p. m. روز شنبه, مارس 16.

یازده روز بعد در حالی که در تعطیلات آخر هفته خود محل در نیوهمشایر جویس بسیار بیمار است. او در مارس 9 روز قبل از یکی از خود را bartenders نیز در برابر ویروس. جستجو برای پاسخ دختر خود را متمرکز بر مغلوب ساختن پیشی جستن و مورد علاقه خود را در شبکه.

جو جویس دختر معتقد است Sean Hannity تحت تاثیر پدرش برای رفتن بر روی یک کروز اما روباه میزبان اظهار نظر در مورد COVID-19 پس از کشتی رفتگان.

AP Photo/جف Roberson, فایل

“او را تماشا فاکس و بر این باور بود که تحت کنترل” دختر خود گفت: این بار با استناد به عنوان مثال یک شکایت از Sean Hannity که این آمریکایی ها بودند که “بی ارزش” وحشت زده. او افزود: “اگر تهمت رفته بود در تلویزیون با یک ماسک و گفت:” هی این جدی است ” من فکر نمی کنم او رفته اند.”

دختر خود احساسات قابل درک است اما جدول زمانی خاموش است. برای یک چیز, Hannity ساخته شده مشاهدات خود را در هفته اول در ماه مارس پس از Joyces’ کروز بود که در دریا پس از آن تا به حال هیچ چیزی برای انجام با خود تصمیم به ترک است. کشتی خود را به سمت چپ پورت در فورت لادردیل در روز یکشنبه, مارس 1; جو و جین پرواز کرده بود به فلوریدا بیش از آخر هفته آخر هفته گذشته در ماه فوریه است. بله اگر نسبت ناروا داده بود ملی آدرس پوشیدن ماسک در اواخر فوریه که می شده اند قابل توجه رهبری است. آن را نیز می شده اند در تقابل با آنچه در ملت کارشناسان بیماری های عفونی — نه به ذکر پیشرو دموکراتها در نیویورک و جاهای دیگر — شد مشاوره. نبود حتی آنچه که نیویورک تایمز و یا Ginia Bellafante گفتند.

در اینجا این است که یک جدول زمانی برای هفته منتهی به جو جویس بد بخت تعطیلات:

Feb. 24: ظاهر شدن در سن فرانسیسکو محله چینی برای کاهش گردشگران ترس مجلس نانسی پلوسی می ایستد در محله های نزدیک با رهبران شهر و می گوید: “به همه: شما باید به محله چینی ها! اقدامات احتیاطی گرفته شده توسط شهر ما. ما می دانیم که وجود دارد یک نگرانی برای گردشگری – در سراسر جهان – اما ما فکر می کنم آن را بسیار امن بود و در محله چینی ها و امید که دیگران خواهد آمد.”

Feb. 25: نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی را افزایش می دهد شبح از شهرستانها و شهرهای کوچک شروع به برنامه ریزی و اجتماعی فاصله اقدامات مانند “تقسیم کلاس های مدرسه به گروه های کوچکتر از دانش آموزان و یا بسته شدن مدارس در دسترس نباشد.” Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی می افزاید که “این نوع از چیزهایی که شما می خواهم به فکر می کنم” – اما نه فقط رتبهدهی نشده است. “شما نیاز به انجام چیزی متفاوت از شما در حال حاضر انجام,” او می گوید.

Feb. 26: تهمت قرار می دهد معاون رئیس جمهور مایک پنس “مسئول” از هماهنگی دولت coronavirus پاسخ (در حالی که این ادعا نادرست است که “ما باید قرنطینه شده و کسانی که در معرض خطر”). در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو می گوید: “من می خواهم به نگه داشتن چشم انداز مناسب. بله, ما در حال آماده سازی است اما [آن را] نه یک وضعیت است که باید علت بی ترس.”

همان روز شهردار, بیل د Blasio اطمینان شهروندان که تخت بیمارستان خواهد بود فراوان حتی اگر این بیماری همه گیر ضربه نیویورک. “ما باید یک مدت زمان طولانی به سطح شیب دار تا اگر ما تا به حال چیزی شبیه به آن است,” او گفت:. “بنابراین ظرفیت ما در حال حاضر فوق العاده است با توجه به چالش با آن مواجه هستیم در حال حاضر.”

Feb. 27: De Blasio به نظر می رسد در “صبح جو” به رخ کشیدن که در شهر نیویورک “به معنای واقعی کلمه از 1200 تخت بیمارستان است که ما می تواند به نوبه خود اگر ما نیاز به اگر آن را تبدیل به چیزی بزرگتر” و اضافه کرد “من فکر می کنم این کشور در حال رفتن به خوب است.” همان روز او به نظر می رسد با بیلی بت به عنوان بخشی از یک کمپین علیه رانندگان که بیکار موتورهای خود را در شهرستان. در این مراسم 1980s کرنش می کرد طناب خط, دست دادن.

Feb. 28: رهبر اکثریت سنا چاک شومر lambastes مغلوب ساختن پیشی جستن برای تمرکز بیشتر در تظاهرات سیاسی نسبت به در به دنبال “راه حل برای مبارزه با گسترش coronavirus.” شومر در پاسخ به تهمت و ادعا می کنند در طول یک کارولینای جنوبی تجمع که دموکرات هستند “سیاسی” این بیماری همه گیر — تلاش های او در برچسب خود را “جدید hoax.” برخی از افراد شوخ طبع به سرعت تلافی زودتر شومر جیر توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت پرواز از چین به عنوان “فقط بهانه ای برای بیشتر خود ادامه جنگ علیه مهاجران است.”

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: در اواخر فوریه که گسترش coronavirus بود “نه یک وضعیت است که باید علت بی ترس.”

کومو از طریق AP

Feb. 29: Cuomo می گوید تلاش برای پیش بینی تاثیر coronavirus است “دنبال نقشه آب و هوا زمانی که آنها را در آهنگ های مختلف برای یک طوفان [که] می تواند ضربه فلوریدا و یا می تواند ضربه واشنگتن و یا می تواند ضربه نیویورک و یا از دست همه و از رفتن به دریا.”

1 مارس: اولین مورد از COVID-19 تایید شده است در نیویورک.

Misdiagnosing تهدید

که زمانی است که تنها یک عکس فوری. کامل تصویر پیچیده تر است. اما اگر شما زندگی می کردند در شهر نیویورک در سال 2020 و با توجه به رو به رشد این داستان شما قرار گرفتند و ثابت مجموعه از اطلاعات غلط-به خصوص از خود شهردار — در طول ماه های ژانویه و فوریه. در واقع Hizzoner صدا به طرز مرموزی مانند دیگر پر باد بومی نیویورکر.

“ما آن را کاملا تحت کنترل” رئیس جمهور تهمت مطمئن همکار خود آمریکایی ها در ژانویه. 22. “ما تقریبا آن را تعطیل کند در آینده از چین,” او اضافه شده در فوریه. 2. “به نظر می رسد مانند آوریل, شما می دانید, در نظریه, هنگامی که آن را می شود کمی گرمتر از آن به طور معجزه آسایی از بین می رود,” او گفت: Feb. 10. “من امیدوارم که درست میکنیم اما در کشور ما است.” بعد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Geraldo ریورا “در کشور ما اساسا 132 موارد و بسیاری از این افراد در حال نقاهت و در برخی موارد به طور کامل بهبود یافتند. پس این در واقع کمتر است.” در فوریه. 24 تهمت پرسیدم Coronavirus بسیار تحت کنترل در ایالات متحده آمریکا است. ما در تماس با هر کس و مربوط به همه کشور است. CDC & بهداشت جهانی [سازمان] کار سخت شده است و بسیار هوشمند. بازار سهام شروع به نگاه بسیار خوب به من!”

بله تهمت اغلب صدا احمقانه است. اما این نه تقصیر از رادیو فردا بیش از هر MSNBC می تواند برای cluelessness بیل د Blasio و دولت او در طول همان دوره است. در Jan. 24 شهردار مطمئن نیویورکی است که آنها می تواند آلوده “تنها از طریق قرار گرفتن در معرض طولانی” به کسی که با این ویروس. در فوریه. 2 او گفت: آن را “روشن” است که “شما نمی توانید آن را از یک سطح است.” که همان روز کمیسیون بهداشت و درمان توییتی “را به عنوان ما به دنده تا برای جشن سال نو قمری در نیویورک, من می خواهم به اطمینان نیویورکی که هیچ دلیلی وجود دارد برای هر کسی که به تغییر تعطیلات خود را برنامه جلوگیری از مترو و یا بخش های خاصی از شهر به دلیل coronavirus.” در فوریه. 9, de Blasio با حضور قمری جشنواره ساکنان در میان جمعیت با دیگر پیشرو دموکرات ها از جمله شومر به سختی و با یک ماسک در چشم. “ما می دانیم که در چین و بسیاری از عزیزان ما در مواجهه با چالش های کروناویروس اما ما هم ایستاده” de Blasio گفت. در فوریه. 13 در ظاهر در “صبح جو,” او گفت: ویروس “نباید شما را از رفتن در مورد زندگی خود را.” شهردار افزود: “این نباید شما را از رفتن به محله چینی ها و بیرون رفتن برای غذا خوردن. من می خواهم به انجام است که امروز خودم.”

این تنور واقعا تغییر در مارس 2, زمانی که د Blasio و رژیم صهیونیستی است. کومو در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک به بحث در مورد اولین مورد تایید شده در نیویورک است. “در این وضعیت حقایق شکست ترس به دلیل این واقعیت است که اطمینان بخش گفت:” کومو. “این است که عمیق نفس زمان است.”

“ما مقدار زیادی از اطلاعات در حال حاضر اطلاعات است که در واقع به ما نشان چیزهایی است که باید به ما بیشتر به دلیل آرام ماندن و رفتن در مورد زندگی ما” اضافه شده شهردار — که پس از آن کمیسیون ویژه نظریه در مورد مسری طبیعت COVID-19. “این است که تا کنون چیزی است که شما را از طریق بازی گاه به گاه تماس داشتند.” “وجود دارد به برخی از قرار گرفتن در معرض طولانی. و من فکر می کنم این واقعا مهم است که برای دریافت اطلاعات از تمام نیروهای جدید است.”

شهردار نیویورک, بیل د Blasio بازی کردن نگرانی در مورد COVID-19 در اوایل ماه مارس گفت: “زندگی در جریان است بسیار به طور معمول در حال حاضر. ما می خواهیم به تشویق آن است.”

AP Photo/کارلوس Osorio

برای برخی از دلیل De Blasio نگه داشته صحبت کردن در این راه حتی به هفته دوم ماه مارس گفتن نیویورک در مارس 9 “برای رفتن در مورد کسب و کار شما” و اطمینان آنها را در یکی دیگر از “صبح جو” ظاهر این یکی در مارس 10 — به عنوان Joyces’ کروز را پایان خود نزدیک شد — “برای اکثریت قریب به اتفاق از نیویورک زندگی در جریان است بسیار به طور معمول در حال حاضر. ما می خواهیم به تشویق آن است.” وی افزود: در عین حال که دوباره وجود دارد “بدگمانی” که به این بیماری “آویزان در هوا انتظار به شما گرفتن. بدون آن طول می کشد مستقیم فرد به فرد تماس بگیرید.” در اواخر مارس 16 ساعت قبل ورزشگاه بارها و رستوران ها بسته de Blasio کار کردن در محلی YMCA.

بیایید منصفانه باشد: آن را آسان به انتقاد در ادراک. می دانستند که در اواخر فوریه که در عرض دو ماه ایالات متحده خواهد بود که بسته شدن در 900,000 تایید موارد این ویروس با حدود 50000 آمریکایی مرده و اقتصاد ایالات متحده در سقوط آزاد در طول یک بی سابقه ای مستند که بسته همه چیز را از تولید خودرو به لیگ اصلی بیس بال ؟ من قطعا نمی. اما نه نیویورک تایمز.

به دیگران اشاره کرده اند که این بار استقبال رئیس جمهور به منظور محدود کردن سفر از چین با انتشار ستون opining که ممنوعیت سفر انجام بیش از آسیب خوب. شک و تردید است که تهدید واقعی توسعه یافته به دیگر تاسیس رسانه های — و به Ginia Bellafante خودش. در فوریه. 28 روز قبل از جو و جانت جویس چپ برای کروز خود را این بار انتشار یک قطعه او نوشت با تیتر که پیش بینی دقیق است که این ویروس از آمدن به نیویورک و پرسیدن این سوال: “ما باید وحشت یا بالا انداختن?” که ستون ظریف و متفکر. صدای جیر جیر خود را شب قبل کمتر بود prescient: “من اساسا نمی فهمم وحشت: بروز این بیماری در حال کاهش است در چین. ویروس مرگبار در اکثریت قریب به اتفاق موارد. تولید و غیره را آهسته خواهد شد و بدیهی است که دوباره بجای اول برگشتن.”

این کشف که صدای جیر جیر ساخته شده است که Bellafante هدف او مخالفان’ نقطه است که اگر جو جویس تا به حال به گوش او به جای فاکس نیوز, او هنوز هم در سمت چپ خود را کروز. آن را منصفانه نقد دارد اما در اصول گسترده تر در بازی در اینجا.

برای اولین بار است که “جنگ با فاکس نیوز” است که جدید نیست و همیشه نگران است متاستاز به چیزی بسیار خطرناک است که به خوبی تامین می شود و بسیار سازمان یافته تلاش سیستماتیک سانسور محافظه کار انداز. این برای اولین بار راه اندازی شد در شکل فعلی آن پس از باراک اوباما به کاخ سفید است. شما می خواهم فکر می کنم که یک دانشجوی سال اول سناتور با هیچ تجربه اجرایی که در انتخابات ریاست جمهوری 9 میلیون رای خواهد بود بزرگوار تر به تنها خروجی رسانه های عمده که نمی حنایی بیش از او. اما شما اشتباه خواهد بود. لیبرال ها اعم از لوئیس Menand از نیویورکر به کیرستن قدرت (در حال حاضر با سی ان ان) تلاش کردند تا به دولت جدید – و آن شخص ترقی خواهان یک دوره درمانی در زیبایی از متمم اول قانون اساسی. آن را ندارد و یک دهه بعد بخش های مهمی از جریان اصلی مطبوعات در میان ضد آزادی بیان اوباش. این است که نه تنها نامتجانس آن را تهدیدی برای آزادی بیان و به خود دولت خود را.

دوم وجود دارد جنبه نگران کننده برای آغاز “جنگ فاکس نیوز” و آن این است: میراث رسانه است بنابراین دشمن به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آن دارای مشکل اساسی حقایق حق اجازه دهید به تنهایی رنگ یک تصویر کامل خود را در انتخابات ریاست جمهوری. برخی دیگر حتی سعی کنید. این شکست این تعصب بیشتر به سرزنش از فاکس نیوز برای محافظه کاران’ بی اعتمادی از آنچه آنها خواندن و شنیدن از رسانههای خبری سنتی. در نفت خام راه در آن کارولینای جنوبی “جعل” رالی رئیس جمهور گفت: آنچه که میلیون ها نفر از آمریکایی ها فکر می کردند که: آنها سعی کردند به او در روسیه است. سپس در اوکراین است. در حال حاضر آنها پس از او در این.

ما در رسانه ها را تغذیه که بدبینی. در حالی که وجود دارد بسیاری از دلایل معتبر برای فشار به قاضی این رئیس جمهور به شدت — از جمله به صورت ناهموار و افراط راه او به کار گرفته شده در زمان بحران — “مقاومت” نام تجاری از روزنامه نگاری veers به قلمرو ناشناخته. توسط آشکارا توهین به 63 میلیون آمریکایی که رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن, این, اخبار سازمان های در حال گدایی کسانی که مردم به تماشای و یا آنها را بخوانید. آنها اساسا نوشتن آنها را به عنوان مشتریان. آنها را در آغوش مختلف مدل کسب و کار: در طرز سخن گفتن از سیاست آنها جذاب “به پایگاه خود را.” این یک مدل جالب اینجاست که قرض گرفته شده از فاکس نیوز. شخصا, من فکر می کنم آن را به یک نفرت انگیز راه برای پوشش مدنی در امور این کشور unpatriotic حتی.

شاید این رویکرد باعث می شود امانتی حس اما اگر که راه آنها را انتخاب کنید به بازی در آن, اخبار سازمان باید نجابت به سرزنش مشتریان آنها عمدا بیگانه خود را برای مرگ و میر.

Carl M. کانن واشنگتن دفتر رئیس برای RealClearPolitics. رسیدن به او را در توییتر @CarlCannon.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de