چگونه مونترال دانشگاه طرح تا پایان سال تحصیلی

U de M ارائه دوره های آنلاین شروع شنبه; برخی دیگر به دنبال کت و شلوار به زودی پس از.

مونترال دانشگاه ها می گویند که آنها در حال قرار دادن در محل اقدامات اجازه می دهد تا دانش آموزان به تکمیل خود را در ترم زمستان عمدتا از طریق دوره های آنلاین.

پس دولت بخشنامه صادر مارس 13 دانشگاه به حالت تعلیق در تمام کلاس های حضوری تدریس آزمایشگاه و امتحانات به مدت دو هفته. برای بقیه مدت وجود خواهد داشت بدون در کلاس های حضوری و یا در فرد نشسته امتحانات. مدارس به دنبال راه صدور آنلاین-صفحه اصلی امتحانات.

این دانشگاه قصد پایان ترم در زمان, اما پسوند ممکن است اعطا می شود.

دوره های آنلاین شامل زنده و یا ضبط ارائه شده توسط اساتید و یا ارائه مطالب آموزشی. راه حل های دیگر در حال کار بر اجازه می دهد تا دانش آموزان به تکمیل آزمایشگاه و پروژه های دیگر که نیاز به حضور فیزیکی.

همه مدارس در ادامه به ارائه پشتیبانی به دانش آموزان خود را. اطلاعات در دسترسی در دسترس است در مدارس coronavirus اطلاعات صفحات آنلاین. تاریخ آخرین مهلت برای حذف دوره های تمدید شده است به عنوان به خوبی.

CEGEPs در حال حاضر در حال شکستن بهار. روز پنج شنبه در کبک فدراسیون CEGEPs گفت: هیچ تصمیم گیری شده است که هنوز در مورد نحوه و یا اینکه دوره های حفظ خواهد شد.

دبیرستان های دولتی و مدارس ابتدایی در انتظار بخشنامه از سوی وزارت آموزش و پرورش و ارائه هر گونه آموزش آنلاین و یا اضافی کار البته تا آن زمان.

دانشگاه مک گیل

“تمام دوره ای که می توان در تدریس از راه دور شروع خواهد شد مارس 30, گفت:” سینتیا لی از دانشگاه روابط رسانه ای بخش.

“مک گیل در فاز برنامه ریزی برای اطمینان از دوره های در حال تنظیم برای آموزش از راه دور با هدف حصول اطمینان است که به عنوان بسیاری از دانش آموزان به عنوان ممکن است قادر به کامل ترین, اگر نه همه از علمی خود عبارت از راه دور.”

دانشگاه می افزاید: در آن اطلاعات وب سایت است که آموزش آنلاین کار نمی تواند برای همه دوره ها و برنامه ها و ارزیابی راه حل های دیگر.

“هدف این است که به اطمینان حاصل شود که به عنوان بسیاری از دانش آموزان به عنوان ممکن است قادر به کامل ترین, اگر نه همه از علمی خود عبارت از راه دور” وب سایت متحده است.

www.mcgill.ca/coronavirus/

دانشگاه کونکوردیا

“کونکوردیا در روند حرکت به دوره آنلاین تحویل و/یا جایگزین ارزیابی حالت شروع از هفته مارس 23” گفت: دانشگاه سخنگوی Vannina Maestracci.

“امتحانات را نمی تواند انجام شود در فرد است. بنابراین این اصطلاح را می توان از راه دور.

“ما در حال آموزش مربیان برای دوره های آنلاین در این هفته و 950 در حال حاضر گرفته شده است ، هدف ما به حداکثر دوره های آنلاین است.”

www.concordia.ca/covid19info.html

Université du Québec à مونترال

در آن coronavirus مبین صفحه دانشگاه می گوید آن را در قدرت خود را برای اطمینان از مدت زمستان می تواند تکمیل شود. تمام دوره های آموزشی و آزمایشگاه های غیر از کسانی که در حال حاضر ارائه شده حاضر و هنوز هم ارائه آنها به حالت تعلیق تا زمانی که حداقل مارس 27.

دانشگاه هنوز اعلام کرد که آن را ارائه دوره های آنلاین. مديران دانشگاه در جلسه ای در روزهای آینده به پیدا کردن راه هایی به دانش آموزان اجازه می دهد خود را به صورت کامل ترم در یک قاب زمان “به عنوان نزدیک که ممکن است به مدرسه به طور منظم تقویم” سخنگوی جنی Desrochers گفت.

كورت.ca/coronavirus/

Université de Montréal

همه در خانه دوره ها به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی. دانشگاه شروع به ارائه دوره های آموزشی است که می تواند از طریق ارائه آموزش از راه دور و آنلاین از این شنبه.

دانش آموزان باید خود مشورت مدرسه پیام های ایمیل و یا دانشگاه آنلاین Studium سایت برای پیدا کردن که از دوره های خود را ارائه خواهد شد آنلاین و زمانی و ویژگی های اطلاعات در مورد نحوه دسترسی به دوره مواد یا عناصر دیگر آنها نیاز به پایان مدرسه خود را در سال است.

این مدرسه هنوز هم در نظر دارد تا پایان کلاس های منظم 30 آوریل اما به رسمیت می شناسد که برخی از نیاز به دوره های کارآموزی و یا کار آزمایشگاه ممکن است مجبور به تمدید مارس 22 یا حتی بعد از آن.

urgence.umontreal.ca/

[email protected]

مرتبط

توجه داشته باشید به خوانندگان: ما می دانیم که سرعت و حجم coronavirus-اخبار مرتبط طاقت فرسا است و کمی ترسناک است. برای کمک به که ما را اختصاص Montreal Gazette خبرنگار هر روز وقت خود را اختصاص به سنتز مهم ترین coronavirus-اخبار مربوط به خصوص آن را به عنوان مربوط به زندگی در مونترال و کبک. دنبال زندگی می کنند خود را به روز رسانی به صورت مارس 19 اینجا. همه ما coronavirus-اخبار مرتبط همیشه می توان در اینجا یافت نشد: montrealgazette.com/tag/coronavirus.
ثبت نام برای ما ایمیل جدید در خبرنامه اختصاص داده شده به محلی coronavirus پوشش در اینجا: https://montrealgazette.com/coronavirusnews

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de