چگونه ترس Groupthink سوار غیر ضروری جهانی مستندات

X

داستان جریان

مقالات اخیر

تکیه بر مدل های معیوب

در این صورت از یک رمان virus تهدید چین را پایین نگه داشته روی شهروندان است. دانشگاهیان با استفاده از اطلاعات معیوب را معیوب ساخت مدل. رهبران تکیه بر این معیوب مدل. مخالف دیدگاه سرکوب شدند. رسانه ها flamed ترس و جهان دست پاچه.

این داستانی است که از آنچه که در نهایت ممکن است شناخته شده به عنوان یکی از بزرگترین پزشکی و اقتصادی اشتباهات در تمام دوران است. جمعی شکست از هر غربی کشور به جز یکی به سوال groupthink مطمئنا مورد مطالعه توسط اقتصاددانان و پزشکان و روانشناسان در دهه های آینده.

برای قرار دادن همه چیز در چشم انداز ویروس است که در حال حاضر شناخته شده است به عفونت و مرگ و میر برای بسیاری از افراد زیر 65 که هیچ خطرناک تر از رانندگی 13 به 101 مایل در هر روز است. حتی تخمین محافظه کارانه شانس COVID-19 مرگ تقریبا در خط با موجود پایه شانس مرگ در هر سال داده شده.

در عین حال ما قرار داده و میلیاردها افراد جوان و سالم تحت بازداشت خانگی متوقف قراضه سرطان و غرق خودمان را به بدترین سطح بیکاری پس از رکود بزرگ. این از یک ویروس است که یک خرس بقای 99.99% اگر شما یک فرد سالم زیر 50 سال (1, 2).

شهر نیویورک رسیده بیش از 25 درصد ميزان عفونت و در عین حال 99.98% از همه مردم شهر زیر 45 جان سالم به در برد و آن را قابل مقایسه با نرخ مرگ و میر با حوادث طبیعی.

اما البته کل رکن اصلی این مستند استدلال است که از آن می شده اند و حتی بدتر بدون یک مرحله است. سوئد هرگز تعطیل مرز, مدارس ابتدایی, رستوران ها و یا کسب و کار و هرگز موظف ماسک, هنوز, 99.998% از همه مردم خود را زیر 60 باید جان سالم به در برد و خود را در بیمارستان بودند هرگز سبب شیوع.

چرا ما قفل کردن اکثریت جمعیت بودند که هرگز قابل توجهی در خطر است ؟ چه خواهد بود وثیقه خسارت ؟ این چیزی است که این سری را کشف.

کارشناسان در زمان اندازه گیری رویکرد در اوایل

در اوایل ماه مارس سازمان بهداشت جهانی گفت که ممنوعیت سفر بودند ، در فوریه. 17 فقط یک ماه قبل از ایالات متحده برای اولین بار مستند, Dr. Anthony Fauci های دیرین مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت که این گونه جدید از coronavirus در اختیار “فقط کوچک” خطر برای ایالات متحده است. در اوایل ماه مارس در ایالات متحده جراح عمومی گفت که “ماسک موثر هستند در پیشگیری از [این] عمومی از ابتلا به کوروناویروس.” در اواخر مارس 9 روز ایتالیا خود را آغاز مستند دکتر Fauci نه تشویق لغو “همایش بزرگ در یک محل [حتی اگر] شما باید جامعه گسترش” خواستار آن را “قضاوت تماس بگیرید.” NBA بازی هنوز در حال بازی.

پس چگونه ما از چنین اندازه گیری تن به قفل کردن 97 درصد از آمریکایی ها در خانه های خود به ظاهر یک شبه?

وارد فرضیه ها و مدل های معیوب

چین پنهان میزان شیوع ویروسی که اگر شما معتقد به آن اطلاعات منجر به بسیاری از دانشمندان به این باور است که 2 ٪ تا 5 ٪ از تمام بیماران آلوده می میرند. این تبدیل به یک عامل از 10 اما تحصیلی اپیدیولوژی که سابقه افراطی-off-the-علامت روز قیامت پیش بینی.

مارس 16 گزارش امپریال کالج اپیدمیولوژی نیل فرگوسن اعتبار (یا سرزنش) با ایجاد انگلستان به قفل کردن و کمک به اثر دومینو جهانی مستندات. این مدل پس از تحت انتقاد شدید بودن “کاملا غیر قابل اعتماد و یک حشره دار ظروف سرباز یا مسافر.”

این است که همان نیل فرگوسن که در سال 2005 پیش بینی 200 میلیون می تواند مرگ از آنفولانزا پرنده. تعداد مرگ و میر بیش از 15 سال گذشته تبدیل به 455. این است که همان نیل فرگوسن که در سال 2009 پیش بینی شده است که 65,000 مردم می میرند و در انگلستان از آنفولانزای خوکی. تعداد نهایی به پایان رسید تا حدود 392. در حال حاضر در 2020, او پیش بینی کرد که 500,000 انگلیسی, خواهد مرد از coronavirus.

خود را عمیقا ناقص مدل رهبری ایالات متحده به ترس بیش از 2 میلیون مرگ و میر مورد استفاده قرار گرفت و برای توجیه قفل کردن نزدیک به کل ملت است. دکتر فرگوسن یک شخصیت شکسپیر درام و تراژدی. او در مارس 17, ارائه, به انگلیسی, نخبگان در نیاز مبرم به اقدام جالب اینجاست که ممکن است آلوده به بوریس جانسون و دیگر بالا مقامات انگلیسی به عنوان آقای فرگوسن خود را آزمایش مثبت برای COVID-19 دو روز بعد. سپس در ماه مه استعفا داد در رسوایی پس از او شکست خود را قرنطینه قوانین به دیدار مخفیانه با یک زن ازدواج کرده.

اما من قرار نیست بیشتر از سرزنش مردم مثل فرگوسن. اگر شما یک چکش همه چیز به نظر می رسد مانند یک ناخن. من سرزنش رهبران دولت برای عدم احاطه خود را با متنوع ديدگاه و تفکر انتقادی را برای خود.

سیاستمداران ادعا مستندات شدند علت مرگ و میر کمتر

این امر می تواند بسیار شرم آور به زور شهروندان به قرنطینه تنها خود را به بعد از اعتراف آن همه عظیم اشتباه, پس از آن آسان تر است برای سیاستمداران و افسران به ادعای کاهش نرخ مرگ و بر اساس مستندات خود را. آن را یک موفقیت بود!

اما چند ناخوشایند خار نگه داشتن ترکیدن که روایت-و هیچ کدام بزرگتر از سوئد تنها کشور غربی به قفل کردن شهروندان است. سوئد هرگز بسته مرزهای رستوران ها و کسب و کار و یا مدارس ابتدایی است. تنها اقدام قانونی مقامات در زمان ممنوعیت حوادث که مستلزم جمعیت بزرگتر از 50 نفر است.

یکی از شناخته شده ترین و مورد احترام مدل در ایالات متحده است که از موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی و معمولا ذکر شده توسط کاخ سفید است. از آنجا که IHME مدل حساب مستندات و اجتماعی فاصله و یا عدم آن, آنها باید توسط اعتبار پیش بینی های خود را در سوئد.

در زیر یک تصویر از IHME مدل برای سوئد گرفته شده در مارس 3, همراه با نتایج واقعی (خط سیاه). این مدل پیش بینی شده تا 2,800 روزانه مرگ و میر در عرض 11 روز و نهایی مرگ کل به عنوان بالا به عنوان 75,000 اگر سوئد نمی تصویب سختگیرانه اجتماعی فاصله گرفته است.

اینها نه پیچیده در دراز مدت پیش بینی شده بودند که پیش بینی چه اتفاقی خواهد افتاد در دو هفته آینده بر اساس ماه داده است. هنوز مرگ روزانه اوج بود 75 درصد پایین تر از پایه پیش بینی و 96 درصد پایین تر از بدترین پیش بینی.

نه به outdone دانشگاه اوپسالا (قدیمی ترین دانشگاه در سوئد) نیز به ارائه یک مدل است که می تواند باعث سوئدی به رها کردن درس و قفل کردن به انگلستان بود. با این حال سوئد نیست دست و پنجه نرم. در حالی که دانشگاه اوپسالا مدل پیش بینی 90,000 مرگ و میر در یک ماه نتیجه واقعی بود حدود 3500.

علاوه بر مرگ و میر نیز وجود دارد روز قیامت بینی در مورد ظرفیت بیمارستان اما این مدل نیز ثابت می شود grotesquely اغراق شده است. در مارس 29, دانشگاه کلمبیا, پیش بینی نیاز به 136,000 تخت بیمارستان در شهر نیویورک است. حداکثر تا کنون استفاده می شود تحت 12,000. در اوج شهر نیویورک هنوز هم تا به حال در اطراف 1 در 6 تخت بیمارستان باز و اطراف 1 در 10 تخت ICU باز است. بیمارستان ها تا به حال از ظرفیت هر دو در شهر نیویورک و در سوئد.

در حالی که بسیار پایین تر از پیش بینی سوئد در کوتاه مدت نتایج بدتر از نروژ, فنلاند, دانمارک, اما بهتر از انگلستان و فرانسه و اسپانیا و ایتالیا و بلژیک. سوئد به احتمال زیاد نیز از مزایای طولانی مدت گله ایمنی و سریع تر بهبود اقتصادی و مرگ و میر کمتر از مستند خسارت های ناخواسته.

رهبران سیاسی نادیده گرفته و شواهد اولیه هنگامی که آن را در تضاد با مدل های خود را

کسانی هستند که می گویند که ما نمی توانست شناخته شده این نتایج در اوایل بنابراین حتی اگر مستندات شدند ناموجه بعد آنها هنوز هم لازم است در اوایل با توجه به عدم وجود اطلاعات است. است که به سادگی نادرست است. ایتالیا هشدار دهنده تعداد مرگ و میر دامن زد بسیاری از اوایل ترس در سراسر جهان, اما در مارس 17, روشن بود که متوسط سن, ایتالیایی, مرگ و میر بیش از 80 است و نه یک فرد مجرد زیر 30 فوت کرده در آن کشور است. بعلاوه, آن شناخته شده است که 99 درصد از کسانی که مرده بود و دیگر بیماری های موجود.

یک مقدار منطقی تر استراتژی شده اند برای قفل کردن خانه های پرستاری و اجازه دهید افراد جوان و سالم را برای ایجاد ایمنی. به جای ما مخالف, ما, مجبور, خانه های پرستاری را به COVID-19 بيمار و قفل کردن افراد جوان است.

وجود دارد در حال حاضر مناطقی مانند شهرستان سانتا کلارا در کالیفرنیا ورود آن ماه سوم از مستند وجود COVID-19 بيمار اشغال کمتر از 2 درصد از ظرفیت بیمارستان و هیچ کدام در ventialtors. در عین حال وجود 2 میلیون ساکنان شهرستان به طور موثر تحت بازداشت خانگی است. برخی از پزشکان و پرستاران در این منطقه به حال خود قطع پرداخت 20 درصد تا بیمارستان ها می تواند در جلوگیری از ورشکستگی بازتاب شاید مظهر این بی معنی فاجعه است.

در آنجا بودند البته مردم به ما هشدار همراه است. در میان آنها بود به عنوان John P. A. Ioannidis از دانشکده پزشکی دانشگاه استنفورد که در میان صفوف جهان 100 بیشتر دانشمندان ذکر شده در Google Scholar. در محوری که روز 17 مارس او منتشر شد مقاله با عنوان “یک شکست مفتضحانه در حال ساخت است ؟ به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس طول می کشد نگه دارید ما در حال تصمیم گیری بدون داده های قابل اعتماد” — اما آن را کمی توجه است. رسانه های جریان اصلی بود و نه علاقه مند در اخبار و یا مخالف views. جهان به جای راهپیمایی قفل گام به آن انسان ساخته شده فاجعه.

Yinon Weiss یک تکنولوژی کارآفرین یک نظامی کهنه کار و یک bioengineer توسط آموزش و پرورش است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de