در سال 2010 Balasubramaniyan اختراع یک تکنولوژی انحصاری به نام “phoneprinting” است که تجزیه و تحلیل تماس های تلفنی برای تعیین اینکه آیا یک تماس گیرنده یک متقلب و یا واقعی. در سال 2017, شرکت راه اندازی گسترده تر نرم افزار از فناوری مستقر توسط بانک ها و موسسات مالی در مراکز تماس به تجزیه و تحلیل صوتی و دیگر ابرداده از یک تماس برای تعیین اگر تماس گیرنده واقعی مشتری یا موکل. یک تصدیق صوتی-نسخه قابل چاپ شبیه به یک اثر انگشت کمک می کند تا بانک ها به سرعت رسیدگی به تماس های واقعی از مشتریان با توجه به Pindrop.

Pindrop مستقر در آتلانتا به تاسیس یک پایگاه داده از کلاهبرداران شناخته شده که بانک ها تظاهر به مشتریان واقعی و سهام است که اطلاعات در میان موسسات مالی برای پیدا کردن و متوقف کردن این افراد گفت: علامت هورن شرکت افسر ارشد بازاریابی.

این شرکت در حال حاضر برنامه ای برای گرفتن تکنولوژی و کاربرد آن را به حفاظت از مدیران ارشد از شرکت های بزرگ از سقوط قربانی به صدای تقلب هورن گفت.

“اگر شما یک مدیر عامل شرکت عموم معامله شما درآمد سه ماهه تلفن خود و یا سایر فایل های صوتی و تصویری است که در دسترس آنلاین و صدای خود را در دسترس عموم” هورن گفت. “این چیزی است که جنایتکاران نیاز دارید. آنها می توانند ایجاد یک صدای مصنوعی.”

در حال حاضر وجود دارد یک مورد ثبت شده از مجرمان با استفاده از هوش مصنوعی فناوری به تقلب یک شرکت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im