چگونه COVID-19 تبدیل کرده است آنچه ما در تلویزیون

X

داستان جریان

مقالات اخیر

چگونه اخبار تلویزیون تغییر در COVID-19 عصر به عنوان کانال های خبری اجرای دیوار-به-دیوار همه گیر پوشش newsreaders خبرنگاران و مهمانان به طور فزاینده ای در تماس از صفحه اصلی و تصاویر از جامعه — خیابان های خالی و یک نقاب عمومی-خود تغییرات ؟

در سراسر رسانه ها به طور کلی اشاره از “کارشناسان” در حال افزایش هستند که رسانه ها به طور فزاینده ای مصاحبه پزشکی و دانشگاهی و حرفه ای; عبارات مانند “اجتماعی فاصله” بخشی از هر بحث و رسانه ها بحث به طور فزاینده ای از یک “طبیعی است.” اوایل تمرکز بر “سالمندان” با توجه به بحث “ایمنی” در حالی که پوشش از “مرگ” و “سهمیه بندی” مراقبت در حال کاهش است به عنوان کشورهای سطح شیب دار تا پاسخ خود را.

پوشش رسانه ای نیز منتقل شده از “مسطح منحنی” به “بازگشایی” اقتصاد به عنوان دیده می شود در جدول زیر (محور Y-گزارش انحراف استاندارد از ميانگين یا “Z-scores”). مارس 12 دیدم هر دو از نظر شروع به افزایش در استفاده اما از آوریل 5 اشاره از “بازگشایی” باید رسید در حالی که ذکر “مسطح منحنی” باید به طور پیوسته کاهش یافته است پس مارس 12. (برای بزرگنمایی کلیک کنید.)

حتی ضمایر استفاده شده توسط رسانه ها منتقل شده از “من” و “من” به “ما” و “ما”. جدول زیر نشان می دهد درصد از تمام کلمات گفتاری در CNN و MSNBC و فاکس نیوز از ژوئیه 2009 (و اخبار بی بی سی از ژانویه 2017) که “ما” یا “ما”. روباه به نظر می رسد برای مدت طولانی ترجیح داده در این شرایط بیش از همسالان خود, اما به شدت افزایش استفاده از آن پس از انتخابات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. تمام چهار کانال را به طور چشمگیری افزایش استفاده از آنها در سال 2020 است.

جدول زیر زوم به ژانویه سال 2020 به دوره حاضر نشان می دهد که “ما” و “ما” شروع به افزایش در سراسر Feb. 25 و باید رسید پس از حدود 11 مارس ثبات در افزايش سطح از مارس 17.

اشاره از “من” و “من” نشان می دهد هیچ گونه تغییر نشان می دهد که COVID-19 عصر است و بیشتر در مورد “ما” از “من”.

آنچه در مورد تصاویری اول جهان از تلویزیون خبر ؟ گوگل تصویری هوش مصنوعی استفاده شد به “دیده بان” سی ان ان پس Jan. 25 از این سال و توصیف اشیاء و فعالیت های آن را مشاهده دوم توسط دوم. منبع تمام پخش شد, اینترنت بایگانی, تلویزیون, آرشیو اخبار و آنها را تجزیه و تحلیل توسط GDELT پروژه در غیر مصرفی کتابخانه دیجیتال سیستم.

حجم بر روی صفحه نمایش متن افزایش یافته است و 55 درصد به بیش از 18 میلیون کاراکتر در هر روز از مارس 18, اوج اطراف مارس 27 و در ادامه از طریق در حال حاضر به عنوان سی ان ان پخش زنده عفونت و مرگ, شمارش نزدیک به یک سوم از آن اعتبار در هر روز است.

پس مارس 9 درصد رشد از سی ان ان اعتبار هر روز می آید از طریق سیسکو Webex نرم افزار ویدئو کنفرانس در مجموع به اندازه سه ساعت در روز. در کنار آن به طور فزاینده ای از راه دور خبرنگاران و مهمانان در حال کمتر سخنران تغییرات (که در آن یک بلندگو بازده به دیگری برای پاسخ دادن) از حدود 6000 به حدود 5000 هر روز با تک گویی دیگر جایگزین سنتی عقب و جلو از میزبان و مهمان.

به سی ان ان به طور فزاینده ای متکی بر خانه نشین, مهمانان و شخصیتهای کتابخانههای را تبدیل به یک نگاه آشنا از اواخر مارس به خصوص به عنوان یک پس زمینه در حالی که برش وزوز مدل مو را به طور پیوسته افزایش یافته است از اوایل ماه آوریل به عنوان یک قرنطینه عمومی ظاهرا تلاش می کند دست خود را در خانه haircutting.

تصاویر از جمعیت را تا حد زیادی کم رنگ و دور از اواسط ماه مارس به عنوان تظاهرات و اعتراضات سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری همه از بین رفته در اوایل ماه مارس (فقط به مرحله یک گشت, از انواع, از مارس 18 به بازگشایی احتمالی در سراسر کشور).

در نهایت که گفتن COVID-19 داستان در سی ان ان? Chyron ذکر شده (به طور معمول مورد استفاده برای نمایش نام و وابستگی از مهمانان در ظاهر خود را) از “استاد” افزایش حدود سه برابر از اوایل ماه مارس در حالی که “دکتر” و “پرستار” را افزایش داده اند پس از Feb. 26 از یک یا دو دقیقه در هر روز بین ساعت یک و یک سوم از روز, هر روز فقط به نشان دادن چه مقدار از این کانال است که با تکیه بر جامعه پزشکی به اطلاع بینندگان خود و بازشماری تجربیات خود را در مقدم است.

RealClear همکار رسانه های Kalev Leetaru است یک عضو ارشد در دانشگاه جورج واشنگتن مرکز سایبر & امنیت داخلی. گذشته خود نقش ها عبارتند از: همکار در محل اقامت خود در دانشگاه جورج تاون را ادموند A. Walsh دانشکده خدمات خارجی و عضو مجمع جهانی اقتصاد جهانی در دستور کار شورای آینده دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im