X

داستان جریان

مقالات اخیر

برای بسیاری از 2019 خوب پول در دموکرات ریاست جمهوری اصلی پایین آمدن به جو بایدن و سناتور الیزابت وارن. در حال حاضر هر دو خطر زود هنگام خروج پس از فروتنی اجرای برنامه در آیووا و نیوهمشایر با نه برنده شدن به اندازه کافی گرانیت دولت رای به کسب یک نماینده.

برنده نامزدی پس از از دست دادن هر یک از این دو برای اولین بار مسابقات بسیار نادر است. تنها کسی که به انجام این است که بیل کلینتون است که در بخشی به دلیل هر کس واگذار 1992 آیووا قفقاز به دولت خانه بهداشت ، تام Harkin بنابراین آن را به عنوان تفسیر واقعی از دست دادن.

سه شنبه فقط دو هفته به دور و بایدن و وارن نیاز به دریافت کردن حصیر گیر یک سهم از 1,357 نمایندگان موجود و یا دیگری خود را جمع آوری کمک های مالی جریانهای خشک خواهد شد.

و در عین حال در این زمینه شما به طور کامل نمی تواند تعداد دفعات مشاهده ، هر دو ملی موارد زیر کافی و حسن نیت در میان حزب وفادار. سه نیوهمپشایر مانكن—برنی ساندرز پیت Buttigieg Amy Klobuchar—همه را باریک پشتیبانی و پتانسیل آسیب پذیری شده اند که به طور کامل مورد بررسی قرار. همان می رود برای میلیاردر مایکل بلومبرگ که در عین حال به نظر می رسد در یک اولیه رای گیری است اما افزایش در پای صندوق های رای با تشکر از اشباع تبلیغات انتخاباتی است.

آنچه که در این مسیر برای بایدن و وارن به عقب بر گردیم در این مسابقه ؟

بایدن است telegraphed خود را جغرافیایی مسیر که نقاط جنوبی. که در آن بیل کلینتون در بر داشت جای پای خود را در سال 1992. او در واقع از دست داد 10 از اول 11 متحده اما این برای اولین بار بود که یک پیروزی بزرگ در گرجستان است. پس از آن آمد یک کارولینای جنوبی زمین لغزش (به علاوه باریک وایومینگ برنده), به دنبال یک شنبه فوران چاه نفت طراحی شده توسط شش جنوب یا جنوب افزوده برنده هیچ یک از آنها نزدیک است.

بایدن بیش از حد ممکن است پیدا کردن سیاسی آسایش در جنوب. 2020 دموکراتیک اولیه غیر معمول است که آن را فاقد یک نامزد قوی با غرب روابط—بدون بیل کلینتون, no, Al Gore, هیچ جان ادواردز. حتی هیلاری کلینتون نیویورک پیوند بود تا سلطنت به عنوان بانوی اول آرکانزاس کمک به خود جنوب در سال 2016.

در این زمان زمینه بایدن قوی ترین روابط وجود دارد. سرشماری ایالات متحده بداند بایدن به ایالت دلاور به عنوان لبه شمال شرقی از جنوب به علاوه او به طور منظم vacationed در کارولینای جنوبی است. اگر بایدن برنده کارولینای جنوبی در فوریه. 29 به عنوان تازه ترین نظرسنجی نشان می دهد او هنوز هم می تواند انجام دهد که نه تنها او را به برخی از نمایندگان, اما همچنین یک فال خوب برای شش ایالت های جنوبی در این سال سه شنبه.

هنوز بایدن خطرات داشتن مبارزات انتخاباتی خود در ایالت کارولینای جنوبی ، اگر رای دهندگان را متوقف باور او قابل دوام. پس از از دست دادن بد در دو دولت او دیگر نمی تواند بقیه در مورد او به شدت در electability در مقابل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. به جای بایدن نیازهای واضح تر governability استدلال که تساوی بلانت در تضاد با رقبای خود را.

او شروع به انجام این کار با Buttigieg پس از آیووا, انتشار ویدئویی آنلاین به شدت در مقایسه سوابق خود را. اما در روزهای بعد مردد برای آمدن در سراسر به عنوان به شدت منفی بایدن flinched از تپش آگهی پیام. او نمی لوکس در حال حاضر از shying دور از jugular.

معاون سابق رئیس جمهور باید استدلال می کنند که به دلیل تهمت جهان در بی نظمی مطلق و نه سابق شهر کوچک شهردار و نه صندوق های تامینی میلیاردر مانند تام Steyer (که رو به افزایش بوده است در کارولینای جنوبی سنجی با آگهی خود حمله رعد اسا) را در هر نقطه نزدیک به تجربه نیاز به مقابله با تمام جهانی آتش سوزی که نیاز به خاموش شود. و در حال حاضر که Klobuchar قادر به نام رئیس جمهور مکزیک در یک Telemundo مصاحبه بایدن می تواند مقابل او flub با تعدادی از رهبران جهان او می داند که شخصا (هر چند بایدن باید احتیاط او را ندارد یک اشتباه مشابه).

وارن در است حتی سخت تر نقطه از بایدن برای او هیچ آشکار جغرافیایی مسیر. تنها دولت در حال حاضر و فوق العاده سهشنبه وارن است که انتظار می رود را به نفع خود او است در ایالت ماساچوست عمیقا دولت لیبرال که در آن یک برنده نمی خواهد تحت تاثیر قرار دادن هر کسی و از دست دادن خواهد بود نهایی ناخن در مبارزات تابوت.

فاقد یک دولت خاص به تمرکز بر روی او باید با تمرکز بر او مانع اصلی: برنی ساندرز. آنها در حال رقابت برای مترقی و مردمی رای دهندگان و او یک برنده.

او شده است میلی به قبول این واقعیت سیاسی. تنها کسی که در حال اجرا او احساس راحت صریحا حمله منظم است عصر ایران, برای, تلاش برای برنده شدن در انتخابات از طریق نجومی صرف. وارن حمله دیگر در زمینه های مشابه—او skewered Buttigieg برای بالا دلار جمع آوری کمک در یک “شراب غار”—به عنوان آن را متناسب با شخصیت او به عنوان یک جنگجوی صلیبی در برابر پول بزرگ و بیش از حد ثروت غلظت. اما مگر او متقاعد بیشتر در جناح چپ رای دهندگان که او برتر از وسیله نقلیه خود را برای آرمان ساندرز خواهد بود که یکی حامل جناح چپ بنر به کنوانسیون ملی دموکرات ها.

وارن تلاش برای به حاشیه ساندرز شده است به استدلال می کنند او می تواند بهترین متحد رشته های مختلف از حزب دموکرات به طور ضمنی نشان می دهد ساندرز’ درخواست تجدید نظر است بیش از حد باریک. که استدلال نیست پرواز به دلیل بسیاری از در سمت چپ او اهمیتی نمی دهند در مورد اتحاد با این تعدیل می شود و کسانی که در حق خود او را به عنوان ساندرز’ در برابر قطبش و unelectability. (وارن همچنین سعی کرده است به او تاکید جنسیت, اما به عنوان Klobuchar افزایش یافته است که دیگر متمایز او از مردان در ردیف بالا.)

چه چیزی می تواند وارن را که او انجام شده است ؟ اهرم شهرت او را به عنوان دقیق ترین policymaker در این زمینه به رنگ ساندرز به عنوان آمادگی و بد مجهز به تصویب جنبش مترقی را در دستور کار بلند پروازانه.

وارن سوزانده شد بد زمانی که او تحت فشار منتشر شد جزئیات بحث برانگیز از تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی طرح است. در ضمن ساندرز است skated در حالی که گستاخی رد و سوالات در مورد هزینه های خود برنامه های تک پرداخت کننده و فراتر از آن. وارن نباید اجازه دهید که ایستاده و او می تواند با استفاده از گذشته او مشکلات را به نفع خود.

Steyer شده است که انتقاد از تک پرداخت کننده به عنوان از اواخر سال در حال حاضر قرار دادن برخی از پول جدید در نوادا آگهی savaging ساندرز برای تلاش به قلم مو رنگ کردن هزینه سوال در “CBS Evening News.” وارن می تواند به تقویت است که حمله اما با یک پیچ و تاب: یادآوری مردمی که او تا به حال شجاعت به او نشان دهد چگونه به صندوق یک سیستم پرداخت که او در زمان بازدید برای آن که مصرف آن بازدید شد و لازم برای موفقیت نهایی. چرا ؟ چرا که “مدیکر برای همه” نمی تواند گذشت اگر طرفداران نمی تواند خارج از مترقی حباب, به مردم توضیح دهد که چگونه این طرح است که در واقع رفتن به محل کار و اساسا پاسخ به اجتناب ناپذیر انتقادات.

سپس او می تواند پیچ و تاب و چاقو: اگر ساندرز نمی توانید آن را توضیح دهید به, اگر همه او می تواند انجام دهید این است که خوراک تشویق خطوط به وفاداران و سپس کنگره و واشنگتن لابی در حال رفتن به خوردن او زنده است.

وارن پس از آن می توانید تجارت خود را تجربه مبارزه با دندان و ناخن برای ایجاد مصرف کننده حمایت مالی اداره به اثبات او می داند که چقدر مهم است برای به دست آوردن جزئیات بیشتر در سمت راست.

در صورتی که ضربه اراضی وارن هنوز هم ممکن است با یک پیروزی پاداش در هر دولت است. اما او ممکن است غذا خوردن به ساندرز’ تعداد به اندازه کافی در سراسر کشور به نگه داشتن او را از برنده تر متحده با باریک pluralities در حالی که گرفتن خودش بیش از 15% در بسیاری از کنگره مناطق—آستانه برای درآمد داشت. که توجیه به خود را آنلاین کمک کننده پایه او ادامه داد: حضور در این مسابقه است. مسیر رو به بالا می تواند آغاز یک بازگشت به بالا بسته و یا اگر هیچ یک از کاندیداها در مسیر تامین امنیت یک نماینده اکثریت ایجاد تو رفتگی در دیوار به اندازه کافی حمایت می شود یک بازیکن در یک رقابت کنوانسیون.

برای بایدن و وارن به ثابت مربوطه خود را در مبارزات انتخاباتی هر دو نیاز به رسمیت شناختن است که در راه خود را و استراتژی چگونه به گذشته آنها. برای بایدن موانع Buttigieg, Klobuchar و Steyer (و پس از کارولینای جنوبی, عصر ایران) نیاز به یک تغییر از یک electability استدلال به governability استدلال. برای Warren مانع از برنی ساندرز نیاز خود governability استدلال—با این استدلال که او بهتر و مجهز تر از ساندرز به ارائه دستور کار بلند پروازانه مترقی populists می خواهید. اینکه آیا یا عقب مانده نامزد آماده است به زور خود را مقابله فوری ترین رقبای باقی مانده است دیده می شود.

لایحه Scher یک ویرایشگر کمک به Politico Magazine, co-میزبان Bloggingheads.tv نشان می دهد “DMZ” و میزبان پادکست “کتاب های جدید در سیاست است.” او را می توان در رسید contact@liberaloasis.com یا او را دنبال کنید در توییتر @BillScher.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im