چگونه آلبرتا در حال آماده سازی برای اولین بالقوه coronavirus مورد

دکتر دینا Hinshaw گفت: اگر چه این استان هنوز هم دیده می شود یک مورد تایید شده از COVID-19 او ایمان به توانایی استان شامل ویروس

آلبرتا افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر دینا Hinshaw می دهد به روز رسانی در رمان coronavirus طی یک کنفرانس خبری در آلبرتا در دوشنبه 2 مارس سال 2020 است. اد قیصر / Postmedia

استان افسر ارشد پزشکی می گوید: آلبرتا است, در ادامه به آماده شدن برای پتانسیل استان در اولین مورد از coronavirus و حصول اطمینان از هر کس می داند که چه اقداماتی را اگر ویروس وارد آلبرتا.

دکتر دینا Hinshaw گفت: اگر چه این استان هنوز هم دیده می شود یک مورد تایید شده از COVID-19 یا رمان coronavirus او ایمان به توانایی استان حاوی ویروس است.

“واقعا اگر ما یک مورد آن را تغییر نمی دهد خطر ابتلا به بهره و آن را تغییر نمی دهد کنونی ما پیام” او گفت:.

Hinshaw توصیف دو بالقوه حالات. یکی که در آن یک فرد با ویروس می رسد در استان و گزارش خود را به بیماری حق دور در نظر گرفتن گام های فوری برای منزوی کردن خود است.

یک سناریوی دوم را شامل کسی نیست کسانی که مراحل بلافاصله و که ممکن است بازدید از فضاهای عمومی قبل از تحقق آنها بیمار است.

او گفت که در سناریوی دوم این استان نیاز به پیگیری کردن افرادی که احتمالا در معرض شده است و از آنها بخواهید به خود منزوی. اما حتی پس از آن خطر عفونت برای بسیاری همچنان پایین باقی خواهند ماند.

بر اساس اطلاعات آنها آموخته ام در مورد این ویروس از دیگر کشورها Hinshaw معتقد است تقاضا در بیمارستان ها کنترل خواهد شد در صورت گسترده تر شیوع.


آلبرتا افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر دینا Hinshaw دادن یک به روز رسانی در رمان coronavirus طی یک کنفرانس خبری در آلبرتا در ادمونتون 2 مارس سال 2020 است.

اد قیصر / Postmedia

“آنچه ما می دانیم از چین و کشورهای دیگر است که در 80 درصد از افرادی که مورد تایید شده شما باید علائم خفیف” گفت: Hinshaw.

او افزود که بیشتر از 15 درصد از افراد علایم جدی تر اما حتی پس از آن آنها قادر به ماندن در خانه و گرفتن بیش از این بیماری با استراحت. آن را تنها پنج درصد از کسانی که ممکن است نیاز به درمان در بیمارستان است.

“اکثریت قریب به اتفاق قادر خواهد بود به ماندن در خانه به دلیل آنها نمی نیاز به یک بیمارستان,” او گفت:.

او همچنین گفت: این استان مشغول به کار شده است با Alberta خدمات بهداشتی و درمانی به مطمئن شوید که آنها آماده برای هجوم فقط در مورد.

مرتبط

AHS گرفته مراحل مانند برگزاری به 50 کار هواکش بودند که از رسیدن به پایان از تجهیزات خود را چرخه و با توجه به توقف. سازمان بهداشت است که در حال حاضر نگه داشتن آنها در دست در مورد تقاضا برای آنها افزایش می دهد.

Hinshaw تاکید کرد که هواکش هنوز در حال کار کاملا و دیدار با تمام استانداردهای لازم برای استفاده است.

کلگری سازمان مدیریت اضطراری است که کار با این استان برای آماده شدن برای یک پتانسیل شیوع در شهر.

Coby Duerr دستیار ارشد با CEMA گفت: این شهرستان دارای یک بیماری عفونی مدیریت طرح آن است که در حال حاضر در حال بررسی و شهرستان آماده شده است برای نگه داشتن ضروری خدمات در حال اجرا در همه زمان ها.

به عنوان غیر ضروری خدمات Duerr گفت: آنها می شود موفق در یک مورد به مورد و بر اساس.


Coby Duerr دستیار ارشد با کلگری مدیریت اضطراری آژانس شمار برای یک عکس خارج اضطراری مدیریت مرکز در روز سه شنبه 3 مارس سال 2020 است.

برندان Miller / Postmedia

“اگر COVID ویروس می آیند به کلگری ما خواهید بود به دنبال در آن خدمات و پیدا کردن آنهایی که ما نیاز به کاهش و یا حذف حق دور” او گفت:. “ما نمی دانیم که آنچه در آن ارائه خواهد شد و در حال حاضر به دلیل آن را بسیار خاص و وابسته به طبیعت COVID ویروس, چگونه آن را می آید به کلگری و چگونه از آن منتشر در کلگری.”

همانطور که برای تشخیص زودرس Hinshaw گفت: این استان است ramping تا توانایی خود را به آزمون برای ویروس.

همانطور که از شنبه این استان را آزمایش کرده است 173 مردم برای COVID-19 و تمام آزمایشات را دوباره منفی.

او گفت: آلبرتا در حال حاضر می تواند انجام 200 تست در هر روز است اما این پتانسیل وجود دارد و برای افزایش این تعداد در صورت نیاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de