می خواهد خانه antilynching لایحه در مغلوب ساختن پیشی جستن میز این هفته

این لایحه ایجاد یک جنایتکار مدنی نقض حقوق برای مجازات که این لایحه در مجلس سنا متحده “موفق به برده داری به عنوان بیان نهایی از نژاد پرستی در ایالات متحده پس از بازسازی.”

Harris به نام lynchings “وحشتناک نژادپرستانه و اعمال خشونت” در یک مصاحبه مطبوعاتی هفته گذشته است. “بیش از حد به کنگره شکست خورده را به یک اخلاقی ایستاده و با تصویب یک لایحه در نهایت مجازات یک جرم فدرال,” هریس گفت.

قبل از سنا رای دادن صدا در بهمن ماه سال گذشته هریس در طبقه گفت که مجازات شد “استفاده به عنوان ابزار ترور و ارعاب” بیش از 4000 بار در قرن 19th و 20th — اما آن است که “نه یک یادگاری از گذشته است.

“در سال 2011 سه مرد در [براندون می سی سی پی قتل یک آفریقایی-آمریکایی جیمز کریگ اندرسون” هریس گفت: در آمریکا هستند. “آنها او را دزدیدند, ضرب و شتم او زد و او را با بیش از یک کامیون. که مدرن روز مجازات.”

و هریس گفت که این قانون در نهایت به کنگره “یک شانس به حقیقت صحبت می کنند در مورد گذشته و روشن است که این اعمال نفرت هرگز نباید دوباره اتفاق می افتد و خدای ناکرده آنها را ما به وضوح وجود دارد خواهد بود, سریع جدی و عواقب شدید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im