خانه کت و شلوار به دنبال McGahn شهادت پرتاب توسط دادگاه تجدید نظر

“و کنگره می تواند به خوب بکار بردن این سلاح سیاسی بدون کشیدن قضات به نزاع,” قاضی Thomas B. گریفیث سابق سنا مشاور حقوقی که به نمایندگی سنا در دادخواهی و توصیه رهبری در تحقیقات نوشت برای اکثریت است.

خانه واصل طرح دعوی در دادگاه به نیروی McGahn به شهادت در مورد قسمت از ویژه سابق مشاور Robert S. مولر سوم گزارش در دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016 و مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت می کند سعی کنید به زمان دارد که بررسی است.

برخی از خانه دموکرات با اشاره به McGahn مورد به عنوان آزمون مورد برای اجرای بیشتر احضاریه در نظارت خود را تحقیقات به تهمت و دولت به اوج خود رسید در ماه دسامبر با استیضاح از مغلوب ساختن پیشی جستن برای سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است.

حاکم اگر آن می ایستد به آن معنا کنگره ممکن است از دست داده اند و تهدید از پر کردن طرح دعوی در دادگاه برای اجرای حکم در برابر قوه مجریه.

گریفیث جورج دبلیو بوش منصوب نوشت که حاکم بر McGahn مورد خواهد باز کردن درب به داشتن قضات حل و فصل سیاسی اختلافات. “پیاده روی از کنگره به ما دادگاه کوتاه است و اگر ما حل و فصل این مورد ما می توانیم انتظار می رود کنگره وکلا به سفر اغلب” گریفیث نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im