آمریکا و گله به DC برای محرک رای اما به هر شی ؟

دسترسی به کنگره خواهد بود محدود به اعضای کارکنان که یک دفتر در کنگره و کسانی که تعیین کف دسترسی داشته باشید. کاربران را تشویق به استفاده از آسانسور به جای پله ها. سخنران لابی خواهد بود بسته به مطبوعات روز شنبه اما خانه مطبوعات گالری باز خواهد شد.

تصویری اظهارات

رهبر جناح اکثریت مجلس Steny D. Hoyer دلگرم کننده است که اعضای آن را نمی تواند به واشنگتن برای ضبط ویدئو اظهارات توضیح موقعیت خود را در این لایحه است. مریلند از حزب دموکرات رسیده به C-SPAN, درخواست آن را به هوا این ویدئو اظهارات و شبکه موافقت کرده است.

C-SPAN, غیر انتفاعی, شرکت کابل در بیانیه ای گفت که این هماهنگی جزئیات فنی با خانه رهبری دفاتر و سازماندهی داخلی خود عملیات به روند فیلم. پخش ثبت اظهارات قانونگذاران خواهد بود برای اولین بار در شبکه است که حامل gavel-به-gavel پوشش از مجلس نمایندگان و سنا طبقه همراه با انواع دیگر برنامه نویسی است.

“این شبکه در حال حاضر پیش بینی اعضای اظهارات را در بلوک در زمان نخست هفته مارس 30th” بیانیه ای گفت و اشاره کرد که این امر air فیلم ها در C-SPAN تلویزیون و رادیو جریان آنها را بر روی وب سایت خود را و ذخیره آنها را در شبکه کتابخانه ویدئو برای ایجاد یک دائم سابقه تاریخی.

Hoyer نیز پست آمریکا’ ویدیو اظهارات در وب سایت خود رهبری است و در این فرآیند ایجاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de