خانه پانل را به تعجب حسابداری طرح

در زیر پیشنهاد خود را بیمه خواهد پرداخت خارج از شبکه ارائه دهندگان ميانه در شبکه رای که برای منطقه جغرافیایی برای مقدار به $750. برای مقادیر بزرگتر از دو طرف می تواند درخواست داوری. هنگامی که یک بیمار دریافت لایحه تعجب از یک آمبولانس هوایی ارائه دهنده آستانه خواهد بود $25,000.

پیشنهاد می دهد و این پنل تا حد زیادی در خط با چه انرژی و تجارت و بهداشت و درمان مجلس سنا, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته های پیشنهاد شده در دسامبر و پس از آنها تغییر صورتحساب آنها تایید شده در سال گذشته.

آموزش و پرورش و کار پیشنهاد شده است در حال حاضر دریافت مقاومت از حداقل یک عضو کمیته. Rep. دانا E. Shalala, D-Fla., سابق بهداشت و خدمات انسانی, وزیر به خبرنگاران گفت: او را برابر رای گیری در کمیته اگر آن را اصلاح کرد.

“من مشکلی با آن به دلیل آن را متعادل” Shalala گفت. “منظورم این است که شرکت های بیمه برندگان بزرگ است. این بیمارستان در منطقه و کارکنان خود را صدمه دیده است و آنها بزرگترین کارفرمایان در منطقه است.”

Shalala گفت که او انتظار می رود کارکنان خود خواهد کار بر روی اصلاحات پیشنهاد شده در این هفته و صحبت با دیگر اعضای کمیته در مورد امکان طرح. او اضافه کرد که او قصد دارد برای ثبت نام در به راه و روش اندازه گیری آن او به نام “بسیار تخیلی” و گفت: آینه یک رویکرد او و Rep. Joseph D. Morelle D-n. y. بود خواست آموزش و پرورش و نیروی کار کمیته رهبران را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de