خانه ممکن است لغو recesses گسترش مقننه هفته به روز از دست رفته به همه گیر

به عنوان خانه از دست می دهد در زمان قانونی جلسه با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس, خانه, رهبر اکثریت Steny D. Hoyer هشدار داد اعضای شنبه که ممکن است او را برای روز از دست داده و با لغو رفتگی یا گسترش مقننه در هفته آینده است.

“من مصرانه از شما را به نگه داشتن برنامه های خود را بسیار انعطاف پذیر” مریلند از حزب دموکرات گفت: “سلام همکار” نامه. “به منظور به زمان است که از دست داده خانه ملاقات ممکن است در طول هفته که قبلا برنامه ریزی شده به عنوان منطقه کار دوره و چهار روز در هفته ممکن است تبدیل به پنج روز در هفته. در حالی که ما از دست داده اند قانونی روزها ما نه کاهش مقدار کار ما را انجام دهد.”

Hoyer بود روز دوشنبه اعلام کرد که در حال حاضر در حال گسترش منطقه کار دوره را قبل از مارس 20. اما تاریخ بازگشت مایع باقی می ماند.

[Coronavirus ما ارائه کاپیتول شهر ارواح از طریق بسیاری از مارس]

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تمدید اجتماعی فاصله دستورالعمل نشان می دهد مردم جمع آوری در گروه های بزرگتر از 10 نفر از طریق پایان ماه آوریل است. واشنگتن دی سی و مریلند و ویرجینیا همه صادر ماندن در خانه سفارشات دوشنبه که انتظار می رود به چند هفته گذشته اگر نه ماه.

“ما را از گوش دادن به مشاوره از کارشناسان پزشکی به عنوان زمانی که ما می توانیم با ادامه کسب و کار کنگره در واشنگتن پس از آن ممکن است به قطعی بازگشت تاریخ” هویر گفت: در نامه روز سه شنبه. “در عین حال ما را در ادامه کار از ما مناطق به نمایندگی از مردم آمریکا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>