آمریکا نمی خواهد زنده earmarks این سال

قانونگذاران نمی کنید برای قرار دادن پروژه های خاص برای مناطق خود را به هزینه های صورتحساب در این سال پس از هفته بعد داخلی بحث و برخی از حرکت میان آمریکا.

“در حالی که در یک بازه زمانی معنی کمیته تخصیص بودجه را شامل نمی شود جامعه پروژه مالی سال 2021 تخصیص صورتحساب وجود دارد که نزدیک به اتفاق آراء حمایت در دموکراسی های پارلمانی برای راه اندازی جامعه پروژه مالی در 117 کنگره است. در ماه های آینده تصاحب خواهد از نزدیک با اعضای هر دو حزب به توسعه اجماع در اطراف یک پاسخگو و موثر و شفاف برای جامعه تامین مالی پروژه در سال مالی 2022” یک خانه دموکراتیک دستیار روز جمعه گفت.

این تصمیم نشانه سال دوم در یک ردیف خانه دموکرات ها به نظر می رسد نزدیک به بازگرداندن congressionally کارگردانی صرف — در حال حاضر rebranded “جامعه پروژه مالی” — قبل از اینکه در نهایت تصمیم گیری در برابر آن. عمل شده است وجود ندارد و از تخصیص بودجه صورت حساب برای نزدیک به یک دهه پس از آن کاهش یافت و به بی اعتباری سیاسی پس از چند لابی رسوایی.

مکالمات در طول ماه گذشته با تمرکز بر چگونه یک بازگشت به تخصیص حتی در محدود, مد, تاثیر خواهد قانونگذاران دموکرات سختی مواجه گشتند مبارزات.

پس از ملاقات با خانه تخصیص رئیس نیتا M. Lowey و تخصیص رئیس کمیته فرعی در ژانویه چندین متوسط دموکرات از نوسان مناطق به نظر می رسد در حصار. مثلا دانشجوی سال اول حداکثر افزایش یافت که بدبختانه نیویورک منطقه که برنده برنده در سال 2016 کرد و گفت: “بسیاری از سوالات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de