آمریکا تعطیل اوباما در تلاش برای نصیحت پلوسی بیش از پاره SOTU

آمریکا روز پنج شنبه حمایت بلندگو نانسی پلوسی در رای گیری برای کشتن یک جمهوری خواه به وضوح رد از پاره کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه گفتار.

تگزاس ایران تشکر. کی گرنجر که رو رقابتی اصلی این چرخه ارائه این قطعنامه به عنوان یک سوال از امتیازی که نیروهای این خانه به در نظر گرفتن اندازه گیری. به جای اجازه می دهد تا یا پایین رای دموکراتیک رهبران نقل مکان کرد و به جدول قطعنامه که به طور موثر آن جان است.

حرکت به جدول بود به تصویب رسید 224-193 همراه حزب خط. مستقل Rep. جاستین Jalbi میشیگان رای دادند با دموکرات ها برای کشتن این قطعنامه است.

[پلوسی در دفاع از پاره تهمت سخنرانی به عنوان پیام را به مردم آمریکا در مورد SOTU دروغ]

گرنجر را با وضوح اشاره می کند که پلوسی از لباس رسمی کپی از مغلوب ساختن پیشی جستن SOTU سخنرانی خود را که شامل نام و داستان “آمریکایی قهرمانان و خانواده های آنها” را ساخته اند که فداکاری از کشور است.

“در حالی که انجام سخنران پلوسی بود نقض ادب و تخریب مجموعه مقالات مشترک جلسه به بی اعتبار ساختن خانه: در حال حاضر بنابراین می شود آن را حل و فصل, که مجلس نمایندگان disapproves از رفتار سخنران پلوسی” به وضوح می خواند.

اوایل پنجشنبه پلوسی در دفاع از رفتار او به طور خاص بدون پرداختن به گرنجر قطعنامه.

“من لازم نیست هر درس از هر کسی به خصوص رئیس جمهور ایالات متحده در مورد شأن و منزلت” او گفت:.

پلوسی, انتقاد جمهوری خواهان برای انجام آنها در طول SOTU و گفت آن را “جدی نقض شروع به فریاد چهار سال بیشتر در کف خانه — کاملا نامناسب است.” شعار جمهوری خواه مجلس آغاز شده و روز شنبه به عنوان رئیس جمهور وارد کاخ مجلسی برای SOTU شایع ترین است در مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد تظاهرات.

به عنوان او خود رفتار در پاره کردن سخنرانی پلوسی گفت: آن “ادب” راه های که در آن او می تواند سیگنال را به مردم آمریکا که تهمت سخنرانی بود “مانیفست دروغ.”

“من فکر کردم که بسیار با وقار,” او گفت:.

آمریکا روز چهارشنبه به Pelosi تشویق ایستاده به عنوان او در مورد این تصمیم طی جلسه هفتگی, جلسه گفت: او احساس “آزاد” یک کلمه او دوباره تکرار شده به خبرنگاران در روز پنج شنبه.

جمهوری خواهان در ضمن panned اقدامات او به عنوان یک “اوقات تلخی” که شد “ناخوشایند” از مجلس.

چند دموکرات اما علنا از سایتهای پلوسی, پاره کردن تهمت سخنرانی. یوتا دانشجوی سال اول Rep. بن McAdams آن را به نام “بی احترامی است.”

“ما سزاوار بهتر از بازی های حزبی و حزبی نماد. که چگونه پدر و مادر من به من به ارمغان آورد تا به رفتار و مردم آمریکا شایسته بهتر از این که” او گفت: KSL Newsradio. “من فکر می کنم که بسیار ناامید کننده است.”

هنوز هیچ دموکرات ها رای دادند با جمهوری خواهان در برابر tabling این قطعنامه به طور رسمی رد از Pelosi پاره کردن بیان.

دریافت شکستن هشدار اخبار و بیشتر از رول تماس در آی فون خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de