آمریکا برنامه ریزی ارسال-همه گیر شتاب به تخصیص روند

مشکل این است که بخصوص برای غیر از دفاع از برنامه های که در خط فقط 0.4 درصد بیشتر به طور کلی نسبت به سال قبل یا حدود 2.5 میلیارد دلار است. که بسیار سخت تر بودجه نسبت به سال گذشته زمانی که تصاحب آغاز شده تقریبا با 27 میلیارد دلار اضافی بیش از 4 درصد افزایش یافته است.

حتی با بیشتر سخاوتمندانه را افزایش می دهد به اطراف در سال گذشته تخصیص بودجه سنا کمیته در ابتدا نبود قادر به رسیدن به توافق دو حزبی در کمیته فرعی تخصیص بودجه. عضو Patrick J. Leahy ارائه مجموعه خود را از تخصیص, که ایران را رد کرد و خواهان تصویب خود را در خط یک حزب رای می دهند.

که بن بست بود و تا حدودی با توجه به افزایش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پی برای آمریکا و مکزیک, مرز, دیوار, ساخت و ساز حدود 3.6 میلیارد دلار در سال مالی سال 2020 است. برای سال آینده تهمت است که تنها به دنبال $625 میلیون دلار بیش از آنچه بود که در نهایت اختصاص داده اما هنوز هم قابل ملاحظه تکه از کلی غیر دفاعی افزایش مجاز تحت بودجه کلاه.

جدید عادی است ؟

باریک افزایش میله میله برای سال آینده را غیر دفاعی هزینه های اختیاری باعث شده است که نگرانی برای ماه اما قانونگذاران و کارکنان در حال حاضر به کشف کردن که آیا تعداد کسانی که قابل اجرا در تمام. در علاوه بر این به شیب افزایش درخواست برای جانبازان مراقبت های بهداشتی در حال حاضر وجود دارد خواستار کنگره به افزایش هزینه های بهداشت عمومی برنامه ها با توجه به بودجه جدید واقعیت بوده که بزرگ شده با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اضافی 3 میلیارد دلار وام مسکن-رسید مربوط کمک خواهد کرد به پایان می رسد دیدار به عنوان افت زیادی کردن در اداره آمار هزینه های به عنوان بسیاری از سرشماری سال 2020 هزینه های در حال حاضر به خود اختصاص داده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im