خانه ایجاد coronavirus نظارت پانل در حالی که کنگره جدید را پیاده احتیاطی

در طول روز ده ها تن از جمهوری خواهان تصمیم گرفتند به چشم پوشیدن ماسک از جمله مظنونان حمله به دانشگاه جیم اردن از اوهایو کابل تگزاس و عربستان شلاق استیو Scalise لوئیزیانا حتی اگر وجود دارد رایگان ماسک های جراحی در دسترس فقط در خارج از درب اتاق.

ایندیانا جمهوری خواه در کنگره گرگ پنس برادر معاون رئیس جمهور مایک پنس برداشته ماسک خود را به عنوان او وارد اتاق مچاله کردن آن را در دست خود و پیوست گفتگو با Scalise و دو دیگر خواهان. او سپس با قرار دادن ماسک خود و نقل مکان کرد به سمت جلو از اتاق خارج شوید.

انتخاب کمیته فرعی مورد تایید

خانه رای داده 212-182 به طور رسمی ایجاد را انتخاب کنید و فرعی در Coronavirus بحران در درون خانه نظارت و کمیته اصلاحات. این پنل خواهد شد به رهبری اکثریت شلاق James E. Clyburn D-S. C. و شامل 12 عنوان بسیاری از اعضای منصوب پلوسی و به عنوان بسیاری از پنج منصوب رهبر اقلیت کوین مک کارتی.

انتخاب کمیته فرعی هدف این است که به بررسی استفاده از وجوه مالیات دهندگان برای امداد و محرک هزینه اتهامات قیمت سنگ آهن در بازار و احتکار فدرال برنامه به گسترش ویروس تست و توسعه واکسن و متفاوت اثرات این ویروس در جوامع در ایالات متحده در میان مسائل دیگر. این پنل دارای قدرت به صدور احضاریه.

“این کمیته را تضمین تاریخی سرمایه گذاری از مالیات دهندگان دلار در حال استفاده عاقلانه و کارآمد و هیچ کس ما را پاره” گفت: Pelosi. “جایی که پول بزرگ — ما می دانیم این مردم خواهد آمد تا با کلاهبرداری از برخی از نوع.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de