هتل ها دیدن شکاف در نجات به دنبال تغذیه تجاری وام مسکن اوراق قرضه کمک

“این محدودیت را نمی خواهد اجازه می دهد تا یک صاحب کسب و کار برای دیدار با هر دو حقوق و دستمزد و بدهی تعهدات فراتر از حدود 4 تا 8 هفته” AHLA جمهور تراشه راجرز در بیانیه ای گفت. “در نتیجه این خواهد شد در نتیجه furloughing بسیار کارگران این لایحه به دنبال محافظت می کند. پس از اندازه گیری را کاهش می دهد بخشش بدهی با هر گونه کاهش در حقوق و دستمزد, مدیران هتل ها خواهد بود مجبور به استفاده از کل مبلغ وام بر حقوق و دستمزد در هزینه بدهی.”

بیشتر به طور گسترده $349 میلیارد ممکن است به اندازه کافی. برخی از اقتصاددانان برآورد کرده اند که کنگره نیاز خواهد بود را به دو برابر بخشایش وام برنامه بودجه برای پوشش کسب و کار کوچک اشتغال برای 75 روز.

بسته محرک اقتصادی نیز وزارت خزانه داری $454 میلیارد دلار برای راه اندازی تسهیلات اعتباری با فدرال رزرو که اهرم بودجه به بیش از 4 تریلیون دلار در وام های کم بهره. کسانی که وام به منظور کمک به کسب و کارهای بزرگتر شناور باقی می ماند در حالی که coronavirus گیتس قطع جریان های نقدی و همچنین به عنوان شرکت های کوچکتر که ممکن است نیاز به بیش از آنچه SBA و وام دهندگان خصوصی ارائه می کنند.

روز جمعه AHLA و نوجوان آسیایی, هتل, انجمن صاحبان نوشت: وزیر خزانه داری استیون Mnuchin تغذیه رئیس جروم پاول و کمیسیون بورس و اوراق بهادار رئیس Jay کلیتون گفت: آنها نیاز به یکی از این امکانات برای نجات تجاری وام مسکن بازار اوراق قرضه.

با COVID-19 مقابله تا حد زیادی تعطیل, سفر, هتل, درآمد کاهش یافته است 70 درصد نامه است. در صورتی که نیروهای هتل ها به جست و خیز پرداخت تجاری خود را وام مسکن آنها می تواند در صورت سلب حق اقامه دعوی. و اگر 300 میلیارد دلار در تجاری وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار با حمایت هتل ها به طور پیش فرض این مشکلات می تواند از گسترش ویروس ها به صنعت بانکداری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de