هتل اینتل: دور از آن همه با آلن … سفر در شرق شهرک

لوکس در آلن … اندازه گیری متفاوت از لوکس در شهری هتل و یا یک کشور رفت و آمد مکرر. در اینجا دو هیجان انگیز آلن … تحولات در شرق شهرستان.

خانه از Laõ Cabines د رکین در حال نشسته بر روی تپه بالا برای اضافى شرقی شهرستان کوه ها و دره ها. شرقی شهرک گردشگری / Montreal Gazette

یادداشت سردبیر: این ستون نوشته شده بود قبل از coronavirus همه گیر است و در نظر گرفته شده برای آینده برنامه ریزی سفر. به عنوان برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت است توصیه Quebecers باید به جلوگیری از غیر ضروری و توریستی سفر تا بیشتر توصیه می شود به منظور جلوگیری از گسترش این ویروس.

Staycations حفظ حریم خصوصی و هوای تازه هاي كليدي در امروز را به چالش کشیده سفر ، آلن … راه رفتن است اگر شما عشق خارج از منزل, و اگر شما مایل به رها کردن تعارفات از یک اتاق هتل مانند تلویزیون mini-میله و داخلی لوس و دوش. کابین راحت در حال ظاهر همه اطراف مونترال ارائه جنگلی مسافرخانه و نور ماجراجویی.

انتخاب شامل همه اشکال و اندازه از کلبه کابین خیمه و خانه درخت با چنین روستایی راحتی به عنوان اجاق گاز برای گرمایش و پخت و پز امکانات.

لوکس در آلن … اندازه گیری متفاوت از لوکس در شهری هتل و یا یک کشور رفت و آمد مکرر. اگر شما می خواهید برای شمارش نعمت خود را بی سر و صدایی است که یک عامل بزرگ است. شکل است که شما خواهد شد در جنگل کاملا به دور از همسایگان خود را و شما احتمالا فقط شنیدن برس باد از طریق درختان. که قطعا نرخ پنج ستاره برای آرامش.

در اینجا دو هیجان انگیز آلن … تحولات در شرق شهرک, یک حدود 90 دقیقه رانندگی از مونترال.

Laö Cabines: Laö Cabines د رکین یک دامنه از شش خلاق مسافرخانه در وال-St-François منطقه در حدود 40 کیلومتری شمال مأجوج. Laö Cabines است که بالا نشسته بر روی یک صخره سنگی ساخته شده و در بالای قطب های چوبی برای حتی بیشتر چشمگیر بازدید از دره ها و کوه ها.

“ما واقعا از دست رفته در میان درختان و همچنین بر روی تپه” گفت: ماری Courtemanche که صاحب جدید قابل توجه آلن … زمینه را با شریک زندگی خود را, Vincent Tognon.

“مهمانان ما بسیار خود به خود جدا شده و در کل آرامش” Courtemanche گفت. “ما آن را طبیعت در آسایش است.”

Laö دارای سه مدل از کابین تمام تک-فضای استودیو با ملکه تخت و همچنین kitchenettes (اما بدون یخچال). برخی از مبل تخت. هوشمندانه طراحی شده توسط Ubudesign از گرانبی ، کابین کاج هر کدام با یک دیوار شیشه ای برای ضبط که افسانه ویستا.

“مثل زندگی در خارج اما شما در داخل خانه” Courtemanche گفت.

کابین فن از یک خوش آمدید غرفه که دارای Wi-Fi, دوش, لوس, یک وان آب داغ و بازی و کتاب. وجود دارد خدمات تلفن همراه در سراسر ملک. Laö نیز چهار کیلومتر از مسیرهای پیاده روی صلیب کشور اسکی و, snowshoeing و در تابستان وجود دارد دست و پا زدن شبانه روزی و قایقرانی بر روی دریاچه.

Courtemanche می توانید یک جعبه ناهار با موضوعات از تامین کنندگان محلی: پنیر از Fromagerie la Nouvelle-فرانسه charcuterie از Cochon, Tout Rond و یک قاب و شکلات از Les Douceurs د Lory. او همچنین توصیه می کند بازدیدکننده داشته است به مانند تولید کنندگان مواد غذایی به عنوان Boucherie Lamarche و Le Marché Locavore و در تابستان کشاورز ایستاده برین d’ail.

ناهار خوری-از گزینه های شامل اغذیه فروشی و مشروب فروشی لو Radis نوآر Brasserie du Lac Brompton و اغذیه فروشی و مشروب فروشی لو هویج نهر.


لا ایستگاه du Chêne روژ اتحاد خلاق کابین و برف-ورزشی مسیرهای پیاده روی در جنگل های خارج از شمال Hatley.

لا ایستگاه du Chêne Rouge / Montreal Gazette

Chêne روژ: لا ایستگاه du Chêne روژ به نام عظیم درختان بلوط که پاکت بزرگ آن قله کوه آلن…, دامنه, خارج از روستای North Hatley.

Chêne روژ به 10 سازگار با محیط زیست-الهام مسافرخانه و همچنین به عنوان پنج فصل تابستان کمپینگ کلبه. در طول سال academist:: دانشجویان شامل اشکال مانند گنبد-سبک غلاف مثلثی یک قاب مربع و کابین.

شما همه مجموعه ای برای پخت و پز نور lounging و خوابیدن ملکه یا دو تخت کوره های چوب کوچک مجهز به آشپزخانه و یک میز و صندلی برای دو یا چهار. توالت و دوش در مرکز خوش آمدید اما چندین سرویس های بهداشتی در این زمینه.

خارج از منزل, مهمان می تواند آرامش خود را فردی پتیس در اطراف یک firepit. وجود دارد خدمات تلفن همراه اما هیچ از Wi-Fi.

“ما می خواهیم به در هماهنگی با طبیعت” گفت: فیلیپ Florentin که عمل Chêne Rouge با همسرش, هیلدا. “این محل که در آن مردم گیاهان و جانوران می توانند وجود داشته باشند.”

کابین در حال واقع بین 50 و 950 متر از مرکزی غرفه و شما می توانید به قرض گرفتن یک سورتمه حمل کردن و یا چرخ دستی برای حمل و نقل توشه خود را و یا پرداخت هزینه برای چمدان خدمات توسط تی.

Chêne روژ دارای مسیرهای پیاده روی صلیب کشور اسکی, snowshoeing و زمستان پیاده روی تا مهمانان می توانید صرف روز خود را در جنگل و یا یک استراحت برای تمدن با یک ناهار لذیذ در Manoir Hovey این Relais & Châteaux در North Hatley; سراشیبی اسکی در مونت Orford, 25 کیلومتری; و یا مراجعه به شربروک خانه Ström آبگرم و Musée des beaux-arts de Sherbrooke.

اگر شما بروید

Laö Cabines: 819-345-4434,laocabines.ca; 548 chemin du Grand Brompton راسین; سه مدل, $95-$160-$190, از جمله هیزم در زمستان آب آشامیدنی ملافه صابون مسیرهای پیاده روی دریاچه.

لا ایستگاه du Chêne Rouge 819-437-0737, lastationduchenerouge.com; 1640 chemin راجرز Canton-de-Hatley; $85-165$در هر شب از جمله هیزم در زمستان مسیرهای پیاده روی ملافه (در برخی از دستگاه ها) نوشیدن آب است. چمدان سرویس شروع می شود در $20 دور سفر. خود را, مواد غذایی, لوازم آرایش, حوله و ملافه (برای برخی از دستگاه ها). حیوان خانگی پسند. اردو زدن, کمتر از گران قیمت است که در دسترس در تابستان.

شرقی, شهرستان: 800-355-5755, easterntownships.org.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>