بيمارستان طرح یک جایگزین به عنوان کمبود بافندگی

بین وجود دارد 160,000 و 200000 هواکش در ایالات متحده با توجه به جامعه از مراقبتهای پزشکی که اعضای آن شامل متخصصان پزشکی. اما ایالات متحده می تواند نیاز به عنوان بسیاری از 960,000 اگر بدترین سناریو از عفونت نقش در یک بار. روز قیامت تصویر بعید است اما بیمارستان ها در حال حاضر در تلاش برای مراقبت از تعداد رو به رشد بحرانی بیمارانی که نیاز به دستگاه تنفس.

وزن روش های مختلف

کومو نیز گفت: او دوباره صحبت به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوشنبه مورد عمل با استفاده از دستگاه تنفس مصنوعی برای چندین بیماران و مشورت با معاون رئیس جمهور مایک پنس و کاخ سفید مشاور Jared کوشنر. کومو نشان داد او با مقامات فدرال برای درک بهتر و احتمالا گسترش آموزش در عمل.

“ما باید به آژانس های فدرال در زمین به درک چگونگی این عمل به خصوص FEMA چرا که ما باید هماهنگ شود و مردم باید بدانند که آنچه آنها انجام می دهند” کومو روز سه شنبه گفت. “این است که هیچ زمان برای هر کسی که به یادگیری در کار است و ما در حال رفتن به کار را از طریق که امروز.”

دانشگاه کلمبیا ایروینگ مرکز پزشکی بخشی از NewYork-پروتستان سلامت سیستم در حال حاضر قرار دادن چندین نفر در یک ونتیلاتور. یک تیم از پزشکان وجود دارد توسعه دقیق پروتکل منتشر شده توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی چهارشنبه.

“هدف توسعه و آشکارا به اشتراک گذاری این اطلاعات برای کمک به بیمارستان آدرس بحرانی کمبود از این زندگی-صرفه جویی در ماشین آلات با افزایش تعداد بیماران که می تواند با پشتیبانی موجود عرضه” NewYork-پروتستان بیمارستان در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im