بیمارستان و مراکز بهداشتی و درمانی جانبازان به رهایی در coronavirus محرک لایحه

یکی دیگر از 1.5 میلیارد دلار را به CDC برای دولت های ایالتی و محلی برای خرید تجهیزات و دیگر اقدامات برای کاهش این ویروس گسترش یافته است.

بدون افزایش در زنجیره تامین این افزایش هزینه تجهیزات می تواند آهسته به ترجمه به ماسک و دستکش و روپوش در دست ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و دیگر کارگران خط مقدم. دولت های ایالتی و استراتژیک ملی ذخایر در حال حاضر رقابت برای منابع کمیاب به گفته برخی از فرمانداران سخت ضربه متحده است. کارشناسان صنعت می گویند برخی از تولید کنندگان هنوز هم در مواجهه با کمبود چینی ساخته شده مواد.

وزارت امنیت داخلی که نظارت بر حمل و نقل اداره امنیت عوامل را دریافت دلار دیگر 278 میلیون دلار برای تجهیزات. DHS همچنین شامل مهاجرت و گمرک آغاز شد که نیاز به وکیل مدافع به پوشیدن ماسک یکشنبه یک حرکت مخالف با وکلای مدافع و قضات نگرانی از آن می تواند عرضه مستقیم دور شدن از بیمارستان.

زنجیره تامین می تواند بیشتر تیره و تار توسط a $627.8 میلیون تخصیص به وزارت دفاع برای “non-پزشکی” تجهیزات حفاظتی برای biohazard کاهش و دیگر چند میلیون دلار تخصیص برای تجهیزات حفاظت شخصی به اداره مبارزه با مواد مخدر.

تولید کنندگان مواجه عظیم تقاضا برای تامین و معلوم نیست اگر آنها باید اولویت بندی سفارش از استراتژیک ملی ذخایر دفاع, وزارت TSA DEA و یا شرکت های خصوصی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im