بیمارستان در انتظار جزئیات به صندوق اضطراری تخصیص شروع

“آن سازمان خواهد بود خطاب در tranche دوم از بودجه ما یک اولویت برای این سازمان و این نوع از ارائه دهندگان” ورما گفت.

سیستم مدیریت محتوا با اشاره سوالات در موج بعدی از بودجه به وزارت بهداشت و خدمات انسانی است که بلافاصله پاسخ. سخنران نانسی پلوسی و رهبر اقلیت سنا Charles E. شومر در حال هل دادن را شامل اضافی $100 میلیارد برای بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی در “موقت” کمک های اقتصادی لایحه برای دوباره پر کردن چک حفاظت برنامه برای کسب و کارهای کوچک که می تواند مقدمه یک چهارم دور از coronavirus پاسخ قانون.

بسیاری از بیمارستانهای محروم مناطق شهری و روستایی شد و تلاش برای نگه داشتن درهای خود را باز قبل از همه گیر رسید. کوچک و خالص ایمنی بیمارستان ها نیز در مواجهه با یک وضعیت وخیم و حتی در مناطق بدون جدی COVID-19 شیوع است.

در تماس با خبرنگاران ماه گذشته Kevin Donovan, رئيس جمهور از سازمان های غیر انتفاعی دو سیستم بیمارستان LRGHealthcare در نیوهمشایر گفت: این شرکت با حدود چهار یا پنج روز از پول نقد در دست در یک هفته خوب وقتی که حقوق و دستمزد نیست با توجه. فروشندگان در حال افزایش قیمت و خواستار پول نقد در صف مقابل برای تامین گفت: از جمله تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان درمان بیماران عفونی.

آخرین کمک های اقتصادی بسته شامل 6 درصد افزایش در فدرال مطابقت برای مدیکید بودجه اما این پرداخت ها که قریب از طریق دولت های ایالتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>