امید و تغییر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

(Baltimore) کروز در اطراف محله های فقیر از این مشکل شهر از آن آسان است ببینید که چرا میلیون ها نفر از آمریکایی ها می خواهند برای نابود کردن شرکت رایگان و اجازه می دهد یک غول دولت فدرال به مراقبت از آنها. نادرست وعده برنی ساندرز است که فقط یکی در یک خط طولانی از سیاسی فریب. حقیقت این است که به سادگی بیش از حد دشوار است برای برخی از آمریکایی ها را بشنود.

هزاران نفر از Baltimoreans زنده در hovels احاطه شده توسط انحطاط جنایتکاران و فروش مواد مخدر و تهدید کشنده خشونت در هر زمان. لیبرال مقامات در حال حاضر تقاضا همدردی برای این وحشیانه سم کوتاه زنانه و نتیجه این است که میلیون ها نفر صادقانه به مردم فقیر در سراسر کشور به دام افتاده در شرایط وخیم.

آنها نمی توانند فرار کنند چرا که آنها پول ندارند. عدم خود را از منابع تقریبا همیشه در ارتباط به یک فقیر آموزش و پرورش است. به سادگی قرار داده; این آمریکایی ها نمی توانند رقابت برای حقوق و دستمزد مناسب. و به طوری که آنها زندانیان وابسته به یارانه های دولتی برای زنده ماندن و موضوع را به روزانه indignities از خطر و فروپاشی.

باراک اوباما وعده داده شده فقیر مردمی و همه آمریکایی ها “امید و تغییر است.” اما کمی تغییر در طول هشت سال به جز بیشتر در ناامیدی. این احساس اغلب منجر به اعتیاد به ساخت فقر و جرم و جنایت و حتی بدتر. بالتیمور است پوستر شهرستان است.

آقای اوباما در تلاش برای بهبود زندگی فقرا اما باز هم موفق نیست. خود را “توزیع مجدد درآمد” اقتصادی ناشی از سیاست شرکت های بزرگ و کسب و کارهای کوچک به یخ. استخدام اندک بود و حقوق راکد. سرمایه داری با این نسخهها کار بهترین زمانی که بازار گسترش می یابد و کارگران مورد نیاز برای افزایش سود. که اتفاق نمی افتد تحت ریاست جمهوری اوباما ،

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده است بهتر است در منطقه اقتصادی اما او در حال رفتن برای بهبود یهودی نشین بالتیمور. این است زیرا هیچ دولت می تواند انجام دهد. اگر آمریکا نمی تواند انجام یک کار به طور موثر او و یا او را به چهره محرومیت بدون توجه به آنچه وعده charlatans مانند ساندرز و وارن را.

راه حلی برای فقر آموزش و پرورش است اما سرما حقیقت این است که صداقت وجود ندارد در سیستم مدارس دولتی به دلیل اگر شما حقیقت را بگویید شما خواهد بود مارک یک نژادپرست است.

بنابراین در اینجا این است که صاف و پوست کنده حقیقت: کودکان از هرج و مرج خانه با غیر مسئولانه والدین باید اعتماد به نفس است که همراه با موفقیت های فردی. و به منظور رسیدن به شما نیاز به نظم و انضباط و انگیزه. همه دانش آموزان باید احترام مرزهای تحمیل شده توسط روند آموزشی و یا آنها را شکست در زندگی است. کردم آن برنی?

بنابراین هر مکان عمومی, مدرسه, دانشجو, در این کشور باید ملزم به پوشیدن لباس های ارائه شده توسط دولت است. که به ارسال پیام به کودک است که درگیر در آنها جدی و سازمانی است که نیاز به همکاری از هر یک از آنها.

دانش آموزان باید یاد بگیرند که در یک سرعت مناسب و آموزش داده شود ملزومات زندگی در ایالات متحده است. نمی شود با توجه به برنامه درسی قربانی و شکست. ارتقاء اجتماعی باید تبعید.

اما چپ در امریکا مخالف آن چیزهایی فراهم می کند و ثابت drumbeat که آن را غیر ممکن است برای غیر شهروندان مرفه برای موفقیت است. بچه ها شنیدم.

مدارس دولتی باید رد که وحشتناک دروغ است.

آن دسته از دانشجویانی که حاضر به همکاری باید در درمانی و مدارس و جایی که آنها می توانید شخصی حمایت نمی شود مجاز به اخلال دیگر دانش آموزان که می خواهید به موفقیت در جامعه از نظر.

باور من این است که متعهد چپ مانند برنی ساندرز واقعا نمی مراقبت در مورد بالا بردن فقیر آمریکایی به دلیل اعتماد به نفس و نظم یادگیری کلیدی برای مبارزه با فقر – یک غول دستگاه دولتی که سوسیالیست ها می پرستمش.

برنی فرض فیدل کاسترو با استفاده از قدرت خود را به مطمئن شویم که اکثر کوبا اقامت ضعیف است. که چه اتفاقی می افتد زمانی که دولت اجرا می شود همه چیز.

در آمریکا امید پراکنده می شود هنگامی که یک کودک بی سرپرست پدر و مادر و زندگی در خشونت محله. تنها فرصتی است برای آموزش است که کودک به خوبی و به بچه ها حقیقت: آموزش کار سخت و صداقت است بلیط خود را به موفقیت در زندگی است.

متاسفانه است که حتی نزدیک به اتفاق می افتد امروز در امریکا است.

بیل o’reilly سابق Fox News Channel host. وب سایت خود را است billoreilly.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>